Dagoma to produkty tworzone o tradycyjne receptury,co sprawia,że posiadają one wspaniałe walory smakowe. Kupując przez internet oszczędzasz czas i pieniądze.

 
5901884720914 5901884720914 Dagoma
Dagoma Dagoma Ketchup Kaszubski Dagoma Dagoma Ketchup Kaszubski
expiry date
2028-06-23
5901884720907 5901884720907 Dagoma
Dagoma Dagoma Ketchup mild Dagoma Dagoma Ketchup mild
Kaszubski 380 g
25,53zł/kg

price: 9,70 zł

PLN
1
10
Dagoma Dagoma Ketchup mild
5 5
5 1 Dagoma Dagoma Ketchup mild
expiry date 2028-08-21
5901884490008 5901884490008 Dagoma
Dagoma Dagome mustard 200g Dagoma Dagome mustard 200g
Kashubian 200 g
21,65zł/kg

price: 4,33 zł

PLN
1
10
Dagoma Dagome mustard 200g
5 5
5 4 Dagoma Dagome mustard 200g
expiry date 2027-12-10
5901884440003 5901884440003 Dagoma
Dagoma Dagome mustard Gdansk Dagoma Dagome mustard Gdansk
delicacies, honey 200g 200 g
22,60zł/kg

price: 4,52 zł

PLN
1
4
Dagoma Dagome mustard Gdansk
4 5
4 4 Dagoma Dagome mustard Gdansk
expiry date 2027-04-13
5901884410006 5901884410006 Dagoma
Dagoma juncea mustard Dagoma juncea mustard
200 g
21,65zł/kg

price: 4,33 zł

PLN
1
8
Dagoma juncea mustard
4 5
4.5 9 Dagoma juncea mustard
expiry date 2027-12-10
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5