Dumą firmy Kotlin są ketchup i przetwory pomidorowe.Są one wyprodukowane w 100% z polskich pomidorów.Zapoznaj się w naszym sklepie internetowym z marką Kotlin i wybierz swoje ulubione produkty.Zamów już dziś z dostawą na jutro.

 
5900385503446 5900385503446 Kotlin
Kotlin Kotlin Ketchup zero Kotlin Kotlin Ketchup zero
pikantny 420 g
17,40zł/kg

price: 7,31 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-02-28
5900385503415 5900385503415 Kotlin
Kotlin Kotlin Ketchup zero Kotlin Kotlin Ketchup zero
łagodny 420 g
17,40zł/kg

price: 7,31 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-02-28
5900385000693 5900385000693 Kotlin
Kotlin Kotlin Koncentrat Kotlin Kotlin Koncentrat
pomidorowy 30% 190 g
12,21zł/kg

price: 2,32 zł

PLN
1
10
expiry date
2027-04-30
5900385012573 5900385012573 Kotlin
Kotlin mild ketchup Kotlin mild ketchup
450 g
16,29zł/kg

price: 7,33 zł

PLN
1
32
Kotlin mild ketchup
5 5
5 2 Kotlin mild ketchup
expiry date 2027-06-30
5900385012528 5900385012528 Kotlin
Kotlin spicy ketchup Kotlin spicy ketchup
Kotlin spicy ketchup
5 5
5 4 Kotlin spicy ketchup
expiry date 2027-06-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5