Products

 
marka:
5901123192311 5901123192311 Woseba
Woseba Woseba cafe de Mexico kawa Woseba Woseba cafe de Mexico kawa
1 kg
79,00zł/kg

price: 79 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-10-30
8000070035898 8000070035898 Lavazza
REDUCED PRICE -10%
Lavazza coffee beans Qualita Rossa Lavazza coffee beans Qualita Rossa
Lavazza coffee beans Qualita Rossa
5 5
5 1 Lavazza coffee beans Qualita Rossa
expiry date 2027-01-30
4008167103219 4008167103219 Dallmayr
Dallmayr Dallmayr Prodomo Kawa Dallmayr Dallmayr Prodomo Kawa
ziarnista 500 g
92,82zł/kg

price: 46,41 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-02-20
8711000539248 8711000539248 Jacobs
Jacobs Jacobs Espresso coffee Jacobs Jacobs Espresso coffee
beans 500 g
89,98zł/kg

price: 44,99 zł

PLN
1
1
Jacobs Jacobs Espresso coffee
5 5
5 1 Jacobs Jacobs Espresso coffee
expiry date 2027-01-19
8711000539330 8711000539330 Jacobs
Jacobs Jacobs Krönung Kawa Jacobs Jacobs Krönung Kawa
ziarnista 1 kg

price: 77,69 zł

PLN
1
1
Jacobs Jacobs Krönung Kawa
5 5
5 1 Jacobs Jacobs Krönung Kawa
expiry date 2027-04-20
8711000539293 8711000539293 Jacobs
Jacobs Jacobs Krönung coffee Jacobs Jacobs Krönung coffee
beans 500 g
89,98zł/kg

price: 44,99 zł

PLN
1
2
Jacobs Jacobs Krönung coffee
5 5
5 1 Jacobs Jacobs Krönung coffee
expiry date 2027-01-20
8000070020559 8000070020559 Lavazza
Lavazza Lavazza Qualita Oro coffee Lavazza Lavazza Qualita Oro coffee
beans 100 % Arabica 1 kg

price: 103,17 zł

PLN
1
6
Lavazza Lavazza Qualita Oro coffee
5 5
5 1 Lavazza Lavazza Qualita Oro coffee
expiry date 2027-10-30
5900788343328 5900788343328 MK Cafe
MK Cafe MK Café Premium Kawa MK Cafe MK Café Premium Kawa
ziarnista 1 kg

price: 79,89 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-09-30
5900788343328 5900788343328 MK Cafe
MK Cafe MK Café Premium Kawa MK Cafe MK Café Premium Kawa
ziarnista 1 kg

price: 82,29 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-01-30
5901583408618 5901583408618 Mała Czarna
Mała Czarna Mała Czarna Crema Mała Czarna Mała Czarna Crema
Kawa Ziarnista 250 g
87,96zł/kg

price: 21,99 zł

PLN
1
174
Mała Czarna Mała Czarna Crema
5 5
5 2 Mała Czarna Mała Czarna Crema
expiry date 2028-01-22
4000799109331 4000799109331 Mount Hagen
Mount Hagen Mount Hagen Arabica Mount Hagen Mount Hagen Arabica
coffee beans 100% crema fair trade organic 1 kg

price: 124,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-07-30
4000799109386 4000799109386 Mount Hagen
Mount Hagen Mount Hagen Arabica Mount Hagen Mount Hagen Arabica
coffee beans 100% fair trade espresso BIO 250 g
140,88zł/kg

price: 35,22 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-08-01
4000799109348 4000799109348 Mount Hagen
Mount Hagen Mount Hagen Arabica Mount Hagen Mount Hagen Arabica
coffee beans 100% fair trade espresso BIO 1 kg

price: 128,81 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-07-30
4000799110641 4000799110641 Mount Hagen
Mount Hagen Mount Hagen coffee Mount Hagen Mount Hagen coffee
BIO
Mount Hagen coffee beans arabica 100% barista crema fair trade BIO Mount Hagen coffee beans arabica 100% barista crema fair trade BIO
beans arabica 100% barista crema fair trade BIO 500 g
130,66zł/kg

price: 65,33 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-30
5400164126014 5400164126014 Oxfam
Oxfam Oxfam Coffee beans Arabica Oxfam Oxfam Coffee beans Arabica
Robusta alpine fair trade BIO 1 kg

price: 141,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-01-24
5907710901311 5907710901311 Quba Caffe
Quba Caffe Quba Caffe arabica Quba Caffe Quba Caffe arabica
coffee beans 100% Honduras BIO 250 g
191,96zł/kg

price: 47,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-05-30
5907710901342 5907710901342 Quba Caffe
Quba Caffe Quba Caffe coffee beans Quba Caffe Quba Caffe coffee beans
Arabica / Robusta for BIO athletes 250 g
159,32zł/kg

price: 39,83 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-30
5997338170718 5997338170718 Tchibo
Tchibo Tchibo Family Roasted Tchibo Tchibo Family Roasted
coffee beans 1 kg

price: 54,50 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-01-12
5901123187096 5901123187096 Woseba
Woseba Woseba Roasted coffee beans Woseba Woseba Roasted coffee beans
Crema e aroma 500 g
72,80zł/kg

price: 36,40 zł

PLN
1
2
Woseba Woseba Roasted coffee beans
3 5
3 1 Woseba Woseba Roasted coffee beans
expiry date 2027-11-30
5901123187126 5901123187126 Woseba
Woseba Woseba Ti Meriti Un Caffè Woseba Woseba Ti Meriti Un Caffè
Gusto Raffinato Roasted coffee beans 1 kg

price: 71,86 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-09-30
5901123181414 5901123181414 Woseba
Woseba Woseba roasted coffee beans Woseba Woseba roasted coffee beans
Cafe Brasil 500 g
84,92zł/kg

price: 42,46 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-12-31
8000070025400 8000070025400 Lavazza
Lavazza coffee beans Crema e Aroma Lavazza coffee beans Crema e Aroma
Lavazza coffee beans Crema e Aroma
5 5
5 2 Lavazza coffee beans Crema e Aroma
expiry date 2027-07-30
 
marka:
5902175866533 5902175866533 Bio Planet
Bio Planet Bio Planet Green Bio Planet Bio Planet Green
coffee, ground 250 g
154,76zł/kg

price: 38,69 zł

PLN
1
1
Bio Planet Bio Planet Green
5 5
5 1 Bio Planet Bio Planet Green
expiry date 2026-10-03
8711000681787 8711000681787 Jacobs
Jacobs Jacobs Gold Ground coffee Jacobs Jacobs Gold Ground coffee
250 g
83,28zł/kg

price: 20,82 zł

PLN
1
4
Jacobs Jacobs Gold Ground coffee
5 5
5 4 Jacobs Jacobs Gold Ground coffee
expiry date 2027-09-30
8711000576564 8711000576564 Jacobs
Jacobs Jacobs Kronung ground Jacobs Jacobs Kronung ground
coffee 500 g
79,46zł/kg

price: 39,73 zł

PLN
1
22
expiry date
2027-11-30
8711000613429 8711000613429 Jacobs
Jacobs Jacobs Krönung Kawa Jacobs Jacobs Krönung Kawa
mielona 500 g
78,80zł/kg

price: 39,40 zł

PLN
1
24
expiry date
2027-12-31
8711000613399 8711000613399 Jacobs
Jacobs Jacobs kronung kawa mielona Jacobs Jacobs kronung kawa mielona
250 g
93,68zł/kg

price: 23,42 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-10-30
8711000613399 8711000613399 Jacobs
Jacobs Jacobs kronung kawa mielona Jacobs Jacobs kronung kawa mielona
250 g
96,48zł/kg

price: 24,12 zł

PLN
1
7
expiry date
2028-02-28
8000070019911 8000070019911 Lavazza
Lavazza Lavazza Qualita Oro Lavazza Lavazza Qualita Oro
Perfect Symphony Ground coffee 250 g
109,80zł/kg

price: 27,45 zł

PLN
1
7
Lavazza Lavazza Qualita Oro
5 5
5 1 Lavazza Lavazza Qualita Oro
expiry date 2027-12-30
4000799109379 4000799109379 Mount Hagen
Mount Hagen Mount Hagen Coffee Mount Hagen Mount Hagen Coffee
Ground decaffeinated Arabica 100% fair trade BIO 250 g
167,96zł/kg

price: 41,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-30
4000799109591 4000799109591 Mount Hagen
Mount Hagen Mount Hagen Ground Mount Hagen Mount Hagen Ground
coffee Arabica 100% fair trade espresso BIO 250 g
142,04zł/kg

price: 35,51 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-11-01
4000799109355 4000799109355 Mount Hagen
Mount Hagen Mount Hagen Ground Mount Hagen Mount Hagen Ground
coffee arabica fair trade BIO 250 g
138,28zł/kg

price: 34,57 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-11-01
5400164120081 5400164120081 Oxfam
Oxfam Oxfam Ground Coffee Oxfam Oxfam Ground Coffee
Decaffeinated Arabica / Robusta Peru BIO 250 g
178,68zł/kg

price: 44,67 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-01-10
5400164120197 5400164120197 Oxfam
Oxfam Oxfam ground coffee Arabica Oxfam Oxfam ground coffee Arabica
100% PERU FAIR TRADE BIO 250 g
157,04zł/kg

price: 39,26 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-11-18
5400164120050 5400164120050 Oxfam
Oxfam Oxfam ground coffee Arabica Oxfam Oxfam ground coffee Arabica
100% YIRGACHEFFE ETHIOPIA FAIR TRADE BIO 250 g
166,28zł/kg

price: 41,57 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-07-29
5900788440768 5900788440768 MK Cafe
MK Cafe Premium coffee beans MK Cafe Premium coffee beans
500 g
82,52zł/kg

price: 41,26 zł

PLN
1
15
MK Cafe Premium coffee beans
5 5
5 7 MK Cafe Premium coffee beans
expiry date 2027-12-31
5900788342048 5900788342048 MK Cafe
MK Cafe Premium coffee beans MK Cafe Premium coffee beans
expiry date
2027-11-30
5900788342048 5900788342048 MK Cafe
MK Cafe Premium coffee beans MK Cafe Premium coffee beans
225 g
99,73zł/kg

price: 22,44 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-03-30
5900839856050 5900839856050 Tchibo
Tchibo family of ground coffee Tchibo family of ground coffee
250 g
62,56zł/kg

price: 15,64 zł

PLN
1
21
Tchibo family of ground coffee
4 5
4.5 12 Tchibo family of ground coffee
expiry date 2028-01-01
5900194000273 5900194000273 Prima
Prima finesse cafe coffee beans Prima finesse cafe coffee beans
500 g
67,02zł/kg

price: 33,51 zł

PLN
1
25
Prima finesse cafe coffee beans
4 5
4.5 18 Prima finesse cafe coffee beans
expiry date 2027-06-30
5900194000068 5900194000068 Prima
Prima finesse cafe coffee beans Prima finesse cafe coffee beans
250 g
71,56zł/kg

price: 17,89 zł

PLN
1
20
Prima finesse cafe coffee beans
4 5
4.5 9 Prima finesse cafe coffee beans
expiry date 2027-07-08
8009004901247 8009004901247 Alce Nero
Alce Nero ground coffee 100 % Alce Nero ground coffee 100 %
Arabica espresso fair trade 250 g
190,32zł/kg

price: 47,58 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-04-17
8009004901124 8009004901124 Alce Nero
Alce Nero ground coffee 100 % Alce Nero ground coffee 100 %
arabica moka fair trade 250 g
181,76zł/kg

price: 45,44 zł

PLN
1
1
Alce Nero ground coffee 100 %
4 5
4.5 4 Alce Nero ground coffee 100 %
expiry date 2028-04-10
8009004809581 8009004809581 Alce Nero
Alce Nero ground coffee arabica Alce Nero ground coffee arabica
robusta 100 % strong forte moka fair trade 250 g
191,96zł/kg

price: 47,99 zł

PLN
1
1
Alce Nero ground coffee arabica
5 5
5 1 Alce Nero ground coffee arabica
expiry date 2027-06-17
 
marka:
8711000521137 8711000521137 Jacobs
Jacobs Jacobs Crema Instant coffee Jacobs Jacobs Crema Instant coffee
100 g
242,20zł/kg

price: 24,22 zł

PLN
1
3
Jacobs Jacobs Crema Instant coffee
5 5
5 1 Jacobs Jacobs Crema Instant coffee
expiry date 2028-06-30
8711000521106 8711000521106 Jacobs
Jacobs Jacobs Crema Instant coffee Jacobs Jacobs Crema Instant coffee
200 g
179,95zł/kg

price: 35,99 zł

PLN
1
3
Jacobs Jacobs Crema Instant coffee
5 5
5 1 Jacobs Jacobs Crema Instant coffee
expiry date 2027-12-30
8711000520956 8711000520956 Jacobs
Jacobs Jacobs Cronat Gold instant Jacobs Jacobs Cronat Gold instant
coffee 100 g
238,10zł/kg

price: 23,81 zł

PLN
1
4
Jacobs Jacobs Cronat Gold instant
5 5
5 2 Jacobs Jacobs Cronat Gold instant
expiry date 2028-04-30
8711000513767 8711000513767 Jacobs
Jacobs Jacobs Cronat Gold instant Jacobs Jacobs Cronat Gold instant
coffee 200 g
176,50zł/kg

price: 35,30 zł

PLN
1
8
Jacobs Jacobs Cronat Gold instant
5 5
5 3 Jacobs Jacobs Cronat Gold instant
expiry date 2027-07-30
8711000521045 8711000521045 Jacobs
Jacobs Jacobs Krönung instant Jacobs Jacobs Krönung instant
coffee 200 g
192,60zł/kg

