Wawel Castle is a popular brand of sweets , such as chocolates , cookies and candies. These products can be ordered online in our store. Make a sweet gift yourself or your loved ones. Check out our low prices. By ordering from us you save time and money. If you order today, to 17 , then you can get your shopping tomorrow. Get free delivery for purchases over 200 zł.

 
5900102000142 5900102000142 Wawel
Wawel Danusia Wawel classic Wawel Danusia Wawel classic
stuffed chocolate dessert 38 g
97,89zł/kg

price: 3,72 zł

PLN
1
30
Wawel Danusia Wawel classic
5 5
5 5 Wawel Danusia Wawel classic
expiry date 2027-05-30
5900102028320 5900102028320 Wawel
Wawel Wawel Chocolate with mint Wawel Wawel Chocolate with mint
filling 90 g
81,78zł/kg

price: 7,36 zł

PLN
1
2
Wawel Wawel Chocolate with mint
5 5
5 1 Wawel Wawel Chocolate with mint
expiry date 2027-02-26
5900102002672 5900102002672 Wawel
Wawel Wawel Cuckoo Handmade Wawel Wawel Cuckoo Handmade
Wawel Wawel Cuckoo Handmade
5 5
5 3 Wawel Wawel Cuckoo Handmade
expiry date 2027-06-30
5900102026302 5900102026302 Wawel
Wawel Wawel Danusia Coconut Wawel Wawel Danusia Coconut
chocolate with coconut filling 38 g
97,37zł/kg

price: 3,70 zł

PLN
1
12
Wawel Wawel Danusia Coconut
5 5
5 1 Wawel Wawel Danusia Coconut
expiry date 2027-03-30
5900102028481 5900102028481 Wawel
Wawel Wawel Dark chocolate 64% Wawel Wawel Dark chocolate 64%
cocoa 90 g
95,44zł/kg

price: 8,59 zł

PLN
1
23
Wawel Wawel Dark chocolate 64%
5 5
5 1 Wawel Wawel Dark chocolate 64%
expiry date 2028-01-30
5900102028368 5900102028368 Wawel
Wawel Wawel Fudge Milk chocolate Wawel Wawel Fudge Milk chocolate
filled 90 g
79,67zł/kg

price: 7,17 zł

PLN
1
16
Wawel Wawel Fudge Milk chocolate
5 5
5 3 Wawel Wawel Fudge Milk chocolate
expiry date 2027-03-30
5900102023851 5900102023851 Wawel
Wawel Wawel Fudge salty caramel Wawel Wawel Fudge salty caramel
1 kg

price: 39,37 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-01-30
5900102026548 5900102026548 Wawel
Wawel Wawel Krakowska Mix Wawel Wawel Krakowska Mix
Raspberry 1 kg

price: 42,27 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-02-25
5900102026531 5900102026531 Wawel
Wawel Wawel Krakowska mix Wawel Wawel Krakowska mix
pineapple 1 kg

price: 42,27 zł

PLN
1
7
Wawel Wawel Krakowska mix
5 5
5 1 Wawel Wawel Krakowska mix
expiry date 2027-02-25
5900102026494 5900102026494 Wawel
Wawel Wawel Krowka Salty caramel Wawel Wawel Krowka Salty caramel
250 g
49,44zł/kg

price: 12,36 zł

PLN
1
2
Wawel Wawel Krowka Salty caramel
5 5
5 3 Wawel Wawel Krowka Salty caramel
expiry date 2027-01-30
5900102026494 5900102026494 Wawel
Wawel Wawel Krowka Salty caramel Wawel Wawel Krowka Salty caramel
250 g
49,92zł/kg

price: 12,48 zł

PLN
1
5
Wawel Wawel Krowka Salty caramel
5 5
5 3 Wawel Wawel Krowka Salty caramel
expiry date 2027-02-20
5900102025664 5900102025664 Wawel
Wawel Wawel Michałki from Wawel Wawel Wawel Michałki from Wawel
Classic chocolate-covered sweets 245 g
65,27zł/kg

