Products

 

As we know, pickled vegetables from cans are not as healthy as fresh ones. The quality occurring in those vitamins and minerals leaves much to be desired. If you do not have access to fresh vegetables, it is better to choose those in jars than canned.

wybierz:
marka:
5905933486790 5905933486790 Bio Food
Bio Food Bio Food BIO gluten-free Bio Food Bio Food BIO gluten-free
pickled cucumbers 760 g
23,53zł/kg

price: 17,88 zł

PLN
1
3
Bio Food Bio Food BIO gluten-free
4 5
4 16 Bio Food Bio Food BIO gluten-free
expiry date 2028-09-19
5906395043002 5906395043002 Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury Cabbage Charsznickie Pola Natury Cabbage
preservatives sauerkraut Charsznicka natural with no 1 kg

price: 11,99 zł

PLN
1
3
Charsznickie Pola Natury Cabbage
4 5
4.5 14 Charsznickie Pola Natury Cabbage
expiry date 2026-11-30
5902166743225 5902166743225 Helcom
Helcom Helcom Pomidory suszone Helcom Helcom Pomidory suszone
paski 280 g
32,11zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
104
Helcom Helcom Pomidory suszone
5 5
5 1 Helcom Helcom Pomidory suszone
expiry date 2027-08-30
5907739367129 5907739367129 Zakwasownia
Zakwasownia Traditional organic Zakwasownia Traditional organic
sourdough Kimchi 300 g
79,97zł/kg

price: 23,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-06-10
5901581100064 5901581100064 Kwidzyn
Kwidzyn canned corn Kwidzyn canned corn
400 g
9,98zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
9
Kwidzyn canned corn
4 5
4.5 11 Kwidzyn canned corn
expiry date 2029-11-30
5901581100026 5901581100026 Kwidzyn
Kwidzyn canned peas Kwidzyn canned peas
400 g
9,38zł/kg

price: 3,75 zł

PLN
1
25
Kwidzyn canned peas
4 5
4.5 10 Kwidzyn canned peas
expiry date 2028-06-30
5901871000999 5901871000999
REDUCED PRICE -10%
Taste slightly spicy cranberry Taste slightly spicy cranberry
horseradish 175 g
25,66zł/kg

price: 4,49 zł

PLN
1
1
Taste slightly spicy cranberry
5 5
5 4 Taste slightly spicy cranberry
expiry date 2026-12-23
5900783000936 5900783000936 Pudliszki
REDUCED PRICE -25%
Pudliszki white beans Pudliszki white beans
400 g
11,80zł/kg

price: 4,72 zł

PLN
1
13
expiry date
2027-01-31
8718976016339 8718976016339 la BIO IDEA
la BIO IDEA la BIO IDEA
la BIO IDEA
5 5
5 1 la BIO IDEA
expiry date 2028-11-30
8029689004897 8029689004897 bioragnica nouva
bioragnica nouva bioragnica nouva
expiry date
2029-05-01
5902175866076 5902175866076 Bio Planet
Bio Planet Bio Planet
350 g
27,71zł/kg

price: 9,70 zł

PLN
1
1
Bio Planet
5 5
5 3 Bio Planet
expiry date 2028-12-31
8710277135450 8710277135450 Aarts
Aarts Aarts Asparagus in BIO brine Aarts Aarts Asparagus in BIO brine
280 g
68,21zł/kg

price: 19,10 zł

PLN
1
2
Aarts Aarts Asparagus in BIO brine
5 5
5 1 Aarts Aarts Asparagus in BIO brine
expiry date 2030-12-30
8009004908451 8009004908451 Alce Nero
Alce Nero Alce Nero Cannellini Alce Nero Alce Nero Cannellini
beans in BIO brine 300 g
44,80zł/kg

price: 13,44 zł

PLN
1
1
Alce Nero Alce Nero Cannellini
5 5
5 1 Alce Nero Alce Nero Cannellini
expiry date 2029-02-12
8009004500129 8009004500129 Alce Nero
Alce Nero Alce Nero Green Olives Alce Nero Alce Nero Green Olives
Bella Di Cerignola with stone in BIO marinade 350 g
70,40zł/kg

price: 24,64 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-02-28
8009004811355 8009004811355 Alce Nero
Alce Nero Alce Nero Green peas in Alce Nero Alce Nero Green peas in
BIO brine 300 g
43,30zł/kg

price: 12,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2029-02-10
8009004809048 8009004809048 Alce Nero
Alce Nero Alce Nero Tomatoes Dried Alce Nero Alce Nero Tomatoes Dried
in BIO Olive Oil 330 g
114,39zł/kg