price: 38,52 zł

PLN
1
5
Jacobs Jacobs Krönung instant
4 5
4 3 Jacobs Jacobs Krönung instant
expiry date 2027-10-30
8711000521045 8711000521045 Jacobs
Jacobs Jacobs Krönung instant Jacobs Jacobs Krönung instant
coffee 200 g
202,25zł/kg

price: 40,45 zł

PLN
1
2
Jacobs Jacobs Krönung instant
4 5
4 3 Jacobs Jacobs Krönung instant
expiry date 2028-04-30
8711000517826 8711000517826 Jacobs
Jacobs Jacobs Velvet instant Jacobs Jacobs Velvet instant
coffee 200 g
173,05zł/kg

price: 34,61 zł

PLN
1
2
Jacobs Jacobs Velvet instant
5 5
5 5 Jacobs Jacobs Velvet instant
expiry date 2028-04-15
8711000517796 8711000517796 Jacobs
Jacobs Jacobs Velvet instant Jacobs Jacobs Velvet instant
coffee 100 g
281,00zł/kg

price: 28,10 zł

PLN
1
5
Jacobs Jacobs Velvet instant
5 5
5 3 Jacobs Jacobs Velvet instant
expiry date 2028-03-04
4012346461106 4012346461106 Lebensbaum
Lebensbaum Lebensbaum Instant Lebensbaum Lebensbaum Instant
coffee, freeze-dried arabica gourmet 100% BIO 100 g
475,30zł/kg

price: 47,53 zł

PLN
1
1
Lebensbaum Lebensbaum Instant
5 5
5 1 Lebensbaum Lebensbaum Instant
expiry date 2027-10-27
5411788026253 5411788026253 Lima
Lima Lima chicory coffee for BIO Lima Lima chicory coffee for BIO
brewing 500 g
55,40zł/kg

price: 27,70 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-04-01
5901583408557 5901583408557 Mała Czarna
Mała Czarna Little Black Barista Mała Czarna Little Black Barista
instant coffee 200 g
148,35zł/kg

price: 29,67 zł

PLN
1
63
Mała Czarna Little Black Barista
5 5
5 4 Mała Czarna Little Black Barista
expiry date 2028-05-26
5901583408533 5901583408533 Mała Czarna
Mała Czarna Little Black Crema Mała Czarna Little Black Crema
instant coffee 150 g
139,33zł/kg

price: 20,90 zł

PLN
1
128
Mała Czarna Little Black Crema
5 5
5 1 Mała Czarna Little Black Crema
expiry date 2027-08-19
5900649077683 5900649077683 Mokate
Mokate Mokate Cappuccino cream Mokate Mokate Cappuccino cream
flavor 8 szt.
1,15zł/szt.

price: 9,17 zł

PLN
1
6
Mokate Mokate Cappuccino cream
5 5
5 2 Mokate Mokate Cappuccino cream
expiry date 2027-01-25
4000799136887 4000799136887 Mount Hagen
Mount Hagen Mount Hagen Mount Hagen Mount Hagen
fair trade BIO decaffeinated instant coffee arabica / robusta 100 g
426,20zł/kg

price: 42,62 zł

PLN
1
1
Mount Hagen Mount Hagen
5 5
5 1 Mount Hagen Mount Hagen
expiry date 2029-03-01
4000799136894 4000799136894 Mount Hagen
Mount Hagen Mount Hagen instant Mount Hagen Mount Hagen instant
coffee arabica / robusta fair trade BIO 100 g
384,10zł/kg

price: 38,41 zł

PLN
1
1
Mount Hagen Mount Hagen instant
5 5
5 1 Mount Hagen Mount Hagen instant
expiry date 2028-12-30
7613032734275 7613032734275 Nescafe
Nescafe Sensazione creme instant Nescafe Sensazione creme instant
coffee 100 g
273,70zł/kg

price: 27,37 zł

PLN
1
8
expiry date
2028-08-31
7613032734220 7613032734220 Nescafe
Nescafe Sensazione creme instant Nescafe Sensazione creme instant
coffee 200 g
167,15zł/kg

price: 33,43 zł

PLN
1
6
Nescafe Sensazione creme instant
5 5
5 4 Nescafe Sensazione creme instant
expiry date 2028-02-28
5901583409011 5901583409011 Mała Czarna
Mała Czarna Small Black Gold Mała Czarna Small Black Gold
Instant Coffee 200 g
120,65zł/kg

price: 24,13 zł

PLN
1
146
Mała Czarna Small Black Gold
3 5
3.5 2 Mała Czarna Small Black Gold
expiry date 2028-05-26
4046234767292 4046234767292 Tchibo
Tchibo Tchibo Family Instant Tchibo Tchibo Family Instant
Coffee 100 g
152,60zł/kg

price: 15,26 zł

PLN
1
1
Tchibo Tchibo Family Instant
5 5
5 1 Tchibo Tchibo Family Instant
expiry date 2027-04-22
4046234767292 4046234767292 Tchibo
Tchibo Tchibo Family Instant Tchibo Tchibo Family Instant
Coffee 100 g
160,20zł/kg

price: 16,02 zł

PLN
1
4
Tchibo Tchibo Family Instant
5 5
5 1 Tchibo Tchibo Family Instant
expiry date 2028-01-13
4046234767353 4046234767353 Tchibo
Tchibo Tchibo Family Instant Tchibo Tchibo Family Instant
Coffee freeze-dried 200 g
143,90zł/kg

price: 28,78 zł

PLN
1
11
Tchibo Tchibo Family Instant
5 5
5 5 Tchibo Tchibo Family Instant
expiry date 2028-05-11
4046234767759 4046234767759 Tchibo
Tchibo Tchibo Gold Selection Crema Tchibo Tchibo Gold Selection Crema
Instant Coffee 180 g
146,22zł/kg

price: 26,32 zł

PLN
1
1
Tchibo Tchibo Gold Selection Crema
5 5
5 3 Tchibo Tchibo Gold Selection Crema
expiry date 2028-01-09
5900194300267 5900194300267 Cafe Prima
Cafe Prima breakfast instant Cafe Prima breakfast instant
coffee 20% and chicory coffee 80 % light and mild 200 g
111,50zł/kg

price: 22,30 zł

PLN
1
4
Cafe Prima breakfast instant
5 5
5 6 Cafe Prima breakfast instant
expiry date 2029-06-01
5900194300250 5900194300250 Cafe Prima
Cafe Prima breakfast instant Cafe Prima breakfast instant
coffee 20% and chicory coffee 80 % light and mild 100 g
119,90zł/kg

price: 11,99 zł

PLN
1
4
Cafe Prima breakfast instant
4 5
4.5 3 Cafe Prima breakfast instant
expiry date 2029-01-29
7613031918881 7613031918881 Nescafe
Nescafe classic instant coffee jar Nescafe classic instant coffee jar
Nescafe classic instant coffee jar
5 5
5 4 Nescafe classic instant coffee jar
expiry date 2028-05-30
4006067084188 4006067084188 Davidoff
Davidoff instant coffee rich aroma Davidoff instant coffee rich aroma
Davidoff instant coffee rich aroma
5 5
5 1 Davidoff instant coffee rich aroma
expiry date 2027-08-14
 
8711000454244 8711000454244 Jacobs
Jacobs Jacobs A soluble coffee Jacobs Jacobs A soluble coffee
drink, type cappuccino caramel 96 g
149,69zł/kg

price: 14,37 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-03-08
4052700069753 4052700069753 Kruger
Kruger Krüger Cappuccino Classico Kruger Krüger Cappuccino Classico
expiry date
2027-02-28
4052700078328 4052700078328 Kruger
Kruger Krüger Cappuccino Double Kruger Krüger Cappuccino Double
Schoko 500 g
38,52zł/kg

price: 19,26 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-03-30
4052700069746 4052700069746 Kruger
Kruger Krüger Cappuccino White Kruger Krüger Cappuccino White
Vanille 500 g
38,52zł/kg

price: 19,26 zł

PLN
1
1
Kruger Krüger Cappuccino White
5 5
5 1 Kruger Krüger Cappuccino White
expiry date 2027-08-30
5900649077591 5900649077591 Mokate
Mokate Mokate Cappuccino has a Mokate Mokate Cappuccino has a
nutty flavor 8 szt.
1,17zł/szt.

price: 9,34 zł

PLN
1
9
Mokate Mokate Cappuccino has a
5 5
5 1 Mokate Mokate Cappuccino has a
expiry date 2027-06-18
5900649078284 5900649078284 Mokate
Mokate Mokate Cappuccino tastes of Mokate Mokate Cappuccino tastes of
cherries in chocolate 110 g
51,00zł/kg

price: 5,61 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-10-13
5900649077652 5900649077652 Mokate
Mokate Mokate Cappuccino vanilla Mokate Mokate Cappuccino vanilla
flavor 8 szt.
1,46zł/szt.

price: 11,65 zł

PLN
1
7
Mokate Mokate Cappuccino vanilla
5 5
5 2 Mokate Mokate Cappuccino vanilla
expiry date 2027-09-16
5900649077560 5900649077560 Mokate
Mokate Mokate Cappuccino with Mokate Mokate Cappuccino with
Belgian chocolate 8 szt.
1,15zł/szt.

price: 9,16 zł

PLN
1
4
Mokate Mokate Cappuccino with
5 5
5 1 Mokate Mokate Cappuccino with
expiry date 2027-10-29
5900649077621 5900649077621 Mokate
Mokate Mokate Cappuccino with Mokate Mokate Cappuccino with
magnesium 8 szt.
1,15zł/szt.

price: 9,17 zł

PLN
1
11
Mokate Mokate Cappuccino with
5 5
5 1 Mokate Mokate Cappuccino with
expiry date 2027-12-15
5900649081093 5900649081093 Mokate
Mokate Mokate Cappuccino with Mokate Mokate Cappuccino with
in powder strawberry flavor in cream - instant coffee drink 110 g
51,18zł/kg

price: 5,63 zł

PLN
1
7
Mokate Mokate Cappuccino with
5 5
5 2 Mokate Mokate Cappuccino with
expiry date 2027-12-08
5902891280217 5902891280217 Mokate
Mokate cappuccino Vanilla Mokate cappuccino Vanilla
Mokate cappuccino Vanilla
4 5
4.5 6 Mokate cappuccino Vanilla
expiry date 2028-02-03
5902891280224 5902891280224 Mokate
Mokate cappuccino chocolate Mokate cappuccino chocolate
Mokate cappuccino chocolate
4 5
4.5 7 Mokate cappuccino chocolate
expiry date 2027-11-27
5902891280224 5902891280224 Mokate
Mokate cappuccino chocolate Mokate cappuccino chocolate
110 g
52,00zł/kg

price: 5,72 zł

PLN
1
10
Mokate cappuccino chocolate
4 5
4.5 7 Mokate cappuccino chocolate
expiry date 2028-01-17
5902891280200 5902891280200 Mokate
Mokate cappuccino cream Mokate cappuccino cream
Mokate cappuccino cream
4 5
4.5 8 Mokate cappuccino cream
expiry date 2027-12-11
5902891280194 5902891280194 Mokate
Mokate cappuccino peanut Mokate cappuccino peanut
Mokate cappuccino peanut
5 5
5 9 Mokate cappuccino peanut
expiry date 2027-10-24
5902891280231 5902891280231 Mokate
Mokate cappuccino with magnesium Mokate cappuccino with magnesium
Mokate cappuccino with magnesium
5 5
5 5 Mokate cappuccino with magnesium
expiry date 2027-12-19
 
5900983014139 5900983014139 Delecta
REDUCED PRICE -25%
Delecta chicory coffee Kujawianka Delecta chicory coffee Kujawianka
200 g
14,95zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2026-11-30
8009004800120 8009004800120 Alce Nero
Alce Nero Alce Nero Instant grain Alce Nero Alce Nero Instant grain
coffee with chicory and figs BIO 125 g
154,08zł/kg

price: 19,26 zł

PLN
1
1
Alce Nero Alce Nero Instant grain
5 5
5 1 Alce Nero Alce Nero Instant grain
expiry date 2029-03-05
5900983024930 5900983024930 Anatol
Anatol Anatol Delecta classic Anatol Anatol Delecta classic
cereal coffee, 20 sachets 84 g
63,93zł/kg

price: 5,37 zł

PLN
1
13
Anatol Anatol Delecta classic
4 5
4.5 5 Anatol Anatol Delecta classic
expiry date 2027-07-30
5900288079758 5900288079758 Cykoria
Cykoria Chicory chicory coffee Cykoria Chicory chicory coffee
with chicory 220 g
19,36zł/kg

price: 4,26 zł

PLN
1
21
Cykoria Chicory chicory coffee
4 5
4 5 Cykoria Chicory chicory coffee
expiry date 2027-11-30
5900288309756 5900288309756 Cykoria
Cykoria Christian Coffee Grain Cykoria Christian Coffee Grain
Express 30 bags 120 g
44,92zł/kg

price: 5,39 zł

PLN
1
8
Cykoria Christian Coffee Grain
3 5
3.5 4 Cykoria Christian Coffee Grain
expiry date 2028-02-28
5900288309756 5900288309756 Cykoria
Cykoria Christian Coffee Grain Cykoria Christian Coffee Grain
Express 30 bags 120 g
45,33zł/kg

price: 5,44 zł

PLN
1
12
Cykoria Christian Coffee Grain
3 5
3.5 4 Cykoria Christian Coffee Grain
expiry date 2028-05-30
5902768527131 5902768527131 Dary Natury
Dary Natury Gifts of Nature Dary Natury Gifts of Nature
Organic spelled coffee 200 g
103,15zł/kg

price: 20,63 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-04
5901154046447 5901154046447 Inka
Inka Inka Bio Classic instant Inka Inka Bio Classic instant
grain coffee 100 g
122,20zł/kg

