Kwidzyn Balkan vegetable mix

Kwidzyn
Kwidzyn Balkan vegetable mixKwidzyn Balkan vegetable mix
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2027-10-30

pojemność

cena za kilogram

10,60 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901581103867

5901581103867

price: 4,24 zł

4.24 PLN 2027-10-30 NewCondition

Warzywa w różnych proporcjach (marchew, groch, kukurydza, fasola szparagowa, papryka czerwona), woda, sól, cukier.


Kwidzyn Kwidzyn Carrot with peas Kwidzyn Kwidzyn Carrot with peas
400 g
9,98zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
11
expiry date 2029-04-30
Bonduelle Bonduelle canned peas Bonduelle Bonduelle canned peas
Traditional 400 g
11,68zł/kg

price: 4,67 zł

PLN
1
13
expiry date 2028-06-30
Pudliszki tinned corn Pudliszki tinned corn
400 g
15,73zł/kg

price: 6,29 zł

PLN
1
22
expiry date 2028-08-21
Bonduelle beans , canned red sauce Bonduelle beans , canned red sauce
ceyenne 400 g
22,48zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-05-31
REDUCED PRICE -25%
Pudliszki white beans Pudliszki white beans
400 g
11,80zł/kg

price: 4,72 zł

PLN
1
13
expiry date
2027-01-31
Pudliszki red beans Pudliszki red beans
400 g
15,70zł/kg

price: 6,28 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-02-26
Kwidzyn canned peas Kwidzyn canned peas
400 g
9,38zł/kg

price: 3,75 zł

PLN
1
25
expiry date 2028-06-30
Dawtona tinned corn sweet Dawtona tinned corn sweet
400 g
13,00zł/kg

price: 5,20 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-10-08
Kwidzyn red beans canned Kwidzyn red beans canned
400 g
9,98zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
23
expiry date 2030-04-30
Kwidzyn white beans canned Kwidzyn white beans canned
400 g
9,38zł/kg

price: 3,75 zł

PLN
1
17
expiry date 2030-05-30
Kwidzyn canned corn Kwidzyn canned corn
400 g
9,98zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
9
expiry date 2029-11-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5