price: 37,75 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-09-30
8009004809468 8009004809468 Alce Nero
Alce Nero Alce Nero pelati Alce Nero Alce Nero pelati
tomatoes Skinless BIO tin 400 g
22,85zł/kg

price: 9,14 zł

PLN
1
2
Alce Nero Alce Nero pelati
5 5
5 3 Alce Nero Alce Nero pelati
expiry date 2028-12-31
8718976015820 8718976015820 Amaizin
Amaizin Amaizin Black beans in a Amaizin Amaizin Black beans in a
brine gluten-free BIO 400 g
20,63zł/kg

price: 8,25 zł

PLN
1
3
Amaizin Amaizin Black beans in a
5 5
5 1 Amaizin Amaizin Black beans in a
expiry date 2029-02-26
5902175866052 5902175866052 Bio Europa
Bio Europa Bio Europe Chickpeas in Bio Europa Bio Europe Chickpeas in
brine in a jar BIO 350 g
24,34zł/kg

price: 8,52 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-12-31
5902175866083 5902175866083 Bio Planet
Bio Planet Bio Europe Sweet corn Bio Planet Bio Europe Sweet corn
in brine in a jar BIO 340 g
27,82zł/kg

price: 9,46 zł

PLN
1
1
Bio Planet Bio Europe Sweet corn
5 5
5 1 Bio Planet Bio Europe Sweet corn
expiry date 2028-12-31
5902175866090 5902175866090 Bio Europa
Bio Europa Bio Europe carrots Bio Europa Bio Europe carrots
pickled in a jar 340 g
23,50zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
1
Bio Europa Bio Europe carrots
5 5
5 1 Bio Europa Bio Europe carrots
expiry date 2028-12-31
5902175866069 5902175866069 Bio Europa
Bio Europa Bio Europe green beans Bio Europa Bio Europe green beans
pickled in a jar BIO 340 g
21,32zł/kg

price: 7,25 zł

PLN
1
3
Bio Europa Bio Europe green beans
5 5
5 2 Bio Europa Bio Europe green beans
expiry date 2028-12-31
5902693121879 5902693121879 Bio Food
Bio Food Bio Food Ogórki Bio Food Bio Food Ogórki
korniszony deluxe 740 g
24,78zł/kg

price: 18,34 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-09-19
5907752683978 5907752683978 Bio Food
Bio Food Bio Food Sauerkraut with Bio Food Bio Food Sauerkraut with
carrots BIO 700 g
14,29zł/kg

price: 10 zł

PLN
1
3
Bio Food Bio Food Sauerkraut with
4 5
4.5 10 Bio Food Bio Food Sauerkraut with
expiry date 2028-06-16
5903900368032 5903900368032 Bio Planet
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Marinated Capers 100 g
88,60zł/kg

price: 8,86 zł

PLN
1
3
expiry date
2029-03-30
5902983781608 5902983781608 Bio Planet
Bio Planet Bio Planet Organic Bio Planet Bio Planet Organic
sauerkraut 680 g
12,63zł/kg

price: 8,59 zł

PLN
1
7
Bio Planet Bio Planet Organic
3 5
3.5 4 Bio Planet Bio Planet Organic
expiry date 2027-12-30
5902488067405 5902488067405 Bio Planet
Bio Planet Bio Planet Red Cabbage Bio Planet Bio Planet Red Cabbage
with Apple BIO 340 g
21,82zł/kg

price: 7,42 zł

PLN
1
2
Bio Planet Bio Planet Red Cabbage
3 5
3 4 Bio Planet Bio Planet Red Cabbage
expiry date 2028-12-31
5903900368070 5903900368070 Bio Planet
Bio Planet Bio Planet Tomatoes Bio Planet Bio Planet Tomatoes
Dried in Oil BIO 280 g
67,82zł/kg

price: 18,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2029-07-01
5903900368056 5903900368056 Bio Planet
Bio Planet Bio Planet green Bio Planet Bio Planet green
olives, seedless in BIO brine 280 g
49,43zł/kg

price: 13,84 zł

PLN
1
1
expiry date
2029-05-01
5902983781004 5902983781004 Bio Planet
Bio Planet Bio Planet kidney beans Bio Planet Bio Planet kidney beans
in BIO brine 350 g
24,34zł/kg