price: 12,22 zł

PLN
1
6
Inka Inka Bio Classic instant
5 5
5 1 Inka Inka Bio Classic instant
expiry date 2029-07-22
5901154046461 5901154046461 Inka
Inka Inka Bio Soluble chicory Inka Inka Bio Soluble chicory
100 g
157,50zł/kg

price: 15,75 zł

PLN
1
6
expiry date
2029-07-08
5901154045020 5901154045020 Inka
Inka Inka Calcium, instant cereal Inka Inka Calcium, instant cereal
coffee enriched with calcium and vitamins 100 g
93,60zł/kg

price: 9,36 zł

PLN
1
10
Inka Inka Calcium, instant cereal
4 5
4.5 5 Inka Inka Calcium, instant cereal
expiry date 2029-06-02
5901154042746 5901154042746 Inka
Inka Inka Caramel instant cereal Inka Inka Caramel instant cereal
coffee with caramel 200 g
51,55zł/kg

price: 10,31 zł

PLN
1
6
Inka Inka Caramel instant cereal
5 5
5 3 Inka Inka Caramel instant cereal
expiry date 2028-07-08
5901154040018 5901154040018 Inka
Inka Inka Classic instant grain Inka Inka Classic instant grain
coffee 150 g
39,93zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
30
Inka Inka Classic instant grain
4 5
4.5 18 Inka Inka Classic instant grain
expiry date 2027-08-07
5901154041497 5901154041497 Inka
Inka Inka Classic instant grain Inka Inka Classic instant grain
coffee 200 g
51,75zł/kg

price: 10,35 zł

PLN
1
11
Inka Inka Classic instant grain
4 5
4.5 12 Inka Inka Classic instant grain
expiry date 2028-03-04
5901154044108 5901154044108 Inka
Inka Inka Fiber. Soluble cereal Inka Inka Fiber. Soluble cereal
coffee enriched with fiber 100 g
99,90zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
10
Inka Inka Fiber. Soluble cereal
4 5
4.5 4 Inka Inka Fiber. Soluble cereal
expiry date 2029-04-22
5901154045969 5901154045969 Inka
Inka Inka Gluten-free instant Inka Inka Gluten-free instant
cereal coffee 100 g
122,20zł/kg

price: 12,22 zł

PLN
1
12
Inka Inka Gluten-free instant
5 5
5 1 Inka Inka Gluten-free instant
expiry date 2029-07-01
5901154043392 5901154043392 Inka
Inka Inka Instant Cereal Coffee Inka Inka Instant Cereal Coffee
with Cuckoo Flavored Cocoa 120 g
95,42zł/kg

price: 11,45 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-03-04
5901154043415 5901154043415 Inka
Inka Inka Instant Cereal Coffee Inka Inka Instant Cereal Coffee
with Peanut Flavor Caramel 120 g
85,75zł/kg

price: 10,29 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-06-10
5901154041749 5901154041749 Inka
Inka Inka Magne instant cereal Inka Inka Magne instant cereal
coffee enriched with magnesium 100 g
103,70zł/kg

price: 10,37 zł

PLN
1
11
Inka Inka Magne instant cereal
4 5
4 8 Inka Inka Magne instant cereal
expiry date 2029-08-06
5901154042098 5901154042098 Inka
Inka Inka Milky drink based on Inka Inka Milky drink based on
cereal coffee with milk 200 g
51,55zł/kg

price: 10,31 zł

PLN
1
4
Inka Inka Milky drink based on
5 5
5 2 Inka Inka Milky drink based on
expiry date 2028-02-19
5901154049646 5901154049646 Inka
Inka Inka coconut cereal coffee Inka Inka coconut cereal coffee
200 g
51,55zł/kg

price: 10,31 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-02-14
5901154041312 5901154041312 Inka
Inka Inka ice cream instant grain Inka Inka ice cream instant grain
coffee with vanilla flavor 120 g
78,08zł/kg

price: 9,37 zł

PLN
1
5
Inka Inka ice cream instant grain
5 5
5 2 Inka Inka ice cream instant grain
expiry date 2026-10-14
5900983014016 5900983014016 Delecta
Delecta Kujawianka coffee Delecta Kujawianka coffee
substitute 500 g
12,76zł/kg

price: 6,38 zł

PLN
1
2
Delecta Kujawianka coffee
5 5
5 3 Delecta Kujawianka coffee
expiry date 2027-03-30
4000799109447 4000799109447 Mount Hagen
Mount Hagen Mount Hagen Organic Mount Hagen Mount Hagen Organic
demeter spelled coffee 100 g
191,70zł/kg

price: 19,17 zł

PLN
1
2
expiry date
2029-01-01
8009004800106 8009004800106 Alce Nero
Alce Nero Organic instant coffee Alce Nero Organic instant coffee
substitute 125 g
145,76zł/kg

price: 18,22 zł

PLN
1
3
Alce Nero Organic instant coffee
5 5
5 3 Alce Nero Organic instant coffee
expiry date 2029-04-17
 
4008167129226 4008167129226 Kruger
REDUCED PRICE -29%
Kruger Dallmayr Crema Prodomo Kruger Dallmayr Crema Prodomo
Coffee capsules 78 g
153,72zł/kg

price: 11,99 zł

PLN
1
5
expiry date
2026-09-30
4008167329329 4008167329329 Kruger
Kruger Dallmayr Crema dOro Intensa Kruger Dallmayr Crema dOro Intensa
Coffee capsules 78 g
222,56zł/kg

price: 17,36 zł

PLN
1
10
expiry date
2027-09-30
 
5901716035414 5901716035414 Kruger
Kruger Krüger Ice Coffee type Kruger Krüger Ice Coffee type
Classic Instant coffee drink 0.012 kg
130,00zł/kg

price: 1,56 zł

PLN
1
50
expiry date
2028-04-30
 
5904771001899 5904771001899 Gosia
Gosia Coffee filter size 2 Gosia Coffee filter size 2
40 szt.

price: 6,99 zł

PLN
1
13
5904771001912 5904771001912 Gosia
Gosia Coffee filter size 4 Gosia Coffee filter size 4
40 szt.

price: 7,28 zł

PLN
1
5
Gosia Coffee filter size 4
5 5
5 2 Gosia Coffee filter size 4
 
5900956700458 5900956700458 Big-Active
Big-Active Big-Active White tea Big-Active Big-Active White tea
with aloe 20 torebek

price: 7,79 zł

PLN
1
5
Big-Active Big-Active White tea
5 5
5 1 Big-Active Big-Active White tea
expiry date 2028-04-30
5900956700458 5900956700458 Big-Active
Big-Active Big-Active White tea Big-Active Big-Active White tea
with aloe 20 torebek

price: 7,87 zł

PLN
1
9
Big-Active Big-Active White tea
5 5
5 1 Big-Active Big-Active White tea
expiry date 2028-07-30
5903246861884 5903246861884 Dary Natury
Dary Natury Dary Natury BIO Ceylon Dary Natury Dary Natury BIO Ceylon
white tea 0.037 kg
521,62zł/kg

price: 19,30 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-03-03
5901086001170 5901086001170 Teekanne
Teekanne Teekanne White Tea Teekanne Teekanne White Tea
Delicious white tea 20 torebek

price: 7,53 zł

PLN
1
3
expiry date
2029-05-12
5901086002467 5901086002467 Teekanne
Teekanne Teekanne White Tea Red Teekanne Teekanne White Tea Red
flavor Berries white tea with a cranberry-raspberry 20 torebek

price: 7,53 zł

PLN
1
14
expiry date
2029-05-11
4012824404366 4012824404366 Yogi Tea
Yogi Tea Yogi Tea White tea with Yogi Tea Yogi Tea White tea with
aloe BIO 17 szt.

price: 15,43 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-11-30
 
marka:
postać produktu:
5901483084103 5901483084103 Bifix
Bifix Bifix Detox Tea Herbal Bifix Bifix Detox Tea Herbal
- fruit tea. Dietary supplement 15 x 2 g 30 g
229,00zł/kg

price: 6,87 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-07-30
5905548350127 5905548350127 Big-Active
Big-Active Big-Active Green leaf Big-Active Big-Active Green leaf
pure green tea 100 g
61,70zł/kg

price: 6,17 zł

PLN
1
12
Big-Active Big-Active Green leaf
4 5
4.5 2 Big-Active Big-Active Green leaf
expiry date 2028-04-30
5900956700380 5900956700380 Big-Active
Big-Active Big-Active Green tea Big-Active Big-Active Green tea
with lime and mandarin 20 szt.

price: 6,36 zł

PLN
1
9
expiry date
2028-04-30
5905548350172 5905548350172 Big-Active
Big-Active Big-Active Green tea Big-Active Big-Active Green tea
with orange fruit, loose leaf 100 g
80,00zł/kg

price: 8 zł

PLN
1
6
Big-Active Big-Active Green tea
5 5
5 3 Big-Active Big-Active Green tea
expiry date 2028-04-30
5900956700366 5900956700366 Big-Active
Big-Active Big-Active Green tea Big-Active Big-Active Green tea
with prickly pear and mango 20 szt.

price: 6,37 zł

PLN
1
17
Big-Active Big-Active Green tea
4 5
4 1 Big-Active Big-Active Green tea
expiry date 2028-03-30
5905548350134 5905548350134 Big-Active
Big-Active Big-Active Green tea Big-Active Big-Active Green tea
with prickly pear pieces, loose leaf 100 g
79,90zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
5
Big-Active Big-Active Green tea
5 5
5 6 Big-Active Big-Active Green tea
expiry date 2028-04-30
5900956700342 5900956700342 Big-Active
Big-Active Big-Active Green tea Big-Active Big-Active Green tea
with quince and pomegranate 20 torebek

price: 6,50 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-09-30
5905548350295 5905548350295 Big-Active
Big-Active Big-Active Green tea Big-Active Big-Active Green tea
with quince fruit, loose leaf 100 g
80,00zł/kg

price: 8 zł

PLN
1
7
Big-Active Big-Active Green tea
4 5
4.5 7 Big-Active Big-Active Green tea
expiry date 2028-04-30
5905548350288 5905548350288 Big-Active
Big-Active Big-Active Green tea Big-Active Big-Active Green tea
with raspberry fruit, loose leaf 100 g
73,10zł/kg

price: 7,31 zł

PLN
1
11
Big-Active Big-Active Green tea
4 5
4.5 7 Big-Active Big-Active Green tea
expiry date 2028-07-30
5905548351452 5905548351452 Big-Active
Big-Active Big-Active Herbs Mnicha Big-Active Big-Active Herbs Mnicha
for cleansing 20 szt.

price: 7,12 zł

PLN
1
6
Big-Active Big-Active Herbs Mnicha
4 5
4.5 4 Big-Active Big-Active Herbs Mnicha
expiry date 2028-03-30
5905548351414 5905548351414 Big-Active
Big-Active Big-Active Herbs Monk Big-Active Big-Active Herbs Monk
for cholesterol 20 szt.

price: 7,12 zł

PLN
1
6
Big-Active Big-Active Herbs Monk
4 5
4 4 Big-Active Big-Active Herbs Monk
expiry date 2028-05-30
5900956700410 5900956700410 Big-Active
Big-Active Big-Active Pure Green Big-Active Big-Active Pure Green
Green tea 30 g
193,00zł/kg

price: 5,79 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-10-30
5900956700397 5900956700397 Big-Active
Big-Active Big-Active green tea Big-Active Big-Active green tea
with strawberry and graviola 20 torebek

price: 6,37 zł

PLN
1
9
expiry date
2028-04-30
5901483100261 5901483100261 Bifix
Bifix Biofix green tea (20 bags) Bifix Biofix green tea (20 bags)
with a lemon flavor 40 g
155,00zł/kg

price: 6,20 zł

PLN
1
1
Bifix Biofix green tea (20 bags)
5 5
5 2 Bifix Biofix green tea (20 bags)
expiry date 2029-06-10
5021991943263 5021991943263
Clipper Herbata zielona z cytryną Clipper Herbata zielona z cytryną
50 torebek

price: 30,23 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-03-01
9312631143362 9312631143362 Dilmah
Dilmah Dilmah All Natural Green Dilmah Dilmah All Natural Green
Tea green, with lemongrass and lemon flavor 20 szt.

price: 12,24 zł

PLN
1
1
Dilmah Dilmah All Natural Green
5 5
5 1 Dilmah Dilmah All Natural Green
expiry date 2027-07-30
9312631142457 9312631142457 Dilmah
Dilmah Dilmah All Natural Green Dilmah Dilmah All Natural Green
Tea green, with mint leaves 30 szt.

