Products

 

Decorating cakes and desserts requires the right ingredients and accessories.

5900288801113 5900288801113 Cykoria
REDUCED PRICE -10%
Cykoria icing with chocoloate Cykoria icing with chocoloate
flavour 100 g
48,50zł/kg

price: 4,85 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-12-31
4005394145104 4005394145104 BIOVEGAN
BIOVEGAN Biovegan Gluten-free food BIOVEGAN Biovegan Gluten-free food
colors 6x8g BIO 40 g
824,75zł/kg

price: 32,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-10-31
5900288195052 5900288195052 Cykoria
Cykoria Chicory Colorful sprinkles Cykoria Chicory Colorful sprinkles
with fruit flavor 35 g
85,43zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
10
expiry date
2027-12-30
5900983006127 5900983006127 Delecta
Delecta Delecta Pours the taste of Delecta Delecta Pours the taste of
milk chocolate 100 g
64,00zł/kg

price: 6,40 zł

PLN
1
9
expiry date
2027-06-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5