Dagoma Ketchup mild Kaszubski

Dagoma
51Dagoma Ketchup mild Kaszubski
Dagoma Ketchup mild KaszubskiDagoma Ketchup mild Kaszubski
masa netto

masa netto

380 g

data przydatności

expiry date:

2028-08-21

pojemność

cena za kilogram

25,53 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901884720907

5901884720907

price: 9,70 zł

buy 10 szt. for 9.55 zł/szt
9.70 PLN 2028-08-21 NewCondition
koncentrat pomidorowy (157 g pomidorów zużyto na 100 g ketchupu), woda, cukier, przecier cebuli, przecier selera, skrobia modyfikowana kukurydziana, sól, ocet spirytusowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna:418 kJ / 100 kcal
Tłuszcz:<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:<0,1 g
Węglowodany:22 g
w tym cukry:19 g
Białko:1,6 g
Sól:1,4 g

Seler : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Produkt polski
brand:Dagoma
Legally regulated product name:Ketchup łagodny. Produkt pasteryzowany.
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Type of packaging:Słoik
Country of origin:Polska
Producer's address:Dagoma Sp. z o.o. ul. Wojska Polskiego 62, 84-100 Puck
Return address:Dagoma Sp. z o.o. ul. Wojska Polskiego 62, 84-100 Puck
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Włocławek Wloclawek mild ketchup Włocławek Wloclawek mild ketchup
    380 g
    18,39zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    20
    expiry date 2027-09-30
    Włocławek Wloclawek Ketchup Włocławek Wloclawek Ketchup
    spicy 380 g 380 g
    18,39zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    20
    expiry date 2027-07-30
    Dagoma Dagoma Ketchup Kaszubski Dagoma Dagoma Ketchup Kaszubski
    expiry date
    2028-06-23
    Pudliszki Pudliszki mild ketchup Pudliszki Pudliszki mild ketchup
    No preservatives 480 g
    15,63zł/kg

    price: 7,50 zł

    PLN
    1
    30
    expiry date 2027-06-20
    Włocławek ketchup jar mild Włocławek ketchup jar mild
    expiry date 2027-08-30
    REDUCED PRICE -10%
    Włocławek Włocławek mild Włocławek Włocławek mild
    ketchup 480 g
    12,58zł/kg

    price: 6,04 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-12-30
    Roleski Roleski Ketchup Branded Roleski Roleski Ketchup Branded
    mild 450 g
    16,73zł/kg

    price: 7,53 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-08-17
    Roleski Roleski Ketchup mild XXL Roleski Roleski Ketchup mild XXL
    bag 2 kg
    12,58zł/kg

    price: 25,16 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-03-12
    Dagoma juncea mustard Dagoma juncea mustard
    200 g
    21,65zł/kg

    price: 4,33 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-12-10
    Dagoma Dagome mustard Gdansk Dagoma Dagome mustard Gdansk
    delicacies, honey 200g 200 g
    22,60zł/kg

    price: 4,52 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-04-13
    Dagoma Dagome mustard 200g Dagoma Dagome mustard 200g
    Kashubian 200 g
    21,65zł/kg

    price: 4,33 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-12-10
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5