price: 8,70 zł

PLN
1
1
Dilmah Dilmah All Natural Green
5 5
5 1 Dilmah Dilmah All Natural Green
expiry date 2028-01-30
9312631124354 9312631124354 Dilmah
Dilmah Dilmah All Natural Green Dilmah Dilmah All Natural Green
Tea large leaf green tea 100 g
125,10zł/kg

price: 12,51 zł

PLN
1
5
Dilmah Dilmah All Natural Green
5 5
5 1 Dilmah Dilmah All Natural Green
expiry date 2028-09-30
9312631163490 9312631163490 Dilmah
Dilmah Dilmah Green Tea with Dilmah Dilmah Green Tea with
Orange Flavor 20 torebek

price: 10,16 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-01-30
5900956007212 5900956007212 Herbapol
Herbapol Hebapol Big Active Green Herbapol Hebapol Big Active Green
Tea with Pitaya and Mint 20 torebek

price: 6,44 zł

PLN
1
5
expiry date
2027-08-31
5900956700373 5900956700373 Herbapol
Herbapol Herbapol Big-Active Green Herbapol Herbapol Big-Active Green
tea with papaya and goji berries 20 torebek

price: 6,44 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-01-31
5900956700359 5900956700359 Herbapol
Herbapol Herbapol Big-Active Green Herbapol Herbapol Big-Active Green
tea with raspberry and passion fruit 20 torebek

price: 6,44 zł

PLN
1
10
expiry date
2028-03-30
5900956004228 5900956004228 Herbapol
Herbapol Herbapol Green tea Herbapol Herbapol Green tea
20 torebek

price: 6,22 zł

PLN
1
1
Herbapol Herbapol Green tea
5 5
5 1 Herbapol Herbapol Green tea
expiry date 2028-04-30
5900956004228 5900956004228 Herbapol
Herbapol Herbapol Green tea Herbapol Herbapol Green tea
20 torebek

price: 6,34 zł

PLN
1
6
Herbapol Herbapol Green tea
5 5
5 1 Herbapol Herbapol Green tea
expiry date 2028-08-30
5900956005584 5900956005584 Herbapol
Herbapol Herbapol Green tea with Herbapol Herbapol Green tea with
raspberry 20 torebek

price: 6,25 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-07-31
5900956005263 5900956005263 Herbapol
Herbapol Herbapol Tea. Green Herbapol Herbapol Tea. Green
flowering cherry 20 torebek

price: 5,99 zł

PLN
1
4
Herbapol Herbapol Tea. Green
5 5
5 2 Herbapol Herbapol Tea. Green
expiry date 2028-05-30
5902605412033 5902605412033 Bio Planet
Bio Planet Planet Organic Green Bio Planet Planet Organic Green
Tea Matcha powder BIO 100 g
227,80zł/kg

price: 22,78 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-08-07
5900888011394 5900888011394 Posti
Posti Posti Yunan green tea with Posti Posti Yunan green tea with
lemon 20 szt.

price: 5,80 zł

PLN
1
11
expiry date
2027-11-30
5901086078479 5901086078479 Teekanne
Teekanne Teekanne Aromatyzowana Teekanne Teekanne Aromatyzowana
herbata 20 torebek

price: 6,19 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-10-21
5901086079650 5901086079650 Teekanne
Teekanne Teekanne Aromatyzowana Teekanne Teekanne Aromatyzowana
herbata 20 torebek

price: 6,64 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-11-27
5901086000333 5901086000333 Teekanne
Teekanne Teekanne Green Tea Teekanne Teekanne Green Tea
Excellent green tea 20 torebek

price: 7,54 zł

PLN
1
5
expiry date
2029-07-14
5901086002658 5901086002658 Teekanne
Teekanne Teekanne Green Tea Teekanne Teekanne Green Tea
lemon flavor Ginger-Lemon Flavored green tea with a ginger and 20 torebek

price: 6,68 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-11-24
5901086058549 5901086058549 Teekanne
Teekanne Teekanne Green Tea Teekanne Teekanne Green Tea
mango and lemon flavor Ginger-Mango Flavored green tea with ginger, 20 torebek

price: 6,89 zł

PLN
1
7
expiry date
2029-03-04
5901086000555 5901086000555 Teekanne
Teekanne Teekanne Green Tea Lemon Teekanne Teekanne Green Tea Lemon
Flavored green tea with a lemon flavor 20 torebek

price: 6,89 zł

PLN
1
4
expiry date
2029-02-25
5901086000562 5901086000562 Teekanne
Teekanne Teekanne Green Tea Peach Teekanne Teekanne Green Tea Peach
Flavored green tea with a peach flavor 20 torebek

price: 7,54 zł

PLN
1
8
expiry date
2029-05-12
5901086071036 5901086071036 Teekanne
Teekanne Teekanne Green Tea Teekanne Teekanne Green Tea
flavor Pomegranate flavored green tea with pomegranate 20 torebek

price: 6,89 zł

PLN
1
9
expiry date
2028-11-25
5901086000586 5901086000586 Teekanne
Teekanne Teekanne Green Tea Teekanne Teekanne Green Tea
flavored green tea with prickly pear flavor 20 torebek

price: 7,54 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-06-09
5901086002641 5901086002641 Teekanne
Teekanne Teekanne Sencha Royal Teekanne Teekanne Sencha Royal
Flavored green tea with an exotic fruit flavor 20 torebek

price: 6,89 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-01-22
5901086001002 5901086001002 Teekanne
Teekanne Teekanne Zen Chai green Teekanne Teekanne Zen Chai green
tea with lemon and mango flavor 20 torebek

price: 7,21 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-10-30
5900888011400 5900888011400 Posti
Posti green tea 20 bags Posti green tea 20 bags
20 szt.

price: 5,72 zł

PLN
1
10
Posti green tea 20 bags
5 5
5 2 Posti green tea 20 bags
expiry date 2028-05-30
4012346533407 4012346533407 Lebensbaum
Lebensbaum green tea Organic Lebensbaum green tea Organic
BIO
green tea Organic Sencha green tea Organic Sencha
Sencha 75 g
248,40zł/kg

price: 18,63 zł

PLN
1
2
expiry date
2029-01-01
5900956004235 5900956004235 Herbapol
Herbapol green tea bags with lemon Herbapol green tea bags with lemon
20 szt.

price: 5,99 zł

PLN
1
8
Herbapol green tea bags with lemon
5 5
5 1 Herbapol green tea bags with lemon
expiry date 2028-06-30
5900888011370 5900888011370 Posti
Posti green tea leaf Posti green tea leaf
100 g
68,30zł/kg

price: 6,83 zł

PLN
1
10
Posti green tea leaf
5 5
5 2 Posti green tea leaf
expiry date 2029-03-30
 
5900888011431 5900888011431 Posti
Posti Posti
20 torebek

price: 3,79 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-10-10
5900396000705 5900396000705 Loyd Tea
Loyd Tea Loyd Tea
80 g
112,38zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
3
Loyd Tea
5 5
5 2 Loyd Tea
expiry date 2028-08-31
9312631130010 9312631130010 Dilmah
Dilmah Angielski breakfast tea Dilmah Angielski breakfast tea
black tea " English breakfast " leaf , loose 125 g
151,92zł/kg

price: 18,99 zł

PLN
1
4
expiry date
2029-01-31
5907658333533 5907658333533 Big-Active
Big-Active Big-Active Black tea Big-Active Big-Active Black tea
100% Pure Ceylon 100 szt.

price: 12,60 zł

PLN
1
7
Big-Active Big-Active Black tea
5 5
5 4 Big-Active Big-Active Black tea
expiry date 2028-09-30
5907658333496 5907658333496 Big-Active
Big-Active Big-Active Black tea Big-Active Big-Active Black tea
100% Pure Ceylon 25 torebek

price: 5,59 zł

PLN
1
7
Big-Active Big-Active Black tea
5 5
5 3 Big-Active Big-Active Black tea
expiry date 2028-09-30
5907658333489 5907658333489 Big-Active
Big-Active Big-Active Black tea Big-Active Big-Active Black tea
100% Pure Ceylon loose leaf 100 g
73,90zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
10
Big-Active Big-Active Black tea
5 5
5 2 Big-Active Big-Active Black tea
expiry date 2028-09-30
9312631126266 9312631126266 Dilmah
Dilmah Dilmah Ceylon Gold Classic Dilmah Dilmah Ceylon Gold Classic
black loose tea 100 g
139,90zł/kg

price: 13,99 zł

PLN
1
11
expiry date
2029-01-30
9312631122596 9312631122596 Dilmah
Dilmah Dilmah Ceylon Gold black Dilmah Dilmah Ceylon Gold black
tea 100 szt.

price: 32,14 zł

PLN
1
4
Dilmah Dilmah Ceylon Gold black
4 5
4.5 3 Dilmah Dilmah Ceylon Gold black
expiry date 2028-12-30
9312631123265 9312631123265 Dilmah
Dilmah Dilmah Ceylon black loose Dilmah Dilmah Ceylon black loose
leaf tea, Orange Pekoe leaf 100 g
121,60zł/kg

price: 12,16 zł

PLN
1
3
Dilmah Dilmah Ceylon black loose
3 5
3 2 Dilmah Dilmah Ceylon black loose
expiry date 2029-02-01
5063270108482 5063270108482 Lipton
Lipton Lipton Loose Leaf Black Tea Lipton Lipton Loose Leaf Black Tea
100 g
94,70zł/kg

price: 9,47 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-05-30
5063270118894 5063270118894 Lipton
Lipton Lipton Yellow Label Herbata Lipton Lipton Yellow Label Herbata
czarna 25 torebek

price: 6,31 zł

PLN
1
14
expiry date
2028-05-30
8720608015450 8720608015450 Lipton
Lipton Lipton Yellow Label herbata Lipton Lipton Yellow Label herbata
czarna 100 tabl.

price: 16,85 zł

PLN
1
21
expiry date
2027-11-30
5900396000910 5900396000910 Minutka
Minutka Minutka. Black tea Minutka Minutka. Black tea
100 torebek

price: 5,99 zł

PLN
1
4
Minutka Minutka. Black tea
5 5
5 6 Minutka Minutka. Black tea
expiry date 2028-06-30
5900396000910 5900396000910 Minutka
Minutka Minutka. Black tea Minutka Minutka. Black tea
100 torebek

price: 6,05 zł

PLN
1
9
Minutka Minutka. Black tea
5 5
5 6 Minutka Minutka. Black tea
expiry date 2028-08-30
5900888011912 5900888011912 Posti
Posti Posti Family black tea Posti Posti Family black tea
express bag 80 torebek

price: 4,84 zł

PLN
1
6
Posti Posti Family black tea
4 5
4.5 4 Posti Posti Family black tea
expiry date 2028-02-28
9312631122510 9312631122510 Dilmah
Dilmah Pure Ceylon Tea 100 bags Dilmah Pure Ceylon Tea 100 bags
black 200 g
119,95zł/kg

price: 23,99 zł

PLN
1
7
Dilmah Pure Ceylon Tea 100 bags
5 5
5 2 Dilmah Pure Ceylon Tea 100 bags
expiry date 2028-09-30
9312631142112 9312631142112 Dilmah
Dilmah black tea Ceylon black tea Dilmah black tea Ceylon black tea
with flavors of ginger and honey 20 szt.

price: 9,83 zł

PLN
1
2
Dilmah black tea Ceylon black tea
5 5
5 2 Dilmah black tea Ceylon black tea
expiry date 2028-11-30
5900396000972 5900396000972 Minutka
Minutka black tea ekpresowa Minutka black tea ekpresowa
40 szt.

price: 3,99 zł

PLN
1
2
Minutka black tea ekpresowa
5 5
5 4 Minutka black tea ekpresowa
expiry date 2028-09-30
5900888011356 5900888011356 Posti
Posti madras black tea Deciduous Posti madras black tea Deciduous
broken 80 g
85,38zł/kg

price: 6,83 zł

PLN
1
4
Posti madras black tea Deciduous
4 5
4.5 4 Posti madras black tea Deciduous
expiry date 2029-05-30
5900888011363 5900888011363 Posti
Posti yunnan black tea leaf Posti yunnan black tea leaf
80 g
85,38zł/kg

price: 6,83 zł

PLN
1
25
Posti yunnan black tea leaf
4 5
4.5 4 Posti yunnan black tea leaf
expiry date 2029-07-30
 
5900956700496 5900956700496 Big-Active
Big-Active Big-Active Black tea Big-Active Big-Active Black tea
with citrus fruit 20 torebek

price: 8,15 zł

PLN
1
10
Big-Active Big-Active Black tea
4 5
4 1 Big-Active Big-Active Black tea
expiry date 2028-04-30
5900956700649 5900956700649 Big-Active
Big-Active Big-Active Earl Gray Big-Active Big-Active Earl Gray
black tea & rose petals 20 torebek

price: 8,15 zł

PLN
1
1
Big-Active Big-Active Earl Gray
4 5
4 1 Big-Active Big-Active Earl Gray
expiry date 2028-01-30
5907658333519 5907658333519 Big-Active
Big-Active Big-Active Earl Gray Big-Active Big-Active Earl Gray
tea 100% Pure Ceylon 25 szt.

price: 5,65 zł

PLN
1
24
Big-Active Big-Active Earl Gray
5 5
5 1 Big-Active Big-Active Earl Gray
expiry date 2028-11-30
9312631142051 9312631142051 Dilmah
Dilmah Dilmah Blackcurrant tea Dilmah Dilmah Blackcurrant tea
with a blackcurrant flavor 20 szt.

price: 9,83 zł

PLN
1
2
Dilmah Dilmah Blackcurrant tea
5 5
5 2 Dilmah Dilmah Blackcurrant tea
expiry date 2028-11-30
9312631142075 9312631142075 Dilmah
Dilmah Dilmah Caramel tea with a Dilmah Dilmah Caramel tea with a
caramel flavor 20 szt.

price: 9,83 zł

PLN
1
4
Dilmah Dilmah Caramel tea with a
5 5
5 2 Dilmah Dilmah Caramel tea with a
expiry date 2028-11-30
9312631142136 9312631142136 Dilmah
Dilmah Dilmah Lemon & Lime tea Dilmah Dilmah Lemon & Lime tea
with lemon and lime aromas 20 szt.

price: 8,71 zł

PLN
1
6
Dilmah Dilmah Lemon & Lime tea
5 5
5 2 Dilmah Dilmah Lemon & Lime tea
expiry date 2028-12-31
9312631142167 9312631142167 Dilmah
Dilmah Dilmah Mango & Dilmah Dilmah Mango &
Strawberry with mango and strawberry aromas 20 szt.

price: 9,83 zł

PLN
1
4
Dilmah Dilmah Mango &
5 5
5 1 Dilmah Dilmah Mango &
expiry date 2028-11-30
9312631142242 9312631142242 Dilmah
Dilmah Dilmah Vanilla tea with a Dilmah Dilmah Vanilla tea with a
vanilla flavor 20 szt.

