Marka Kwidzyn jest dedykowana osobą z pasją do dbania o zdrową dietę. To w Kwidzynie produkuje się najwięcej groszku w Polsce. Zamawiaj ulubione produkty Kwidzyn w naszym sklepie internetowym. Dostarczamy na terenie całej Polski już na następny dzień. U nas koszty dostawy są bardzo niskie - także za granicę. Już dziś kup przez internet - oszczędzaj czas i pieniądze.

 
5901581100064 5901581100064 Kwidzyn
Kwidzyn canned corn Kwidzyn canned corn
400 g
9,98zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
9
Kwidzyn canned corn
4 5
4.5 11 Kwidzyn canned corn
expiry date 2029-11-30
5901581100026 5901581100026 Kwidzyn
Kwidzyn canned peas Kwidzyn canned peas
400 g
9,38zł/kg

price: 3,75 zł

PLN
1
25
Kwidzyn canned peas
4 5
4.5 10 Kwidzyn canned peas
expiry date 2028-06-30
5901581103867 5901581103867 Kwidzyn
Kwidzyn Kwidzyn Balkan vegetable Kwidzyn Kwidzyn Balkan vegetable
mix 400 g
10,60zł/kg

price: 4,24 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-10-30
5901874905918 5901874905918 Kwidzyn
Kwidzyn Kwidzyn Carrot with peas Kwidzyn Kwidzyn Carrot with peas
400 g
9,98zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
11
Kwidzyn Kwidzyn Carrot with peas
5 5
5 6 Kwidzyn Kwidzyn Carrot with peas
expiry date 2029-04-30
5901581101153 5901581101153 Kwidzyn
Kwidzyn red beans canned Kwidzyn red beans canned
400 g
9,98zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
23
Kwidzyn red beans canned
5 5
5 6 Kwidzyn red beans canned
expiry date 2030-04-30
5901581100354 5901581100354 Kwidzyn
Kwidzyn white beans canned Kwidzyn white beans canned
400 g
9,38zł/kg

price: 3,75 zł

PLN
1
17
Kwidzyn white beans canned
5 5
5 6 Kwidzyn white beans canned
expiry date 2030-05-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5