Who among us does not know the delicious chocolate brand Wedel ? . Take a close sweet gift. We offer very attractive prices. Apart from the classic chocolate you buy from us as halva and chocolates and your favorite mix of Poles Wedlowską. The website you can check the expiration dates. By buying via the internet saves time and money. You do not have the same shopping tote - courier will deliver a package to arrive home. With our offer you can make a sweet pleasure even those who live very far from you.

 
5901588026374 5901588026374 Wedel
Wedel E. Wedel Czekotubka Wedel E. Wedel Czekotubka
Chocolate cream 50 g
111,20zł/kg

price: 5,56 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-24
 
5906747308520 5906747308520 Wedel
Wedel Champagne dainty apricot Wedel Champagne dainty apricot
Wedel Champagne dainty apricot
4 5
4.5 11 Wedel Champagne dainty apricot
expiry date 2026-12-31
5906747308469 5906747308469 Wedel
Wedel Champagne dainty cherry Wedel Champagne dainty cherry
Wedel Champagne dainty cherry
5 5
5 13 Wedel Champagne dainty cherry
expiry date 2027-01-07
5906747308469 5906747308469 Wedel
Wedel Champagne dainty cherry Wedel Champagne dainty cherry
147 g
38,57zł/kg

price: 5,67 zł

PLN
1
24
Wedel Champagne dainty cherry
5 5
5 13 Wedel Champagne dainty cherry
expiry date 2027-02-25
5901588018195 5901588018195 Wedel
Wedel E. Wedel Chocolate dark Wedel E. Wedel Chocolate dark
bitter 80% 80 g
127,63zł/kg

price: 10,21 zł

PLN
1
6
Wedel E. Wedel Chocolate dark
4 5
4.5 9 Wedel E. Wedel Chocolate dark
expiry date 2027-12-14
5901588400280 5901588400280 Wedel
Wedel E. Wedel Vanilla marshmallow Wedel E. Wedel Vanilla marshmallow
in dark chocolate 340 g
57,03zł/kg

price: 19,39 zł

PLN
1
44
Wedel E. Wedel Vanilla marshmallow
4 5
4.5 12 Wedel E. Wedel Vanilla marshmallow
expiry date 2027-04-20
5901588067049 5901588067049 Wedel
Wedel Royal halva with hazelnuts Wedel Royal halva with hazelnuts
50 g
75,20zł/kg

price: 3,76 zł

PLN
1
16
Wedel Royal halva with hazelnuts
4 5
4.5 10 Wedel Royal halva with hazelnuts
expiry date 2027-01-30
5901588401379 5901588401379 Wedel
Wedel Wedel Dark chocolate with Wedel Wedel Dark chocolate with
chocolate filling 100 g
78,00zł/kg

price: 7,80 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-05-07
5901588018072 5901588018072 Wedel
Wedel Wedel Fabulous Milk Wedel Wedel Fabulous Milk
Chocolate stuffed with wafers and peanuts 100 g
78,20zł/kg

price: 7,82 zł

PLN
1
1
Wedel Wedel Fabulous Milk
5 5
5 3 Wedel Wedel Fabulous Milk
expiry date 2027-03-31
5901588018072 5901588018072 Wedel
Wedel Wedel Fabulous Milk Wedel Wedel Fabulous Milk
Chocolate stuffed with wafers and peanuts 100 g
79,80zł/kg

price: 7,98 zł

PLN
1
8
Wedel Wedel Fabulous Milk
5 5
5 3 Wedel Wedel Fabulous Milk
expiry date 2027-05-07
5901588400044 5901588400044 Wedel
Wedel Wedel Mieszanka Wedlowska Wedel Wedel Mieszanka Wedlowska
expiry date
2027-01-13
5901588401386 5901588401386 Wedel
Wedel Wedel Milk chocolate with Wedel Wedel Milk chocolate with
chocolate filling 100 g
78,00zł/kg

price: 7,80 zł

PLN
1
16
expiry date
2027-05-07
5901588016498 5901588016498 Wedel
Wedel Wedel Milk chocolate with Wedel Wedel Milk chocolate with
raspberry filling 100 g
78,20zł/kg

price: 7,82 zł

PLN
1
4
Wedel Wedel Milk chocolate with
4 5
4.5 3 Wedel Wedel Milk chocolate with
expiry date 2027-02-04
5901588016498 5901588016498 Wedel
Wedel Wedel Milk chocolate with Wedel Wedel Milk chocolate with
raspberry filling 100 g
82,10zł/kg