price: 9,83 zł

PLN
1
5
Dilmah Dilmah Vanilla tea with a
5 5
5 3 Dilmah Dilmah Vanilla tea with a
expiry date 2028-11-30
5063270118900 5063270118900 Lipton
Lipton Lipton Yellow Label Herbata Lipton Lipton Yellow Label Herbata
czarna 50 torebek

price: 10,30 zł

PLN
1
2
Lipton Lipton Yellow Label Herbata
5 5
5 2 Lipton Lipton Yellow Label Herbata
expiry date 2028-02-28
5900396010513 5900396010513 Minutka
Minutka Minutka Earl Gray flavored Minutka Minutka Earl Gray flavored
black tea 40 torebek

price: 3,99 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-09-30
5900396010681 5900396010681 Minutka
Minutka Minutka Herbata czarna Minutka Minutka Herbata czarna
40 torebek

price: 3,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-09-30
5900396010681 5900396010681 Minutka
Minutka Minutka Herbata czarna Minutka Minutka Herbata czarna
40 torebek

price: 4,19 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-04-30
5900888010236 5900888010236 Posti
Posti Posti Earl Gray flavored Posti Posti Earl Gray flavored
black tea 20 torebek

price: 3,74 zł

PLN
1
4
Posti Posti Earl Gray flavored
5 5
5 1 Posti Posti Earl Gray flavored
expiry date 2028-03-30
5900888012650 5900888012650 Posti
Posti Posti Family Tea Earl Grey Posti Posti Family Tea Earl Grey
80 torebek

price: 6,30 zł

PLN
1
5
Posti Posti Family Tea Earl Grey
5 5
5 1 Posti Posti Family Tea Earl Grey
expiry date 2027-11-01
9312631142228 9312631142228 Dilmah
Dilmah Strawberry tea with flavors Dilmah Strawberry tea with flavors
of strawberry 20 szt.

price: 9,83 zł

PLN
1
4
Dilmah Strawberry tea with flavors
5 5
5 1 Dilmah Strawberry tea with flavors
expiry date 2028-12-30
5901086000968 5901086000968 Teekanne
Teekanne Teekanne tea Rooibos Teekanne Teekanne tea Rooibos
Vanilla 20 torebek

price: 6,64 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-05-27
4012824400658 4012824400658 Yogi Tea
Yogi Tea Yogi Tea Black Chai black Yogi Tea Yogi Tea Black Chai black
tea with ginger and cinnamon BIO 17 torebek

price: 15,43 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-09-30
5900888011387 5900888011387 Posti
Posti earl Grey black tea flavored Posti earl Grey black tea flavored
leaf broken 80 g
81,88zł/kg

price: 6,55 zł

PLN
1
2
Posti earl Grey black tea flavored
5 5
5 2 Posti earl Grey black tea flavored
expiry date 2028-02-28
9312631142143 9312631142143 Dilmah
Dilmah lychee black tea with Dilmah lychee black tea with
aromas of lychee fruit 20 szt.

price: 9,83 zł

PLN
1
2
Dilmah lychee black tea with
5 5
5 1 Dilmah lychee black tea with
expiry date 2028-01-30
9312631142211 9312631142211 Dilmah
Dilmah raspberry tea with flavors Dilmah raspberry tea with flavors
of raspberries 20 szt.

price: 9,83 zł

PLN
1
2
Dilmah raspberry tea with flavors
4 5
4.5 5 Dilmah raspberry tea with flavors
expiry date 2028-11-30
 
5901483200114 5901483200114 Bifix
Bifix Bifix Pu-ehr Chinese red Bifix Bifix Pu-ehr Chinese red
express tea 20 torebek

price: 6,99 zł

PLN
1
1
Bifix Bifix Pu-ehr Chinese red
4 5
4.5 5 Bifix Bifix Pu-ehr Chinese red
expiry date 2029-06-03
5905548350028 5905548350028 Big-Active
Big-Active Big-Active Pu-Erh Red Big-Active Big-Active Pu-Erh Red
lemon-flavored loose leaf tea 100 g
91,40zł/kg

price: 9,14 zł

PLN
1
1
Big-Active Big-Active Pu-Erh Red
5 5
5 3 Big-Active Big-Active Pu-Erh Red
expiry date 2028-03-30
5900956700861 5900956700861 Big-Active
Big-Active Big-Active Pu-Erh Red Big-Active Big-Active Pu-Erh Red
tea with tangerine flavor and lemongrass 40 torebek

price: 8,81 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-04-30
 
5900888014593 5900888014593 Posti
Posti Lemon balm tea Express Posti Lemon balm tea Express
20 szt.

price: 3,14 zł

PLN
1
8
Posti Lemon balm tea Express
4 5
4.5 8 Posti Lemon balm tea Express
expiry date 2028-03-30
4012824402492 4012824402492 Yogi Tea
Yogi Tea Yogi Tea
expiry date
2028-11-30
8595178201738 8595178201738 Apotheke
Apotheke Apotheke
after 8th month 20 torebek

price: 8,85 zł

PLN
1
3
Apotheke
4 5
4.5 4 Apotheke
expiry date 2028-06-30
8595178201714 8595178201714 Apotheke
Apotheke Apotheke
after 8th month 20 torebek

price: 7,62 zł

PLN
1
1
Apotheke
4 5
4.5 7 Apotheke
expiry date 2028-07-01
8595178218736 8595178218736 Apotheke
Apotheke Apotheke
20 torebek

price: 7,56 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-11-11
8595178200694 8595178200694 Apotheke
Apotheke Apotheke Children's Apotheke Apotheke Children's
tea lemon balm mint and chamomile BIO after 6th month 30 g
254,00zł/kg

price: 7,62 zł

PLN
1
3
Apotheke Apotheke Children's
5 5
5 2 Apotheke Apotheke Children's
expiry date 2028-07-01
8595178228902 8595178228902 Apotheke
Apotheke Apotheke Herbatka Apotheke Apotheke Herbatka
z imbirowa 20 torebek

price: 10,58 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-12-01
8595178201912 8595178201912 Apotheke
Apotheke Apotheke Tea for Apotheke Apotheke Tea for
breastfeeding mothers BIO 20 torebek

price: 9,21 zł

PLN
1
3
Apotheke Apotheke Tea for
3 5
3.5 3 Apotheke Apotheke Tea for
expiry date 2028-01-01
5907709954236 5907709954236 Batom
Batom Batom gojnik mountain tea Batom Batom gojnik mountain tea
35 g
524,86zł/kg

price: 18,37 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-05-31
5901483060046 5901483060046 Bifix
Bifix Bi Fix horsetail herbal tea Bifix Bi Fix horsetail herbal tea
Expressway 20 szt.

price: 5,21 zł

PLN
1
3
Bifix Bi Fix horsetail herbal tea
4 5
4.5 3 Bifix Bi Fix horsetail herbal tea
expiry date 2027-10-30
5901483081034 5901483081034 Bifix
Bifix BiFix Herbal white mulberry Bifix BiFix Herbal white mulberry
tea 20 szt.

price: 5,21 zł

PLN
1
9
Bifix BiFix Herbal white mulberry
5 5
5 1 Bifix BiFix Herbal white mulberry
expiry date 2028-06-24
5901483060404 5901483060404 Bifix
Bifix BiFix chamomile herbal tea Bifix BiFix chamomile herbal tea
in tea bags 20 szt.

price: 4,12 zł

PLN
1
4
Bifix BiFix chamomile herbal tea
5 5
5 2 Bifix BiFix chamomile herbal tea
expiry date 2028-07-31
5901483084745 5901483084745 Bifix
Bifix Bifix CBD Relax Tea herbal Bifix Bifix CBD Relax Tea herbal
and fruit tea 15 torebek

price: 6,79 zł

PLN
1
10
expiry date
2027-07-01
5901483082567 5901483082567 Bifix
Bifix Bifix Clean Diet Supplements Bifix Bifix Clean Diet Supplements
Herbal Tea 30 torebek

price: 5,21 zł

PLN
1
4
Bifix Bifix Clean Diet Supplements
5 5
5 2 Bifix Bifix Clean Diet Supplements
expiry date 2028-05-29
5901483081607 5901483081607 Bifix
Bifix Bifix Dziurawiec Suplement Bifix Bifix Dziurawiec Suplement
diety 20 torebek

price: 5,21 zł

PLN
1
8
Bifix Bifix Dziurawiec Suplement
5 5
5 1 Bifix Bifix Dziurawiec Suplement
expiry date 2028-05-04
5901483060060 5901483060060 Bifix
Bifix Bifix Herbal tea fennel Bifix Bifix Herbal tea fennel
20 szt.

price: 5,36 zł

PLN
1
7
Bifix Bifix Herbal tea fennel
4 5
4 1 Bifix Bifix Herbal tea fennel
expiry date 2028-05-29
5901483088217 5901483088217 Bifix
Bifix Bifix Herbata ziołowa Bifix Bifix Herbata ziołowa
i tymianek 20 torebek

price: 5,33 zł

PLN
1
8
expiry date
2028-05-27
5901483087340 5901483087340 Bifix
Bifix Bifix Herbatka Bifix Bifix Herbatka
ziołowo-owocowa 20 torebek

price: 5,33 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-03-05
5901483085964 5901483085964 Bifix
Bifix Bifix Melissa herbal tea Bifix Bifix Melissa herbal tea
with hemp 40 g
133,50zł/kg

price: 5,34 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-05-12
5901483084240 5901483084240 Bifix
Bifix Bifix Melissa with orange Bifix Bifix Melissa with orange
and lemongrass 40 g
134,00zł/kg

price: 5,36 zł

PLN
1
6
Bifix Bifix Melissa with orange
5 5
5 2 Bifix Bifix Melissa with orange
expiry date 2028-04-17
5901483060015 5901483060015 Bifix
Bifix Bifix Nettle Herbal Tea Bifix Bifix Nettle Herbal Tea
20 torebek

price: 4,12 zł

PLN
1
4
Bifix Bifix Nettle Herbal Tea
5 5
5 1 Bifix Bifix Nettle Herbal Tea
expiry date 2028-05-04
5901483200107 5901483200107 Bifix
Bifix Bifix Rooibos African Red Bifix Bifix Rooibos African Red
Bush Tea 20 szt.

price: 5,99 zł

PLN
1
2
Bifix Bifix Rooibos African Red
5 5
5 4 Bifix Bifix Rooibos African Red
expiry date 2029-05-26
5901483084097 5901483084097 Bifix
Bifix Bifix Slimming Tea Herbal Bifix Bifix Slimming Tea Herbal
- fruit tea. Dietary supplement 15 x 2 g 30 g
229,00zł/kg

price: 6,87 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-04-14
5901483060305 5901483060305 Bifix
Bifix Bifix herbal tea 20 lemon Bifix Bifix herbal tea 20 lemon
balm bags 20 szt.

price: 4,12 zł

PLN
1
10
Bifix Bifix herbal tea 20 lemon
5 5
5 6 Bifix Bifix herbal tea 20 lemon
expiry date 2028-05-14
5901483060107 5901483060107 Bifix
Bifix Bifix herbal tea of linden Bifix Bifix herbal tea of linden
blossom 20 szt.

price: 5,21 zł

PLN
1
10
Bifix Bifix herbal tea of linden
5 5
5 2 Bifix Bifix herbal tea of linden
expiry date 2028-05-28
5905548351445 5905548351445 Big-Active
Big-Active Big-Active Monk Herbs Big-Active Big-Active Monk Herbs
for Digestion 20 szt.

price: 7,12 zł

PLN
1
10
Big-Active Big-Active Monk Herbs
4 5
4.5 6 Big-Active Big-Active Monk Herbs
expiry date 2028-03-30
5900956700687 5900956700687 Big-Active
Big-Active Big-Active Yerba Mate Big-Active Big-Active Yerba Mate
lime & lemongrass 20 torebek

price: 8,80 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-04-30
5902741005984 5902741005984 Dary Natury
Dary Natury Dary Natury Dandelion Dary Natury Dary Natury Dandelion
root tea BIO 100 g
189,90zł/kg

price: 18,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-01-04
5902581618351 5902581618351 Dary Natury
Dary Natury Dary Natury Herbatka Dary Natury Dary Natury Herbatka
oczyszczenie 50 g
200,00zł/kg

price: 10 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-02
5902581618313 5902581618313 Dary Natury
Dary Natury Dary Natury Tea Dary Natury Dary Natury Tea
BIO
Dary Natury Tea purification BIO Dary Natury Tea purification BIO
purification BIO 25 tabl.

