Bahlsen jest synonimem najwyższej jakości wypieków, doskonałych procesów i struktur. Od pokoleń rozkosz jedzenia ciastek kojarzona jest z nazwiskiem Bahlsen. Najbardziej znane marki Bahlsena to Krakuski, Leibniz i Hit. Zapraszamy do zakupów produktów Bahlsen w naszym sklepie internetowym. Wysyłamy paczki pod każdy adres w Polsce, a także do Unii Europejskiej. Koszty dostawy są u nas naprawdę niskie, także przy wysyłce zagranicznej. W przypadku dostawy na terenie Polski dostawa gratis przy zakupach za kwotę 200 zł.

 
5901414204495 5901414204495 Bahlsen
Bahlsen Bahlsen Krakuski cocoa Bahlsen Bahlsen Krakuski cocoa
biscuits 163 g
29,94zł/kg

price: 4,88 zł

PLN
1
28
Bahlsen Bahlsen Krakuski cocoa
4 5
4.5 4 Bahlsen Bahlsen Krakuski cocoa
expiry date 2027-03-23
5901414204488 5901414204488 Bahlsen
Bahlsen Krakus Coconut Biscuits Bahlsen Krakus Coconut Biscuits
Bahlsen Krakus Coconut Biscuits
5 5
5 3 Bahlsen Krakus Coconut Biscuits
expiry date 2027-04-17
5901414204457 5901414204457 Bahlsen
Bahlsen Krakus biscuits with a Bahlsen Krakus biscuits with a
butter flavor 201 g
24,83zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
17
Bahlsen Krakus biscuits with a
5 5
5 2 Bahlsen Krakus biscuits with a
expiry date 2027-05-15
5901414204471 5901414204471 Bahlsen
Bahlsen Krakuski Dessert Biscuits Bahlsen Krakuski Dessert Biscuits
with sugar 200 g
26,50zł/kg

price: 5,30 zł

PLN
1
6
Bahlsen Krakuski Dessert Biscuits
4 5
4 7 Bahlsen Krakuski Dessert Biscuits
expiry date 2027-04-25
5901414204518 5901414204518 Bahlsen
Bahlsen Krakuski Florianki Bahlsen Krakuski Florianki
whole-grain flour Biscuits in milk chocolate with the addition of 171 g
43,92zł/kg

price: 7,51 zł

PLN
1
14
Bahlsen Krakuski Florianki
4 5
4 1 Bahlsen Krakuski Florianki
expiry date 2027-04-06
5901414204464 5901414204464 Bahlsen
Bahlsen Krakuski Grain Biscuits Bahlsen Krakuski Grain Biscuits
with oat flakes 201 g
25,52zł/kg

price: 5,13 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-02-16
5901414204464 5901414204464 Bahlsen
Bahlsen Krakuski Grain Biscuits Bahlsen Krakuski Grain Biscuits
with oat flakes 201 g
26,02zł/kg

price: 5,23 zł

PLN
1
21
expiry date
2027-03-15
5901414204525 5901414204525 Bahlsen
Bahlsen Krakuski Serduszka Bahlsen Krakuski Serduszka
chocolate Biscuits with the addition of butter in milk 171 g
49,53zł/kg

price: 8,47 zł

PLN
1
18
Bahlsen Krakuski Serduszka
5 5
5 3 Bahlsen Krakuski Serduszka
expiry date 2027-01-25
5901414203467 5901414203467 Bahlsen
Bahlsen hit the awning chocolate Bahlsen hit the awning chocolate
220 g
25,82zł/kg

price: 5,68 zł

PLN
1
27
Bahlsen hit the awning chocolate
4 5
4.5 8 Bahlsen hit the awning chocolate
expiry date 2027-03-16
5901414203474 5901414203474 Bahlsen
Bahlsen hit the awning peanut Bahlsen hit the awning peanut
Bahlsen hit the awning peanut
4 5
4.5 8 Bahlsen hit the awning peanut
expiry date 2027-07-01
5901414203498 5901414203498 Bahlsen
Bahlsen hit the awning with the Bahlsen hit the awning with the
taste of coconut 220 g
27,23zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
12
Bahlsen hit the awning with the
4 5
4.5 7 Bahlsen hit the awning with the
expiry date 2027-06-19
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5