In our shop you can choose from over 100 different products from Kamis. You'll get us both in uniform spices and various blends and mustard. You can buy Kamis products at very attractive prices. Subscribe today to 17, and the goods will get tomorrow. We also send abroad ( European Union ) ! . Save time and money.

 
5900084274074 5900084274074 Kamis
Kamis Kamis Cynamon mielony Kamis Kamis Cynamon mielony
12 g
232,50zł/kg

price: 2,79 zł

PLN
1
55
expiry date
2028-11-22
5900084275088 5900084275088 Kamis
Kamis Kamis Dried marjoram Kamis Kamis Dried marjoram
7 g
395,71zł/kg

price: 2,77 zł

PLN
1
4
expiry date
2029-02-07
5900084274159 5900084274159 Kamis
Kamis Kamis Ground black pepper Kamis Kamis Ground black pepper
16 g
174,38zł/kg

price: 2,79 zł

PLN
1
19
expiry date
2028-11-09
5900084270496 5900084270496 Kamis
Kamis Kamis Herbes de Provence Kamis Kamis Herbes de Provence
8 g
398,75zł/kg

price: 3,19 zł

PLN
1
12
Kamis Kamis Herbes de Provence
5 5
5 1 Kamis Kamis Herbes de Provence
expiry date 2029-05-15
5900084268486 5900084268486 Kamis
Kamis Kamis Musztarda czeska Kamis Kamis Musztarda czeska
180 g
28,67zł/kg

price: 5,16 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-02-13
5900084279642 5900084279642 Kamis
Kamis Kamis Papryka ostra mielona Kamis Kamis Papryka ostra mielona
16 g
215,00zł/kg

price: 3,44 zł

PLN
1
15
expiry date
2028-07-02
5900084274173 5900084274173 Kamis
Kamis Kamis Pieprz czarny Kamis Kamis Pieprz czarny
ziarnisty 16 g
174,38zł/kg

price: 2,79 zł

PLN
1
49
expiry date
2029-02-09
5900084254250 5900084254250 Kamis
Kamis Kamis Salad garlic salad Kamis Kamis Salad garlic salad
Kamis Kamis Salad garlic salad
5 5
5 1 Kamis Kamis Salad garlic salad
expiry date 2028-01-21
5900084235136 5900084235136 Kamis
Kamis curry Kamis curry
Kamis curry
5 5
5 3 Kamis curry
expiry date 2029-01-25
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5