Inka to nazwa handlowa polskiej kawy zbożowej produkowanej od 1971 roku w Skawinie. Technologia produkcji została opracowana przez polskich naukowców. Obecnie producentem kawy Inka jest firma Grana. Kawę Inka możesz kupić w naszym sklepie internetowym z dostawą do domu na jutro. Koszty dostawy są u nas bardzo niskie. Oszczędzaj zatem czas i pieniądze zamawiając przez internet.

 
5901154043477 5901154043477 Inka
Inka Inka Serdeczne Owsiane Inka Inka Serdeczne Owsiane
serduszka 50 g
63,40zł/kg

price: 3,17 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-03-09
 
skipdrinks
5901154041237 5901154041237 Inka
Inka Inka Almond Almond Drink with Inka Inka Almond Almond Drink with
calcium without lactose 500 ml
11,98zł/l

price: 5,99 zł

PLN
1
11
Inka Inka Almond Almond Drink with
5 5
5 1 Inka Inka Almond Almond Drink with
expiry date 2027-07-01
5901154040315 5901154040315 Inka
Inka Inka Barista Almond drink Inka Inka Barista Almond drink
with calcium and vitamins 1 litr

price: 8,58 zł

PLN
1
30
expiry date
2027-03-27
5901154040322 5901154040322 Inka
Inka Inka Barista Coconut drink Inka Inka Barista Coconut drink
with calcium and vitamins 1 litr

price: 10,63 zł

PLN
1
9
expiry date
2027-02-06
5901154043255 5901154043255 Inka
Inka Inka Barista Napój owsiany Inka Inka Barista Napój owsiany
500 ml
12,72zł/l

price: 6,36 zł

PLN
1
11
expiry date
2027-03-18
5901154043163 5901154043163 Inka
Inka Inka Barista Oat drink with Inka Inka Barista Oat drink with
calcium and vitamins 1 litr

price: 8,59 zł

PLN
1
20
expiry date
2025-07-30
5901154049387 5901154049387 Inka
Inka Inka Oat Oat drink with Inka Inka Oat Oat drink with
calcium and vitamins without lactose 1 litr
8,00zł/l

price: 8 zł

PLN
1
29
expiry date
2027-08-05
5901154041251 5901154041251 Inka
Inka Inka Oatmeal Oat drink with Inka Inka Oatmeal Oat drink with
vanilla 500 ml
12,28zł/l

price: 6,14 zł

PLN
1
20
expiry date
2027-08-26
5901154049400 5901154049400 Inka
Inka Inka Soy drink with calcium Inka Inka Soy drink with calcium
and vitamins without lactose 1 litr

price: 8,70 zł

PLN
1
8
expiry date
2027-04-28
 
5901154046447 5901154046447 Inka
Inka Inka Bio Classic instant Inka Inka Bio Classic instant
grain coffee 100 g
122,20zł/kg

price: 12,22 zł

PLN
1
6
Inka Inka Bio Classic instant
5 5
5 1 Inka Inka Bio Classic instant
expiry date 2029-07-22
5901154046461 5901154046461 Inka
Inka Inka Bio Soluble chicory Inka Inka Bio Soluble chicory
100 g
157,50zł/kg

price: 15,75 zł

PLN
1
6
expiry date
2029-07-08
5901154045020 5901154045020 Inka
Inka Inka Calcium, instant cereal Inka Inka Calcium, instant cereal
coffee enriched with calcium and vitamins 100 g
93,60zł/kg

price: 9,36 zł

PLN
1
10
Inka Inka Calcium, instant cereal
4 5
4.5 5 Inka Inka Calcium, instant cereal
expiry date 2029-06-02
5901154042746 5901154042746 Inka
Inka Inka Caramel instant cereal Inka Inka Caramel instant cereal
coffee with caramel 200 g
51,55zł/kg

price: 10,31 zł

PLN
1
6
Inka Inka Caramel instant cereal
5 5
5 3 Inka Inka Caramel instant cereal
expiry date 2028-07-08
5901154042890 5901154042890 Inka
Inka Inka Chocolate instant cereal Inka Inka Chocolate instant cereal
coffee with chocolate 200 g
58,65zł/kg

price: 11,73 zł

PLN
1
6
Inka Inka Chocolate instant cereal
5 5
5 4 Inka Inka Chocolate instant cereal
expiry date 2028-08-17
5901154040018 5901154040018 Inka
Inka Inka Classic instant grain Inka Inka Classic instant grain
coffee 150 g
39,93zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
30
Inka Inka Classic instant grain
4 5
4.5 18 Inka Inka Classic instant grain
expiry date 2027-08-07
5901154041497 5901154041497 Inka
Inka Inka Classic instant grain Inka Inka Classic instant grain
coffee 200 g
51,75zł/kg

price: 10,35 zł

PLN
1
9
Inka Inka Classic instant grain
4 5
4.5 12 Inka Inka Classic instant grain
expiry date 2028-03-04
5901154044108 5901154044108 Inka
Inka Inka Fiber. Soluble cereal Inka Inka Fiber. Soluble cereal
coffee enriched with fiber 100 g
99,90zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
10
Inka Inka Fiber. Soluble cereal
4 5
4.5 4 Inka Inka Fiber. Soluble cereal
expiry date 2029-04-22
5901154045969 5901154045969 Inka
Inka Inka Gluten-free instant Inka Inka Gluten-free instant
cereal coffee 100 g
122,20zł/kg

price: 12,22 zł

PLN
1
12
Inka Inka Gluten-free instant
5 5
5 1 Inka Inka Gluten-free instant
expiry date 2029-07-01
5901154043392 5901154043392 Inka
Inka Inka Instant Cereal Coffee Inka Inka Instant Cereal Coffee
with Cuckoo Flavored Cocoa 120 g
95,42zł/kg

price: 11,45 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-03-07
5901154043415 5901154043415 Inka
Inka Inka Instant Cereal Coffee Inka Inka Instant Cereal Coffee
with Peanut Flavor Caramel 120 g
85,75zł/kg

price: 10,29 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-06-10
5901154041749 5901154041749 Inka
Inka Inka Magne instant cereal Inka Inka Magne instant cereal
coffee enriched with magnesium 100 g
103,70zł/kg

price: 10,37 zł

PLN
1
11
Inka Inka Magne instant cereal
4 5
4 8 Inka Inka Magne instant cereal
expiry date 2029-08-06
5901154042098 5901154042098 Inka
Inka Inka Milky drink based on Inka Inka Milky drink based on
cereal coffee with milk 200 g
51,55zł/kg

price: 10,31 zł

PLN
1
4
Inka Inka Milky drink based on
5 5
5 2 Inka Inka Milky drink based on
expiry date 2028-02-19
5901154049646 5901154049646 Inka
Inka Inka coconut cereal coffee Inka Inka coconut cereal coffee
200 g
51,55zł/kg

price: 10,31 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-02-14
5901154041312 5901154041312 Inka
Inka Inka ice cream instant grain Inka Inka ice cream instant grain
coffee with vanilla flavor 120 g
78,08zł/kg

price: 9,37 zł

PLN
1
5
Inka Inka ice cream instant grain
5 5
5 2 Inka Inka ice cream instant grain
expiry date 2026-10-14
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5