price: 11,46 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-11-04
5902741006059 5902741006059 Dary Natury
Dary Natury Dary Natury tea BIO Dary Natury Dary Natury tea BIO
thyme herb 25 g
270,40zł/kg

price: 6,76 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-04-01
5904538031633 5904538031633 Dary Natury
Dary Natury Gifts of Nature Dary Natury Gifts of Nature
Organic ground elder herb tea 25 g
380,40zł/kg

price: 9,51 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-03-03
5900956006901 5900956006901 Herbapol
Herbapol Herbapol Herbaciany Herbapol Herbapol Herbaciany
flavor Ogród herbal and fruit tea with a pomegranate 20 torebek

price: 5,99 zł

PLN
1
4
Herbapol Herbapol Herbaciany
3 5
3 2 Herbapol Herbapol Herbaciany
expiry date 2028-03-30
5900956006901 5900956006901 Herbapol
Herbapol Herbapol Herbaciany Herbapol Herbapol Herbaciany
flavor Ogród herbal and fruit tea with a pomegranate 20 torebek

price: 6,05 zł

PLN
1
5
Herbapol Herbapol Herbaciany
3 5
3 2 Herbapol Herbapol Herbaciany
expiry date 2028-05-30
5900956003207 5900956003207 Herbapol
Herbapol Herbapol Herbaciany Herbapol Herbapol Herbaciany
Ogród 20 torebek

price: 6,99 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-01-30
5900956007229 5900956007229 Herbapol
Herbapol Herbapol Herbaciany Herbapol Herbapol Herbaciany
Ogród 20 torebek

price: 6,99 zł

PLN
1
8
Herbapol Herbapol Herbaciany
5 5
5 1 Herbapol Herbapol Herbaciany
expiry date 2027-10-30
5900956007229 5900956007229 Herbapol
Herbapol Herbapol Herbaciany Herbapol Herbapol Herbaciany
Ogród 20 torebek

price: 7,13 zł

PLN
1
10
Herbapol Herbapol Herbaciany
5 5
5 1 Herbapol Herbapol Herbaciany
expiry date 2028-01-31
5900956007205 5900956007205 Herbapol
Herbapol Herbapol Herbal-fruit tea Herbapol Herbapol Herbal-fruit tea
mint with lemon and lemongrass 20 torebek

price: 6,45 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-02-28
5900956002354 5900956002354 Herbapol
Herbapol Herbapol Herbarium Polish Herbapol Herbapol Herbarium Polish
herbal tea nettle 20 torebek

price: 4,75 zł

PLN
1
11
Herbapol Herbapol Herbarium Polish
4 5
4.5 6 Herbapol Herbapol Herbarium Polish
expiry date 2028-04-30
5900956002378 5900956002378 Herbapol
Herbapol Herbapol Herbarium Polish Herbapol Herbapol Herbarium Polish
herbal tea of fennel 20 torebek

price: 4,89 zł

PLN
1
5
expiry date
2028-05-30
5900956002330 5900956002330 Herbapol
Herbapol Herbapol Herbarium Polish Herbapol Herbapol Herbarium Polish
herbal tea sage 20 torebek

price: 4,44 zł

PLN
1
4
Herbapol Herbapol Herbarium Polish
5 5
5 5 Herbapol Herbapol Herbarium Polish
expiry date 2028-07-31
5900956002323 5900956002323 Herbapol
Herbapol Herbapol Herbarium Polish Herbapol Herbapol Herbarium Polish
herbal tea with lemon balm 20 szt.

price: 4,46 zł

PLN
1
20
Herbapol Herbapol Herbarium Polish
4 5
4.5 7 Herbapol Herbapol Herbarium Polish
expiry date 2028-06-30
5900956002316 5900956002316 Herbapol
Herbapol Herbapol Herbarium Polish Herbapol Herbapol Herbarium Polish
tea chamomile 20 torebek

price: 4,49 zł

PLN
1
13
Herbapol Herbapol Herbarium Polish
5 5
5 8 Herbapol Herbapol Herbarium Polish
expiry date 2028-06-30
5900956002316 5900956002316 Herbapol
Herbapol Herbapol Herbarium Polish Herbapol Herbapol Herbarium Polish
tea chamomile 20 torebek

price: 4,53 zł

PLN
1
11
Herbapol Herbapol Herbarium Polish
5 5
5 8 Herbapol Herbapol Herbarium Polish
expiry date 2028-08-30
5900956007243 5900956007243 Herbapol
Herbapol Herbapol Herbatki Herbapol Herbapol Herbatki
ziołowo-owocowe 0.046 kg
334,13zł/kg

price: 15,37 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-05-30
5900956700878 5900956700878 Herbapol
Herbapol Herbapol Monk's Herbs Herbapol Herbapol Monk's Herbs
Tea for a healthy throat 20 torebek

price: 7,16 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-09-30
5900956000640 5900956000640 Herbapol
Herbapol Herbapol. Tea Garden. Herbapol Herbapol. Tea Garden.
Rosehip tea 20 torebek

price: 5,83 zł

PLN
1
3
Herbapol Herbapol. Tea Garden.
5 5
5 2 Herbapol Herbapol. Tea Garden.
expiry date 2027-12-30
5900956000640 5900956000640 Herbapol
Herbapol Herbapol. Tea Garden. Herbapol Herbapol. Tea Garden.
Rosehip tea 20 torebek

price: 5,89 zł

PLN
1
10
Herbapol Herbapol. Tea Garden.
5 5
5 2 Herbapol Herbapol. Tea Garden.
expiry date 2028-02-28
5907658333472 5907658333472 Zioła Mnicha
Zioła Mnicha Herbs Mnicha Herbal Zioła Mnicha Herbs Mnicha Herbal
for sugar tea with the addition of green tea, recommended 20 torebek

price: 7,12 zł

PLN
1
9
Zioła Mnicha Herbs Mnicha Herbal
5 5
5 3 Zioła Mnicha Herbs Mnicha Herbal
expiry date 2028-04-30
5900888014593 5900888014593 Posti
Posti Lemon balm tea Express Posti Lemon balm tea Express
20 szt.

price: 3,11 zł

PLN
1
6
Posti Lemon balm tea Express
4 5
4.5 8 Posti Lemon balm tea Express
expiry date 2028-01-31
5900396027580 5900396027580 Loyd Tea
Loyd Tea Loyd Herbal mint tea Loyd Tea Loyd Herbal mint tea
20 torebek

price: 3,62 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-04-30
5900396027573 5900396027573 Loyd Tea
Loyd Tea Loyd herbal tea camomile Loyd Tea Loyd herbal tea camomile
20 torebek

price: 3,37 zł

PLN
1
3
Loyd Tea Loyd herbal tea camomile
5 5
5 1 Loyd Tea Loyd herbal tea camomile
expiry date 2028-04-30
5900956700106 5900956700106 Zioła Mnicha
Zioła Mnicha Monk's herbs For Zioła Mnicha Monk's herbs For
the pressure of herbal-fruit tea 20 torebek

price: 6,55 zł

PLN
1
12
Zioła Mnicha Monk's herbs For
5 5
5 5 Zioła Mnicha Monk's herbs For
expiry date 2028-07-30
5903246869644 5903246869644 Dary Natury
Dary Natury Nature's gifts BIO Dary Natury Nature's gifts BIO
pancreatic tea 30 g
266,33zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-02
5900888014616 5900888014616 Posti
Posti Nettle tea Express Posti Nettle tea Express
20 szt.

price: 3,33 zł

PLN
1
16
Posti Nettle tea Express
4 5
4.5 3 Posti Nettle tea Express
expiry date 2027-12-30
5906874131121 5906874131121
Organic Mate Green Yerba Mate BIO Organic Mate Green Yerba Mate BIO
400 g
94,98zł/kg

price: 37,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-10-30
8595178200793 8595178200793 Apotheke
Apotheke Organic tea for children Apotheke Organic tea for children
20 bags of 1,5 g of rooibos after 2nd year 30 g
266,33zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
3
Apotheke Organic tea for children
4 5
4.5 7 Apotheke Organic tea for children
expiry date 2028-09-01
8595178206030 8595178206030 Apotheke
Apotheke Organic tea for children Apotheke Organic tea for children
20 bags of 2g fennel after 4th month 20 g
381,00zł/kg

price: 7,62 zł

PLN
1
3
Apotheke Organic tea for children
4 5
4.5 5 Apotheke Organic tea for children
expiry date 2028-03-01
5900888012612 5900888012612 Posti
Posti Posti Express Mint herbal Posti Posti Express Mint herbal
tea with lemon 20 torebek

price: 3,99 zł

PLN
1
14
expiry date
2028-01-30
5900888013374 5900888013374 Posti
Posti Posti Sage Herbal Tea Posti Posti Sage Herbal Tea
20 torebek

price: 3,48 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-10-30
5900888013374 5900888013374 Posti
Posti Posti Sage Herbal Tea Posti Posti Sage Herbal Tea
20 torebek

price: 3,65 zł

PLN
1
11
expiry date
2028-04-30
5900888012636 5900888012636 Posti
Posti Posti herbal tea with orange Posti Posti herbal tea with orange
Express Melisa 20 torebek

price: 4,13 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-03-30
5900888012643 5900888012643 Posti
Posti Posti herbal tea with Posti Posti herbal tea with
strawberry Express Melisa 20 torebek

price: 3,99 zł

PLN
1
14
expiry date
2028-04-30
5901086065356 5901086065356 Teekanne
Teekanne Teekanne Chamomile Teekanne Teekanne Chamomile
Chamomile tea 20 torebek

price: 4,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2029-05-26
5901086058556 5901086058556 Teekanne
Teekanne Teekanne Ginger Curcuma Teekanne Teekanne Ginger Curcuma
herbal tea with a ginger and turmeric flavor 20 torebek

price: 6,88 zł

PLN
1
8
expiry date
2028-02-26
5901086065349 5901086065349 Teekanne
Teekanne Teekanne Lemon Balm Lemon Teekanne Teekanne Lemon Balm Lemon
Flavored lemon balm tea 20 torebek

price: 5,18 zł

PLN
1
11
expiry date
2029-04-30
5901086071012 5901086071012 Teekanne
Teekanne Teekanne Mint with Teekanne Teekanne Mint with
flavor raspberry flavored mint tea with a raspberry 20 torebek

price: 5,18 zł

PLN
1
6
expiry date
2029-03-19
5901086073641 5901086073641 Teekanne
Teekanne Teekanne World of Ginger Teekanne Teekanne World of Ginger
A collection of flavored herbal and fruit teas 30 torebek

price: 16 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-08-21
5901086001231 5901086001231 Teekanne
Teekanne Teekanne World of Herbs Teekanne Teekanne World of Herbs
Herbal tea mint with lemon 20 torebek

price: 4,74 zł

PLN
1
8
expiry date
2028-11-24
5901086065363 5901086065363 Teekanne
Teekanne Teekanne mint tea Teekanne Teekanne mint tea
20 torebek

price: 4,76 zł

PLN
1
9
expiry date
2028-01-21
4012824402508 4012824402508 Yogi Tea
Yogi Tea Yogi Tea BIO ginger and Yogi Tea Yogi Tea BIO ginger and
lemon tea 17 torebek

price: 12,99 zł

PLN
1
3
Yogi Tea Yogi Tea BIO ginger and
5 5
5 1 Yogi Tea Yogi Tea BIO ginger and
expiry date 2028-10-31
4012824404168 4012824404168 Yogi Tea
Yogi Tea Yogi Tea Golden Chai Tea Yogi Tea Yogi Tea Golden Chai Tea
With turmeric BIO 17 torebek

price: 13,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-11-30
4012824400108 4012824400108 Yogi Tea
Yogi Tea Yogi Tea Himalaya BIO Yogi Tea Yogi Tea Himalaya BIO
17 torebek

price: 13,56 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-11-30
4012824405455 4012824405455 Yogi Tea
Yogi Tea Yogi Tea Pumpkin Chai Yogi Tea Yogi Tea Pumpkin Chai
pumpkin tea 32 g
405,94zł/kg

price: 12,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2029-04-30
4012824401587 4012824401587 Yogi Tea
Yogi Tea Yogi Tea Tea for the Yogi Tea Yogi Tea Tea for the
BIO
Yogi Tea Tea for the well-being of BIO Yogi Tea Tea for the well-being of BIO
well-being of BIO 17 torebek

price: 13,56 zł

PLN
1
3
Yogi Tea Yogi Tea Tea for the
5 5
5 1 Yogi Tea Yogi Tea Tea for the
expiry date 2028-11-30
4012824402416 4012824402416 Yogi Tea
Yogi Tea Yogi Tea chocolate tea Yogi Tea Yogi Tea chocolate tea
with cocoa BIO 17 torebek

price: 14,89 zł

PLN
1
5
expiry date
2028-11-30
4012824400252 4012824400252 Yogi Tea
Yogi Tea Yogi Tea rooibos tea with Yogi Tea Yogi Tea rooibos tea with
cinnamon and cloves BIO 17 torebek

price: 13,19 zł

PLN
1
1
Yogi Tea Yogi Tea rooibos tea with
5 5
5 1 Yogi Tea Yogi Tea rooibos tea with
expiry date 2028-09-30
5900888010915 5900888010915 Posti
Posti herbal tea 20 bags Mint Posti herbal tea 20 bags Mint
30 g
108,33zł/kg

price: 3,25 zł

PLN
1
3
Posti herbal tea 20 bags Mint
4 5
4.5 7 Posti herbal tea 20 bags Mint
expiry date 2028-05-30
5900888011691 5900888011691 Posti
Posti herbal tea 20 bags of Posti herbal tea 20 bags of
chamomile 20 szt.

price: 3,23 zł

PLN
1
18
Posti herbal tea 20 bags of
4 5
4.5 12 Posti herbal tea 20 bags of
expiry date 2028-05-30
5900956002309 5900956002309 Herbapol
Herbapol herbarium Polish mint Herbapol herbarium Polish mint
20 szt.

price: 4,51 zł

PLN
1
17
Herbapol herbarium Polish mint
4 5
4.5 17 Herbapol herbarium Polish mint
expiry date 2028-07-30
5901483060206 5901483060206 Bifix
Bifix mint herbal tea Bifix mint herbal tea
20 szt.

price: 4,12 zł

PLN
1
8
Bifix mint herbal tea
5 5
5 3 Bifix mint herbal tea
expiry date 2028-05-07
5905548351438 5905548351438 Big-Active
Big-Active monk herbs for weight Big-Active monk herbs for weight
loss 20 szt.

price: 6,55 zł

PLN
1
12
Big-Active monk herbs for weight
5 5
5 3 Big-Active monk herbs for weight
expiry date 2028-05-31
 