price: 15,99 zł

PLN
1
1
Wawel Wawel Michałki from Wawel
5 5
5 1 Wawel Wawel Michałki from Wawel
expiry date 2027-01-30
5900102015252 5900102015252 Wawel
Wawel Wawel Michałki from Wawel Wawel Wawel Michałki from Wawel
coconut 1 kg

price: 43,47 zł

PLN
1
7
Wawel Wawel Michałki from Wawel
4 5
4 3 Wawel Wawel Michałki from Wawel
expiry date 2027-02-28
5900102025671 5900102025671 Wawel
Wawel Wawel Michałki z Wawelu Wawel Wawel Michałki z Wawelu
Cukierki 245 g
65,27zł/kg

price: 15,99 zł

PLN
1
3
Wawel Wawel Michałki z Wawelu
5 5
5 1 Wawel Wawel Michałki z Wawelu
expiry date 2027-02-20
5900102005512 5900102005512 Wawel
Wawel Wawel Mieszanka Krakowska Wawel Wawel Mieszanka Krakowska
galaretki 1 kg

price: 41,90 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-05-30
5900102025480 5900102025480 Wawel
Wawel Wawel Milk chocolate Wawel Wawel Milk chocolate
Wawel Wawel Milk chocolate
5 5
5 1 Wawel Wawel Milk chocolate
expiry date 2027-01-31
5900102023646 5900102023646 Wawel
Wawel Wawel Milk fudge Wawel Wawel Milk fudge
250 g
50,16zł/kg

price: 12,54 zł

PLN
1
9
Wawel Wawel Milk fudge
4 5
4.5 12 Wawel Wawel Milk fudge
expiry date 2027-02-20
5900102004713 5900102004713 Wawel
Wawel Wawel Mint stuffed caramels Wawel Wawel Mint stuffed caramels
1 kg

price: 33,75 zł

PLN
1
8
expiry date
2026-12-30
5900102004713 5900102004713 Wawel
Wawel Wawel Mint stuffed caramels Wawel Wawel Mint stuffed caramels
1 kg

price: 35,44 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-02-28
5900102024865 5900102024865 Wawel
Wawel Wawel Royal Cream Milk Wawel Wawel Royal Cream Milk
Wawel Wawel Royal Cream Milk
5 5
5 1 Wawel Wawel Royal Cream Milk
expiry date 2027-01-30
5900102024667 5900102024667 Wawel
Wawel Wawel Royal Vanilla Milk Wawel Wawel Royal Vanilla Milk
Wawel Wawel Royal Vanilla Milk
5 5
5 5 Wawel Wawel Royal Vanilla Milk
expiry date 2027-01-30
5900102025688 5900102025688 Wawel
Wawel Wawel Truffles from Wawel Wawel Wawel Truffles from Wawel
Rum-flavored cocoa candies covered in chocolate 245 g
65,27zł/kg

price: 15,99 zł

PLN
1
4
Wawel Wawel Truffles from Wawel
5 5
5 2 Wawel Wawel Truffles from Wawel
expiry date 2027-03-30
5900102010219 5900102010219 Wawel
Wawel Wawel Truffles from Wawel, Wawel Wawel Truffles from Wawel,
rum in chocolate 1 kg

price: 43,47 zł

PLN
1
4
Wawel Wawel Truffles from Wawel,
3 5
3.5 5 Wawel Wawel Truffles from Wawel,
expiry date 2027-03-30
5900102017867 5900102017867 Wawel
Wawel Wawel fresh & fruity jelly Wawel Wawel fresh & fruity jelly
filling 160 g
57,88zł/kg

price: 9,26 zł

PLN
1
5
Wawel Wawel fresh & fruity jelly
5 5
5 3 Wawel Wawel fresh & fruity jelly
expiry date 2027-03-30
5900102012145 5900102012145 Wawel
Wawel White Castle trivia Wawel White Castle trivia
Wawel White Castle trivia
5 5
5 1 Wawel White Castle trivia
expiry date 2027-02-28
5900102008070 5900102008070 Wawel
Wawel trivia castle candy in Wawel trivia castle candy in
chocolate 1 kg

price: 44,89 zł

PLN
1
13
Wawel trivia castle candy in
4 5
4.5 2 Wawel trivia castle candy in
expiry date 2027-02-25
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5