Oferujemy wyroby sezamowe (chałwa i sezamki). Produkty te możesz zamówić w naszym sklepie internetowym. Zamów już dziś, aby czekać na przesyłkę następnego dnia roboczego. Zrób słodki prezent sobie lub swoim bliskim. Im więcej zamówisz, tym niższe będą koszty dostawy. Oszczędzaj czas i pieniądze kupując przez internet.

 
5902097150994 5902097150994 Unitop
Unitop Sesame halva fancy Unitop Sesame halva fancy
50 g
59,80zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
39
Unitop Sesame halva fancy
5 5
5 9 Unitop Sesame halva fancy
expiry date 2027-06-18
5902097150956 5902097150956 Unitop
Unitop Sesame halva waniliawa Unitop Sesame halva waniliawa
50 g
59,80zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
36
Unitop Sesame halva waniliawa
4 5
4.5 8 Unitop Sesame halva waniliawa
expiry date 2027-07-08
5902097600659 5902097600659 Unitop
Unitop Sesame halva with chocolate Unitop Sesame halva with chocolate
50 g
71,00zł/kg

price: 3,55 zł

PLN
1
11
Unitop Sesame halva with chocolate
5 5
5 1 Unitop Sesame halva with chocolate
expiry date 2027-03-03
5902097150963 5902097150963 Unitop
Unitop Unitop Sesame halva with Unitop Unitop Sesame halva with
nuts and raisins 50 g
71,00zł/kg

price: 3,55 zł

PLN
1
14
Unitop Unitop Sesame halva with
5 5
5 3 Unitop Unitop Sesame halva with
expiry date 2027-06-17
5902097250380 5902097250380 Unitop
Unitop Unitop-Optima Sesame Unitop Unitop-Optima Sesame
27 g
73,70zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
27
Unitop Unitop-Optima Sesame
5 5
5 6 Unitop Unitop-Optima Sesame
expiry date 2028-06-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5