W naszym sklepie internetowym kupisz słynne toruńskie pierniki. Kupisz u nas piernikowe serca, Katarzynki, a także wafle teatralne. zamów przez internet dziś do 17, a paczkę możesz otrzymać już jutro. Przy zakupach za kwotę 200 zł - dostawa na terenie Polski jest bezpłatna. Wysyłamy również za granicę już w 2-3 dni. Zrób słodki prezent sobie lub swoim bliskim.

 
5900056012758 5900056012758 Kopernik
Kopernik Copernicus Catherine Kopernik Copernicus Catherine
gingerbread in chocolate 56 g
73,39zł/kg

price: 4,11 zł

PLN
1
23
Kopernik Copernicus Catherine
4 5
4.5 7 Kopernik Copernicus Catherine
expiry date 2027-03-30
5900056012758 5900056012758 Kopernik
Kopernik Copernicus Catherine Kopernik Copernicus Catherine
gingerbread in chocolate 56 g
75,54zł/kg

price: 4,23 zł

PLN
1
63
Kopernik Copernicus Catherine
4 5
4.5 7 Kopernik Copernicus Catherine
expiry date 2027-05-30
5900056012932 5900056012932 Kopernik
Kopernik Copernicus Classic Kopernik Copernicus Classic
theater waffle 40 g
61,00zł/kg

price: 2,44 zł

PLN
1
9
Kopernik Copernicus Classic
5 5
5 4 Kopernik Copernicus Classic
expiry date 2027-07-31
5900056008447 5900056008447 Kopernik
Kopernik Copernicus stuffed with Kopernik Copernicus stuffed with
plum flavor in chocolate 150 g
57,53zł/kg

price: 8,63 zł

PLN
1
1
Kopernik Copernicus stuffed with
4 5
4.5 6 Kopernik Copernicus stuffed with
expiry date 2027-02-28
5900056012857 5900056012857 Kopernik
Kopernik Kopernik Kissing Kopernik Kopernik Kissing
gingerbread cookies with plum-flavored filling 140 g
31,29zł/kg

price: 4,38 zł

PLN
1
2
Kopernik Kopernik Kissing
4 5
4.5 8 Kopernik Kopernik Kissing
expiry date 2027-03-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5