price: 8,21 zł

PLN
1
6
Wedel Wedel Milk chocolate with
4 5
4.5 3 Wedel Wedel Milk chocolate with
expiry date 2027-05-12
5901588400303 5901588400303 Wedel
Wedel Wedel Ptasie mleczko Wedel Wedel Ptasie mleczko
cytrynowe 340 g
57,29zł/kg

price: 19,48 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-02-06
5901588401034 5901588401034 Wedel
Wedel Wedel Ptasie mleczko Wedel Wedel Ptasie mleczko
kokosowe 340 g
57,29zł/kg

price: 19,48 zł

PLN
1
17
expiry date
2027-01-28
5901588017945 5901588017945 Wedel
Wedel Wedel Strawberry Bitter Wedel Wedel Strawberry Bitter
Chocolate 100 g
78,00zł/kg

price: 7,80 zł

PLN
1
4
Wedel Wedel Strawberry Bitter
5 5
5 1 Wedel Wedel Strawberry Bitter
expiry date 2027-04-26
5901588027005 5901588027005 Wedel
Wedel Wedel Strongly milk Wedel Wedel Strongly milk
chocolate with hazelnuts 80 g
97,38zł/kg

price: 7,79 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-02-16
5901588018768 5901588018768 Wedel
Wedel Wedel classic dark chocolate Wedel Wedel classic dark chocolate
64% 90 g
104,22zł/kg

price: 9,38 zł

PLN
1
6
Wedel Wedel classic dark chocolate
5 5
5 3 Wedel Wedel classic dark chocolate
expiry date 2027-06-19
5901588018775 5901588018775 Wedel
Wedel Wedel classic milk chocolate Wedel Wedel classic milk chocolate
Wedel Wedel classic milk chocolate
5 5
5 4 Wedel Wedel classic milk chocolate
expiry date 2027-10-23
5901588018713 5901588018713 Wedel
Wedel Wedel white chocolate Wedel Wedel white chocolate
80 g
84,38zł/kg

price: 6,75 zł

PLN
1
11
Wedel Wedel white chocolate
2 5
2 1 Wedel Wedel white chocolate
expiry date 2027-06-21
5901588056302 5901588056302 Wedel
Wedel bomboniera barrel warming Wedel bomboniera barrel warming
pleasure 200g 200 g
139,95zł/kg

price: 27,99 zł

PLN
1
10
Wedel bomboniera barrel warming
4 5
4.5 8 Wedel bomboniera barrel warming
expiry date 2027-02-06
5901588016436 5901588016436 Wedel
Wedel chocolate toffee Wedel chocolate toffee
Wedel chocolate toffee
5 5
5 2 Wedel chocolate toffee
expiry date 2027-01-14
5906747308490 5906747308490 Wedel
Wedel dainty champagne raspberry Wedel dainty champagne raspberry
Wedel dainty champagne raspberry
4 5
4.5 18 Wedel dainty champagne raspberry
expiry date 2026-12-18
5901588016443 5901588016443 Wedel
Wedel e chocolate filled with Wedel e chocolate filled with
strawberry milk 100 g
78,40zł/kg

price: 7,84 zł

PLN
1
38
Wedel e chocolate filled with
4 5
4.5 9 Wedel e chocolate filled with
expiry date 2027-04-02
5901588047133 5901588047133 Wedel
Wedel e supermint mints Wedel e supermint mints
90 g
44,33zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
2
Wedel e supermint mints
4 5
4.5 9 Wedel e supermint mints
expiry date 2027-08-09
5901588067032 5901588067032 Wedel
Wedel halva Royal Vanilla Wedel halva Royal Vanilla
50 g
64,40zł/kg

price: 3,22 zł

PLN
1
41
Wedel halva Royal Vanilla
4 5
4.5 17 Wedel halva Royal Vanilla
expiry date 2027-02-06
5901588067025 5901588067025 Wedel
Wedel halva royal sweetmeats Wedel halva royal sweetmeats
50 g
75,20zł/kg

price: 3,76 zł

PLN
1
15
Wedel halva royal sweetmeats
4 5
4.5 8 Wedel halva royal sweetmeats
expiry date 2027-01-22
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5