Twoja skóra jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Dbaj o nią każdego dnia i pielęgnuj, ponieważ Cię chroni. Teraz możesz produkty Luksja zamówić przez internet z błyskawiczną dostawą do domu. Oferujemy naprawdę niskie koszty dostawy, a przy zakupach za kwotę 200 zł dowieziemy Ci zakupy nawet za darmo. Kupuj przez internet, oszczędzając czas i czekaj na paczkę już jutro.

 
5900536348872 5900536348872 Luksja
Luksja Luksja Creamy & Soft Creamy Luksja Luksja Creamy & Soft Creamy
B5 liquid soap soothing cotton milk and provitamin 500 ml
14,44zł/l

price: 7,22 zł

PLN
1
47
Luksja Luksja Creamy & Soft Creamy
5 5
5 1 Luksja Luksja Creamy & Soft Creamy
expiry date 2028-10-30
5900536348896 5900536348896 Luksja
Luksja Luksja Creamy & Soft Creamy Luksja Luksja Creamy & Soft Creamy
liquid soap, linen and rice milk 500 ml
14,44zł/l

price: 7,22 zł

PLN
1
3
Luksja Luksja Creamy & Soft Creamy
5 5
5 1 Luksja Luksja Creamy & Soft Creamy
expiry date 2028-11-30
5900536348759 5900536348759 Luksja
Luksja Luksja Creamy & Soft Luksja Luksja Creamy & Soft
Kremowe mydło 90 g
28,00zł/kg

price: 2,52 zł

PLN
1
17
expiry date
2029-02-28
5900536348766 5900536348766 Luksja
Luksja Luksja Creamy & Soft Luksja Luksja Creamy & Soft
butter Creamy nourishing soap with almonds and shea 90 g
27,89zł/kg

price: 2,51 zł

PLN
1
13
Luksja Luksja Creamy & Soft
5 5
5 1 Luksja Luksja Creamy & Soft
5900536348773 5900536348773 Luksja
Luksja Luksja Creamy & Soft Luksja Luksja Creamy & Soft
Soothing creamy soap with chamomile and glycerin 90 g
27,78zł/kg

price: 2,50 zł

PLN
1
23
Luksja Luksja Creamy & Soft
5 5
5 3 Luksja Luksja Creamy & Soft
5900536348735 5900536348735 Luksja
Luksja Luksja Creamy & Soft Luksja Luksja Creamy & Soft
provitamin B5 Soothing creamy soap with cotton milk and 90 g
27,78zł/kg

price: 2,50 zł

PLN
1
33
Luksja Luksja Creamy & Soft
5 5
5 3 Luksja Luksja Creamy & Soft
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5