Products

 

The aerated cream containing generally more than 30% fat. The first known transmissions with whipped cream comes from the seventeenth century, however, possible that it was created before.

5900983004734 5900983004734 Delecta
REDUCED PRICE -10%
Delecta Delecta Mix cream Delecta Delecta Mix cream
13 g
93,08zł/kg

price: 1,21 zł

PLN
1
27
Delecta Delecta Mix cream
5 5
5 1 Delecta Delecta Mix cream
expiry date 2026-12-30
5900197006487 5900197006487 Bakoma
Bakoma Bakoma whipped cream spray Bakoma Bakoma whipped cream spray
Bakoma Bakoma whipped cream spray
4 5
4.5 7 Bakoma Bakoma whipped cream spray
expiry date 2027-03-06
5900288259655 5900288259655 Cykoria
Cykoria Chicory Fix cream Cykoria Chicory Fix cream
9 g
110,00zł/kg

price: 0,99 zł

PLN
1
10
Cykoria Chicory Fix cream
5 5
5 5 Cykoria Chicory Fix cream
expiry date 2027-12-30
5900288259655 5900288259655 Cykoria
Cykoria Chicory Fix cream Cykoria Chicory Fix cream
9 g
111,11zł/kg

price: 1 zł

PLN
1
43
Cykoria Chicory Fix cream
5 5
5 5 Cykoria Chicory Fix cream
expiry date 2028-02-25
5900288252779 5900288252779 Cykoria
Cykoria Chicory Ice cream with a Cykoria Chicory Ice cream with a
salty caramel flavor 60 g
41,83zł/kg

price: 2,51 zł

PLN
1
41
Cykoria Chicory Ice cream with a
5 5
5 7 Cykoria Chicory Ice cream with a
expiry date 2027-03-30
5900288003630 5900288003630 Cykoria
Cykoria Chicory homemade ice cream Cykoria Chicory homemade ice cream
flavored cream 60 g
36,00zł/kg

price: 2,16 zł

PLN
1
39
Cykoria Chicory homemade ice cream
5 5
5 6 Cykoria Chicory homemade ice cream
expiry date 2028-01-31
5900288002732 5900288002732 Cykoria
Cykoria Chicory homemade ice cream Cykoria Chicory homemade ice cream
with chocolate flavor 60 g
41,83zł/kg

price: 2,51 zł

PLN
1
17
Cykoria Chicory homemade ice cream
5 5
5 9 Cykoria Chicory homemade ice cream
expiry date 2027-02-28
5900288003012 5900288003012 Cykoria
Cykoria Chicory homemade ice cream Cykoria Chicory homemade ice cream
with strawberry flavor 60 g
36,00zł/kg

price: 2,16 zł

PLN
1
16
Cykoria Chicory homemade ice cream
4 5
4.5 9 Cykoria Chicory homemade ice cream
expiry date 2028-01-30
5900288002718 5900288002718 Cykoria
Cykoria Chicory homemade ice cream Cykoria Chicory homemade ice cream
with vanilla flavor 60 g
36,00zł/kg

price: 2,16 zł

PLN
1
37
Cykoria Chicory homemade ice cream
5 5
5 9 Cykoria Chicory homemade ice cream
expiry date 2028-01-30
5900288100018 5900288100018 Cykoria
Cykoria Snow White Cykoria Snow White
Cykoria Snow White
5 5
5 2 Cykoria Snow White
expiry date 2028-01-30
5900288102593 5900288102593 Cykoria
Cykoria Snow White Creamy instant Cykoria Snow White Creamy instant
water 60 g
51,83zł/kg

price: 3,11 zł

PLN
1
16
Cykoria Snow White Creamy instant
5 5
5 5 Cykoria Snow White Creamy instant
expiry date 2027-12-31
5900983004949 5900983004949 Delecta
Delecta snowball original dessert Delecta snowball original dessert
powdered 51 g
41,96zł/kg

price: 2,14 zł

PLN
1
14
Delecta snowball original dessert
4 5
4.5 5 Delecta snowball original dessert
expiry date 2027-06-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5