Persil is a respected brand on the Polish market powders and liquids for washing. In our online store you buy the capsules for Persil. If you order over the Internet today , you can get a pack of tomorrow. Select the most relevant to your products and order delivered to your door , instead of wasting time and carry. We deliver to any address in Poland. Free delivery on orders in the amount of 200 zł.

 
9000101598933 9000101598933 Persil
Persil Persil Active Gel Liquid Persil Persil Active Gel Liquid
detergent for white fabrics 1.485 litra
23,75zł/l

price: 35,27 zł

PLN
1
3
9000101599039 9000101599039 Persil
Persil Persil Color Gel Liquid Persil Persil Color Gel Liquid
detergent 1.485 litra
23,75zł/l

price: 35,27 zł

PLN
1
2
9000101804744 9000101804744 Persil
Persil Persil Color Washing Powder Persil Persil Color Washing Powder
1.1 kg
24,74zł/kg

price: 27,21 zł

PLN
1
2
Persil Persil Color Washing Powder
5 5
5 1 Persil Persil Color Washing Powder
9000101805901 9000101805901 Persil
Persil Persil Expert XL Sensitive Persil Persil Expert XL Sensitive
Płynny 2.25 litra
21,01zł/l

price: 47,27 zł

PLN
1
6
9000101801958 9000101801958 Persil
Persil Persil Power Caps Color Persil Persil Power Caps Color
Concentrated laundry detergent 490 g
95,08zł/kg

price: 46,59 zł

PLN
1
1
9000101804713 9000101804713 Persil
Persil Persil Washing powder for Persil Persil Washing powder for
white fabrics 1.1 kg
24,74zł/kg

price: 27,21 zł

PLN
1
3
Persil Persil Washing powder for
5 5
5 1 Persil Persil Washing powder for
9000101598872 9000101598872 Persil
Persil Persil XL Active Gel Liquid Persil Persil XL Active Gel Liquid
laundry detergent 2.475 litra
19,14zł/l

price: 47,37 zł

PLN
1
5
9000101805109 9000101805109 Persil
Persil Persil XL Color Color Persil Persil XL Color Color
Washing Powder 2.75 kg
17,23zł/kg

price: 47,37 zł

PLN
1
2
9000101599176 9000101599176 Persil
Persil Persil XL Color Gel Liquid Persil Persil XL Color Gel Liquid
detergent color 2.475 litra
19,14zł/l

price: 47,36 zł

PLN
1
1
9000101805130 9000101805130 Persil
Persil Persil XL Expert Freshness Persil Persil XL Expert Freshness
Proszek 2.475 kg
19,10zł/kg

price: 47,28 zł

PLN
1
4
9000101598599 9000101598599 Persil
Persil Persil XL Expert Freshness Persil Persil XL Expert Freshness
Płynny 2.25 litra
21,01zł/l

price: 47,27 zł

PLN
1
6
9000101801989 9000101801989 Persil
Persil Persil XL Power Caps Persil Persil XL Power Caps
Universal Concentrated laundry detergent 490 g
95,08zł/kg

price: 46,59 zł

PLN
1
9
9000101805048 9000101805048 Persil
Persil Persil XL Washing powder Persil Persil XL Washing powder
for white fabrics 2.75 kg
17,23zł/kg

price: 47,37 zł

PLN
1
2
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5