5901483020101 5901483020101 Bifix
Bifix Bifix
25 torebek

price: 4,99 zł

PLN
1
8
Bifix
5 5
5 5 Bifix
expiry date 2029-03-20
8595178200748 8595178200748 Apotheke
Apotheke Apotheke Tea for children Apotheke Apotheke Tea for children
fennel, lemon balm and mint BIO 20x1.5g after 6th month 30 g
256,67zł/kg

price: 7,70 zł

PLN
1
1
Apotheke Apotheke Tea for children
5 5
5 5 Apotheke Apotheke Tea for children
expiry date 2028-07-30
5901483081010 5901483081010 Bifix
Bifix Bifix Fruit infusion with Bifix Bifix Fruit infusion with
cranberry Dried fruit tea 100 g
76,70zł/kg

price: 7,67 zł

PLN
1
9
Bifix Bifix Fruit infusion with
5 5
5 1 Bifix Bifix Fruit infusion with
expiry date 2028-05-07
5901483080709 5901483080709 Bifix
Bifix Bifix Tea of dried fruit Bifix Bifix Tea of dried fruit
fruit infusion with wild rose 100 g
75,10zł/kg

price: 7,51 zł

PLN
1
4
Bifix Bifix Tea of dried fruit
5 5
5 3 Bifix Bifix Tea of dried fruit
expiry date 2028-05-20
5901483081881 5901483081881 Bifix
Bifix Bifix Winter Tea Instant Bifix Bifix Winter Tea Instant
expiry date
2028-01-09
5901483010102 5901483010102 Bifix
Bifix Bifix fruit tea Bifix Bifix fruit tea
Bifix Bifix fruit tea
5 5
5 1 Bifix Bifix fruit tea
expiry date 2029-04-30
5901483071103 5901483071103 Bifix
Bifix Bifix fruit tea cranberry Bifix Bifix fruit tea cranberry
25 torebek

price: 4,99 zł

PLN
1
2
Bifix Bifix fruit tea cranberry
5 5
5 1 Bifix Bifix fruit tea cranberry
expiry date 2029-04-07
5901483086893 5901483086893 Bifix
Bifix Bifix fruit tea instant 6 Bifix Bifix fruit tea instant 6
flavors x 5 hermetic envelopes 30 torebek

price: 12,40 zł

PLN
1
1
expiry date
2029-03-18
5900956700571 5900956700571 Big-Active
Big-Active Big-Active Fruit and Big-Active Big-Active Fruit and
herbal tea with a blend of exotic fruits 20 torebek

price: 7,27 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-05-30
5900888010625 5900888010625 Posti
Posti Cranberry fruit tea Posti Cranberry fruit tea
20 szt.

price: 4,63 zł

PLN
1
10
Posti Cranberry fruit tea
4 5
4 3 Posti Cranberry fruit tea
expiry date 2028-04-30
5900956005690 5900956005690 Herbapol
Herbapol Herbapol Tea Garden Fruit Herbapol Herbapol Tea Garden Fruit
and herbal raspberry with quince 20 torebek

price: 5,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-01-30
5900956005690 5900956005690 Herbapol
Herbapol Herbapol Tea Garden Fruit Herbapol Herbapol Tea Garden Fruit
and herbal raspberry with quince 20 torebek

price: 6,05 zł

PLN
1
9
expiry date
2028-03-30
5900956004556 5900956004556 Herbapol
Herbapol Herbapol Tea Garden Herbapol Herbapol Tea Garden
cranberry tea 20 szt.

price: 6,99 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-03-30
5900956004556 5900956004556 Herbapol
Herbapol Herbapol Tea Garden Herbapol Herbapol Tea Garden
cranberry tea 20 szt.

price: 7,20 zł

PLN
1
9
expiry date
2028-08-30
5900956003634 5900956003634 Herbapol
Herbapol Herbapol Tea Garden Herbapol Herbapol Tea Garden
raspberry tea with cranberry 20 torebek

price: 6,11 zł

PLN
1
4
Herbapol Herbapol Tea Garden
5 5
5 4 Herbapol Herbapol Tea Garden
expiry date 2028-02-28
5900956003634 5900956003634 Herbapol
Herbapol Herbapol Tea Garden Herbapol Herbapol Tea Garden
raspberry tea with cranberry 20 torebek

price: 6,17 zł

PLN
1
19
Herbapol Herbapol Tea Garden
5 5
5 4 Herbapol Herbapol Tea Garden
expiry date 2028-05-30
5900956003610 5900956003610 Herbapol
Herbapol Herbapol Tea Garden Herbapol Herbapol Tea Garden
raspberry tea with lemon 20 torebek

price: 5,99 zł

PLN
1
9
expiry date
2028-04-30
5900956003627 5900956003627 Herbapol
Herbapol Herbapol Tea Garden Herbapol Herbapol Tea Garden
raspberry tea with wild rose 20 torebek

price: 5,99 zł

PLN
1
7
Herbapol Herbapol Tea Garden
5 5
5 3 Herbapol Herbapol Tea Garden
expiry date 2028-02-28
5900956006406 5900956006406 Herbapol
Herbapol Herbapol Tea Garden Herbapol Herbapol Tea Garden
strawberry tea with wild strawberry 20 torebek

price: 6 zł

PLN
1
17
Herbapol Herbapol Tea Garden
4 5
4.5 3 Herbapol Herbapol Tea Garden
expiry date 2028-04-30
5900956000688 5900956000688 Herbapol
Herbapol Herbapol Tea Garden tea Herbapol Herbapol Tea Garden tea
straight from the forest 20 torebek

price: 5,99 zł

PLN
1
8
Herbapol Herbapol Tea Garden tea
5 5
5 4 Herbapol Herbapol Tea Garden tea
expiry date 2028-04-30
5900956005683 5900956005683 Herbapol
Herbapol Herbapol Tea Garden, Herbapol Herbapol Tea Garden,
fruit and herbal tea, blackcurrant with lemon 20 torebek

price: 5,99 zł

PLN
1
4
Herbapol Herbapol Tea Garden,
5 5
5 2 Herbapol Herbapol Tea Garden,
expiry date 2027-12-30
5900956005683 5900956005683 Herbapol
Herbapol Herbapol Tea Garden, Herbapol Herbapol Tea Garden,
fruit and herbal tea, blackcurrant with lemon 20 torebek

price: 6,23 zł

PLN
1
8
Herbapol Herbapol Tea Garden,
5 5
5 2 Herbapol Herbapol Tea Garden,
expiry date 2028-06-30
5900956006727 5900956006727 Herbapol
Herbapol Herbapol Tea garden fruit Herbapol Herbapol Tea garden fruit
and herbal tea with a cherry flavor 20 szt.

price: 5,99 zł

PLN
1
5
expiry date
2027-11-30
5900956006727 5900956006727 Herbapol
Herbapol Herbapol Tea garden fruit Herbapol Herbapol Tea garden fruit
and herbal tea with a cherry flavor 20 szt.

price: 6,17 zł

PLN
1
8
expiry date
2028-04-30
5900956000671 5900956000671 Herbapol
Herbapol Herbapol. Tea Garden. Herbapol Herbapol. Tea Garden.
Aronia tea 20 torebek

price: 5,99 zł

PLN
1
6
Herbapol Herbapol. Tea Garden.
5 5
5 1 Herbapol Herbapol. Tea Garden.
expiry date 2028-01-30
5900956000633 5900956000633 Herbapol
Herbapol Herbapol. Tea Garden. Herbapol Herbapol. Tea Garden.
Raspberry tea 20 torebek

price: 5,99 zł

PLN
1
14
Herbapol Herbapol. Tea Garden.
4 5
4 4 Herbapol Herbapol. Tea Garden.
expiry date 2028-05-31
5900956000633 5900956000633 Herbapol
Herbapol Herbapol. Tea Garden. Herbapol Herbapol. Tea Garden.
Raspberry tea 20 torebek

price: 6,05 zł

PLN
1
10
Herbapol Herbapol. Tea Garden.
4 5
4 4 Herbapol Herbapol. Tea Garden.
expiry date 2028-08-31
5901716993752 5901716993752 Kruger
Kruger Kruger Ice Tea lemon Kruger Kruger Ice Tea lemon
16 g
61,88zł/kg

price: 0,99 zł

PLN
1
5
expiry date
2027-03-30
4052700013220 4052700013220 Kruger
Kruger Krüger Tea Drink Napój Kruger Krüger Tea Drink Napój
herbaciany 400 g
23,93zł/kg

price: 9,57 zł

PLN
1
22
Kruger Krüger Tea Drink Napój
5 5
5 1 Kruger Krüger Tea Drink Napój
expiry date 2027-07-30
4046746012224 4046746012224 Kruger
Kruger Krüger Tea Drink Napój Kruger Krüger Tea Drink Napój
herbaciany 400 g
23,50zł/kg

price: 9,40 zł

PLN
1
20
expiry date
2027-07-30
4052700013237 4052700013237 Kruger
Kruger Krüger Tea Drink Napój Kruger Krüger Tea Drink Napój
herbaciany 400 g
23,70zł/kg

price: 9,48 zł

PLN
1
22
expiry date
2027-07-30
5900396022950 5900396022950 Loyd Tea
Loyd Tea Loyd Blackcurrant Loyd Tea Loyd Blackcurrant
flavored fruit tea with elderflower 20 torebek

price: 6,14 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-02-28
5900396016164 5900396016164 Loyd Tea
Loyd Tea Loyd Flavored fruit tea Loyd Tea Loyd Flavored fruit tea
flavored with raspberry and strawberry flavor 20 torebek

price: 5,99 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-07-30
5900396022455 5900396022455 Loyd Tea
Loyd Tea Loyd Flavored fruit tea Loyd Tea Loyd Flavored fruit tea
with forest fruit flavor 20 torebek

price: 6,16 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-03-30
5900396034366 5900396034366 Loyd Tea
Loyd Tea Loyd Fruit tea flavored Loyd Tea Loyd Fruit tea flavored
with orange and grapefruit 20 torebek

price: 6,14 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-03-31
5900396034359 5900396034359 Loyd Tea
Loyd Tea Loyd Raspberry flavored Loyd Tea Loyd Raspberry flavored
fruit tea 20 torebek

price: 6,14 zł

PLN
1
8
Loyd Tea Loyd Raspberry flavored
5 5
5 1 Loyd Tea Loyd Raspberry flavored
expiry date 2028-04-30
5900396022943 5900396022943 Loyd Tea
Loyd Tea Loyd herbal-fruity tea Loyd Tea Loyd herbal-fruity tea
flavored with cranberry and raspberry flavor 20 torebek

price: 5,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-11-30
5900396031570 5900396031570 Loyd Tea
Loyd Tea Loyd raspberry and lemon Loyd Tea Loyd raspberry and lemon
tea 20 szt.

price: 6,14 zł

PLN
1
7
expiry date
2028-05-30
8595178205989 8595178205989 Apotheke
Apotheke Organic tea for children Apotheke Organic tea for children
20 bags of 2g fruit 40 g
206,75zł/kg

price: 8,27 zł

PLN
1
2
Apotheke Organic tea for children
4 5
4 5 Apotheke Organic tea for children
expiry date 2028-10-30
5900888011646 5900888011646 Posti
Posti Posti Fruit tea raspberry Posti Posti Fruit tea raspberry
Express 20 torebek

price: 4,45 zł

PLN
1
10
Posti Posti Fruit tea raspberry
4 5
4.5 2 Posti Posti Fruit tea raspberry
expiry date 2028-04-30
5900888013428 5900888013428 Posti
Posti Posti Fruit tea, forest Posti Posti Fruit tea, forest
fruit 20 szt.

price: 4,63 zł

PLN
1
10
expiry date
2028-04-30
5901483001612 5901483001612 Bifix
Bifix Premium Fruit tea in double Bifix Premium Fruit tea in double
bags briar with raspberry 20 szt.

price: 5,99 zł

PLN
1
14
expiry date
2029-04-14
5901483001605 5901483001605 Bifix
Bifix Premium Fruit tea in double Bifix Premium Fruit tea in double
bags cranberries with a grenade 20 szt.

price: 5,99 zł

PLN
1
7
Bifix Premium Fruit tea in double
5 5
5 1 Bifix Premium Fruit tea in double
expiry date 2029-04-29
5900909000567 5900909000567 Ekoland
Ekoland Raspberry tea granulated Ekoland Raspberry tea granulated
300 g
28,30zł/kg

price: 8,49 zł

PLN
1
6
Ekoland Raspberry tea granulated
5 5
5 2 Ekoland Raspberry tea granulated
expiry date 2027-11-30
5901086000531 5901086000531 Teekanne
Teekanne TEEKANNE Forest Fruits Teekanne TEEKANNE Forest Fruits
Flavored forest fruit tea 20 torebek

price: 7,32 zł

PLN
1
2
Teekanne TEEKANNE Forest Fruits
5 5
5 2 Teekanne TEEKANNE Forest Fruits
expiry date 2028-11-21
5901086000548 5901086000548 Teekanne
Teekanne TEEKANNE Raspberry Teekanne TEEKANNE Raspberry
Flavored raspberry tea 20 torebek

price: 7,49 zł

PLN
1
14
Teekanne TEEKANNE Raspberry
5 5
5 1 Teekanne TEEKANNE Raspberry
expiry date 2029-01-07
5901086076185 5901086076185 Teekanne
Teekanne Teekanne Blackberry Fruit Teekanne Teekanne Blackberry Fruit
tea with blackberry and blueberry flavor 20 torebek

price: 7,64 zł

PLN
1
5
expiry date
2029-06-11
5901086001521 5901086001521 Teekanne
Teekanne Teekanne Citrus Fruits Teekanne Teekanne Citrus Fruits
Flavored citrus-flavored tea 20 torebek

price: 7,58 zł

PLN
1
8
expiry date
2029-04-15
5901086001040 5901086001040 Teekanne
Teekanne Teekanne Fresh Orange Teekanne Teekanne Fresh Orange
Flavored orange-flavored tea 20 torebek

price: 7,64 zł

PLN
1
10
Teekanne Teekanne Fresh Orange
5 5
5 1 Teekanne Teekanne Fresh Orange
expiry date 2029-05-21
5901086000739 5901086000739 Teekanne
Teekanne Teekanne Fruit Kiss Teekanne Teekanne Fruit Kiss
Flavored cherry and strawberry tea 20 torebek

price: 7,33 zł

PLN
1
6
Teekanne Teekanne Fruit Kiss
5 5
5 1 Teekanne Teekanne Fruit Kiss
expiry date 2029-03-18
5901086057658 5901086057658 Teekanne
Teekanne Teekanne Fruit Love Teekanne Teekanne Fruit Love
Flavored multi-fruit tea 20 torebek

price: 7,17 zł

PLN
1
1
Teekanne Teekanne Fruit Love
5 5
5 1 Teekanne Teekanne Fruit Love
expiry date 2027-10-09
5901086012459 5901086012459 Teekanne
Teekanne Teekanne Garden Selection Teekanne Teekanne Garden Selection
Flavored elderberry and lemon tea 20 torebek

price: 7,16 zł

PLN
1
7
expiry date
2029-02-27
5901086003303 5901086003303 Teekanne
Teekanne Teekanne Ginger & Teekanne Teekanne Ginger &
Lemon Flavored ginger and lemon tea 20 torebek

price: 6,88 zł

PLN
1
9
expiry date
2029-02-12
5901086060641 5901086060641 Teekanne
Teekanne Teekanne Ginger & Teekanne Teekanne Ginger &
Orange Flavored ginger and orange tea 20 torebek

price: 6,88 zł

PLN
1
10
expiry date
2028-02-26
5901086067855 5901086067855 Teekanne
Teekanne Teekanne Ginger Mango Teekanne Teekanne Ginger Mango
flavored fruit tea with a ginger and mango flavor 20 torebek

price: 6,59 zł

PLN
1
11
Teekanne Teekanne Ginger Mango
5 5
5 1 Teekanne Teekanne Ginger Mango
expiry date 2029-02-10
5901086074075 5901086074075 Teekanne
Teekanne Teekanne Ginger with Teekanne Teekanne Ginger with
elderflower-flavored ginger tea elderflower, a flavored blend of 20 torebek

price: 6,59 zł

PLN
1
7
expiry date
2029-01-19
5901086076208 5901086076208 Teekanne
Teekanne Teekanne Greek Apricot Teekanne Teekanne Greek Apricot
Fruit tea with apricot and honey flavor 20 torebek

price: 7,64 zł

PLN
1
6
expiry date
2029-06-26
5901086067817 5901086067817 Teekanne
Teekanne Teekanne Italian Lemon Teekanne Teekanne Italian Lemon
Flavored tea with lemon and honey flavor 20 torebek

price: 6,88 zł

PLN
1
1
expiry date
2029-03-16
5901086071029 5901086071029 Teekanne
Teekanne Teekanne Let it snow Teekanne Teekanne Let it snow
flavor flavored fruit tea with a meringue and raspberry 20 torebek

price: 6,66 zł

PLN
1
2
Teekanne Teekanne Let it snow
5 5
5 1 Teekanne Teekanne Let it snow
expiry date 2027-11-06
5901086074099 5901086074099 Teekanne
Teekanne Teekanne Love Aromatized Teekanne Teekanne Love Aromatized
fruit tea with grapefruit flavor 20 torebek

price: 6,60 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-07
5901086049301 5901086049301 Teekanne
Teekanne Teekanne Love Flavored Teekanne Teekanne Love Flavored
tea with pomegranate and peach flavor 20 torebek

price: 6,60 zł

PLN
1
5
Teekanne Teekanne Love Flavored
5 5
5 1 Teekanne Teekanne Love Flavored
expiry date 2029-03-02
5901086071043 5901086071043 Teekanne
Teekanne Teekanne Raspberry with Teekanne Teekanne Raspberry with
lemon flavor lemon flavored fruit tea with a raspberry and 20 torebek

price: 6,60 zł

PLN
1
7
expiry date
2028-11-20
5901086054534 5901086054534 Teekanne
Teekanne Teekanne Rooibos Caramel Teekanne Teekanne Rooibos Caramel
flavor Flavored Rooibos tea with a caramel and cream 20 torebek

price: 5,99 zł

PLN
1
6
Teekanne Teekanne Rooibos Caramel
5 5
5 1 Teekanne Teekanne Rooibos Caramel
expiry date 2029-02-25
5901086000098 5901086000098 Teekanne
Teekanne Teekanne Rosehip rosehip Teekanne Teekanne Rosehip rosehip
tea with hibiscus 20 torebek

price: 4,56 zł

PLN
1
13
Teekanne Teekanne Rosehip rosehip
5 5
5 1 Teekanne Teekanne Rosehip rosehip
expiry date 2030-01-16
5901086001163 5901086001163 Teekanne
Teekanne Teekanne Strawberry Teekanne Teekanne Strawberry
Sunrise Flavored strawberry-flavored tea 20 torebek

price: 6,88 zł

PLN
1
9
expiry date
2029-02-13
5901086001262 5901086001262 Teekanne
Teekanne Teekanne Sweet Cherry Teekanne Teekanne Sweet Cherry
Flavored cherry-flavored tea 20 torebek

price: 7,64 zł

PLN
1
10
Teekanne Teekanne Sweet Cherry
5 5
5 2 Teekanne Teekanne Sweet Cherry
expiry date 2029-02-27
5901086067824 5901086067824 Teekanne
Teekanne Teekanne Sweet Peach Teekanne Teekanne Sweet Peach
Flavored peach-flavored tea 20 torebek

price: 6,88 zł

PLN
1
2
Teekanne Teekanne Sweet Peach
5 5
5 1 Teekanne Teekanne Sweet Peach
expiry date 2029-03-09
5901086078431 5901086078431 Teekanne
Teekanne Teekanne World od Fruits Teekanne Teekanne World od Fruits
Winter 20 torebek

price: 7,30 zł

PLN
1
8
expiry date
2028-10-30
5901086078486 5901086078486 Teekanne
Teekanne Teekanne World of Fruits Teekanne Teekanne World of Fruits
20 torebek

price: 7,14 zł

PLN
1
10
expiry date
2028-03-16
5901086068791 5901086068791 Teekanne
Teekanne Teekanne World of Fruits Teekanne Teekanne World of Fruits
Apple & Cinnamon Mixture of fruit teas 20 torebek

price: 6,60 zł

PLN
1
9
expiry date
2028-10-13
5901086000913 5901086000913 Teekanne
Teekanne Teekanne World of Fruits Teekanne Teekanne World of Fruits
Magic Moments A mix of fruit teas 20 torebek

price: 7,33 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-12-09
5901086000524 5901086000524 Teekanne
Teekanne Teekanne World of Fruits Teekanne Teekanne World of Fruits
Winter Time Flavored blend of fruit teas 20 torebek

price: 7,32 zł

PLN
1
11
expiry date
2028-10-20
5900888010694 5900888010694 Posti
Posti fruit tea forest fruits Posti fruit tea forest fruits
Posti fruit tea forest fruits
5 5
5 2 Posti fruit tea forest fruits
expiry date 2028-05-30
5901483000738 5901483000738 Bifix
Bifix fruit tea in sachets of Bifix fruit tea in sachets of
cranberry raspberry 20 szt.

price: 5,99 zł

PLN
1
12
Bifix fruit tea in sachets of
5 5
5 1 Bifix fruit tea in sachets of
expiry date 2029-04-29
5900888010618 5900888010618 Posti
Posti fruit tea with raspberry Posti fruit tea with raspberry
briar 20 szt.

price: 4,45 zł

PLN
1
4
Posti fruit tea with raspberry
5 5
5 4 Posti fruit tea with raspberry
expiry date 2028-01-01
5900909000550 5900909000550 Ekoland
Ekoland granulated lemon tea Ekoland granulated lemon tea
Ekoland granulated lemon tea
5 5
5 1 Ekoland granulated lemon tea
expiry date 2027-09-30
5900909000604 5900909000604 Ekoland
Ekoland granulated tea Tutti Ekoland granulated tea Tutti
Frutti 300 g
25,07zł/kg

price: 7,52 zł

PLN
1
12
Ekoland granulated tea Tutti
3 5
3 1 Ekoland granulated tea Tutti
expiry date 2027-09-30
 
680275064213
English Tea Shop Organic English Tea Shop Organic
12x2g Collection of fruit teas pyramids 6 flavors BIO 24 g
1 370,00zł/kg

price: 32,88 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-09-26
5900956007236 5900956007236 Herbapol
Herbapol Herbapol Herbatki Herbapol Herbapol Herbatki
owocowo-ziołowe 0.052 kg
296,73zł/kg

price: 15,43 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-11-30
9312631144017 9312631144017 Dilmah
Dilmah Pick n Mix tea set 6 x 20 Dilmah Pick n Mix tea set 6 x 20
green tea , spicy berry , ginger & lemon ) sachets ( Angielski breakfast , earl gray , pure 120 szt.

price: 91,59 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-04-30
 
5900909000420 5900909000420 Puchatek
Puchatek 10 vitamins cocoa sweet Puchatek 10 vitamins cocoa sweet
Puchatek 10 vitamins cocoa sweet
4 5
4.5 5 Puchatek 10 vitamins cocoa sweet
expiry date 2027-09-30
5900909000512 5900909000512 Puchatek
Puchatek 10 vitamins cocoa sweet Puchatek 10 vitamins cocoa sweet
expiry date
2027-11-30
5902488066040 5902488066040 BIO Afryka
BIO Afryka Bio Africa Cocoa Powder BIO Afryka Bio Africa Cocoa Powder
with reduced BIO fat content 200 g
148,75zł/kg

price: 29,75 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-12-31
5901154042890 5901154042890 Inka
Inka Inka Chocolate instant cereal Inka Inka Chocolate instant cereal
coffee with chocolate 200 g
58,65zł/kg

price: 11,73 zł

PLN
1
6
Inka Inka Chocolate instant cereal
5 5
5 4 Inka Inka Chocolate instant cereal
expiry date 2028-08-17
5901716997385 5901716997385 Kruger
Kruger Kruger Chocodelissia Kruger Kruger Chocodelissia
Czekolada 25 g
68,00zł/kg

price: 1,70 zł

PLN
1
16
expiry date
2028-07-30
5901716997446 5901716997446 Kruger
Kruger Kruger Chocodelissia Kruger Kruger Chocodelissia
Czekolada 200 g
74,95zł/kg

price: 14,99 zł

PLN
1
13
expiry date
2028-07-30
5901716997422 5901716997422 Kruger
Kruger Kruger Chocodelissia Kruger Kruger Chocodelissia
Czekolada 25 g
68,00zł/kg

price: 1,70 zł

PLN
1
18
expiry date
2028-07-30
5901716997408 5901716997408 Kruger
Kruger Kruger Chocodelissia Kruger Kruger Chocodelissia
Czekolada 200 g
74,95zł/kg

price: 14,99 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-07-30
5901716990751 5901716990751 Kruger
Kruger Kruger Chocolate with Kruger Kruger Chocolate with
reduced fat content 220 g
69,14zł/kg

price: 15,21 zł

PLN
1
13
Kruger Kruger Chocolate with
4 5
4.5 4 Kruger Kruger Chocolate with
expiry date 2028-07-30
5901716993530 5901716993530 Kruger
Kruger Kruger Familijne extra dark Kruger Kruger Familijne extra dark
cocoa powder with reduced fat content 200 g
76,85zł/kg

price: 15,37 zł

PLN
1
4
Kruger Kruger Familijne extra dark
5 5
5 1 Kruger Kruger Familijne extra dark
expiry date 2027-06-30
5901716991734 5901716991734 Kruger
Kruger Kruger Milky chocolate with Kruger Kruger Milky chocolate with
reduced fat content 25 g
88,00zł/kg

price: 2,20 zł

PLN
1
10
Kruger Kruger Milky chocolate with
5 5
5 1 Kruger Kruger Milky chocolate with
expiry date 2027-10-30
5901716993967 5901716993967 Kruger
Kruger Kruger Orange-clove Kruger Kruger Orange-clove
drinking chocolate 220 g
71,36zł/kg

price: 15,70 zł

PLN
1
2
Kruger Kruger Orange-clove
4 5
4 1 Kruger Kruger Orange-clove
expiry date 2028-01-01
5901716991772 5901716991772 Kruger
Kruger Kruger extra Dark Cocoa Kruger Kruger extra Dark Cocoa
80 g
94,75zł/kg

price: 7,58 zł

PLN
1
6
Kruger Kruger extra Dark Cocoa
5 5
5 3 Kruger Kruger extra Dark Cocoa
expiry date 2027-06-30
5901716994841 5901716994841 Kruger
Kruger Krüger Chocodelissia Kruger Krüger Chocodelissia
do Czekolada 200 g
74,95zł/kg

price: 14,99 zł

PLN
1
12
Kruger Krüger Chocodelissia
5 5
5 2 Kruger Krüger Chocodelissia
expiry date 2027-10-30
5901716997248 5901716997248 Kruger
Kruger Krüger Kakao 100 % Kruger Krüger Kakao 100 %
80 g
118,13zł/kg

price: 9,45 zł

PLN
1
9
expiry date
2027-05-30
4052700004990 4052700004990 Kruger
Kruger Krüger MixFix napój Kruger Krüger MixFix napój
kakaowy 400 g
44,73zł/kg

price: 17,89 zł

PLN
1
9
expiry date
2028-05-30
5901716996616 5901716996616 Kruger
Kruger Krüger Premium Napój Kruger Krüger Premium Napój
o instant 220 g
74,55zł/kg

price: 16,40 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-01-31
8445291036192 8445291036192 Nesquik
Nesquik Nesquik Rozpuszczalny Nesquik Nesquik Rozpuszczalny
napój kakaowy 600 g
45,33zł/kg

price: 27,20 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-11-30
4012824402416 4012824402416 Yogi Tea
Yogi Tea Yogi Tea Herbatka Yogi Tea Yogi Tea Herbatka
z czekoladowa 17 torebek

price: 15,27 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-11-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5