price: 8,52 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-12-31
8029689005887 8029689005887 bioragnica nouva
bioragnica nouva Bioragnica Nouva bioragnica nouva Bioragnica Nouva
BIO
Bioragnica Nouva grilled artichokes in oil BIO Bioragnica Nouva grilled artichokes in oil BIO
grilled artichokes in oil BIO 190 g
91,95zł/kg

price: 17,47 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-11-30
8029689003999 8029689003999 bioragnica nouva
bioragnica nouva Biorganica Nouva bioragnica nouva Biorganica Nouva
Green olives, seedless in BIO brine 280 g
53,54zł/kg

price: 14,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2029-05-30
8029689004217 8029689004217 bioragnica nouva
bioragnica nouva Black olives bioragnica nouva Black olives
without seeds in BIO 280 g
53,54zł/kg

price: 14,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2029-08-30
3083681068146 3083681068146 Bonduelle
Bonduelle Bonduelle A portion of Bonduelle Bonduelle A portion of
chickpeas at once, 2x80g 160 g
47,38zł/kg

price: 7,58 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-11-30
3083681072563 3083681072563 Bonduelle
Bonduelle Bonduelle A portion of Bonduelle Bonduelle A portion of
peas at once, 2x75g 150 g
50,47zł/kg

price: 7,57 zł

PLN
1
6
expiry date
2029-06-30
3083680086936 3083680086936 Bonduelle
Bonduelle Bonduelle Golden Maize Bonduelle Bonduelle Golden Maize
340 ml
15,41zł/l

price: 5,24 zł

PLN
1
10
Bonduelle Bonduelle Golden Maize
5 5
5 8 Bonduelle Bonduelle Golden Maize
expiry date 2028-08-31
3083681158540 3083681158540 Bonduelle
Bonduelle Bonduelle Mexico Bonduelle Bonduelle Mexico
Vegetable mix 150 g
34,93zł/kg

price: 5,24 zł

PLN
1
6
Bonduelle Bonduelle Mexico
5 5
5 1 Bonduelle Bonduelle Mexico
expiry date 2028-08-31
3083681068184 3083681068184 Bonduelle
Bonduelle Bonduelle Portion at a Bonduelle Bonduelle Portion at a
time golden corn 2x85g 170 g
44,59zł/kg

price: 7,58 zł

PLN
1
6
expiry date
2029-08-31
3083681068122 3083681068122 Bonduelle
Bonduelle Bonduelle Portion at a Bonduelle Bonduelle Portion at a
time red beans 2x80g 160 g
47,38zł/kg

price: 7,58 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-11-30
3083681012583 3083681012583 Bonduelle
Bonduelle Bonduelle Steamed red Bonduelle Bonduelle Steamed red
beans 160 g
30,56zł/kg

price: 4,89 zł

PLN
1
1
Bonduelle Bonduelle Steamed red
5 5
5 1 Bonduelle Bonduelle Steamed red
expiry date 2028-05-31
3083681012583 3083681012583 Bonduelle
Bonduelle Bonduelle Steamed red Bonduelle Bonduelle Steamed red
beans 160 g
31,50zł/kg

price: 5,04 zł

PLN
1
11
Bonduelle Bonduelle Steamed red
5 5
5 1 Bonduelle Bonduelle Steamed red
expiry date 2028-11-30
3083680072670 3083680072670 Bonduelle
Bonduelle Bonduelle canned peas Bonduelle Bonduelle canned peas
Traditional 400 g
11,68zł/kg

price: 4,67 zł

PLN
1
13
Bonduelle Bonduelle canned peas
4 5
4.5 12 Bonduelle Bonduelle canned peas
expiry date 2028-06-30
8437006645959 8437006645959 Campomar
Campomar Campomar Nature Black Campomar Campomar Nature Black
Olives with BIO stone 350 g
45,69zł/kg

price: 15,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-06-03
8436530677641 8436530677641 Campomar
Campomar Campomar Nature Green Campomar Campomar Nature Green
Jalapeno Pepper, cut in BIO brine 350 g
34,83zł/kg

price: 12,19 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-04-15
5900580000726 5900580000726 Provitus
Provitus Canned pickled hot chili Provitus Canned pickled hot chili
640 g
16,42zł/kg

price: 10,51 zł

PLN
1
6
Provitus Canned pickled hot chili
4 5
4 2 Provitus Canned pickled hot chili
expiry date 2028-08-31
5904261538027 5904261538027 Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznicka Cabbage fried with BIO mushrooms 650 g
18,45zł/kg

price: 11,99 zł

PLN
1
8
expiry date
2026-11-15
5906395043064 5906395043064 Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznicki Ecological juice 100% of sauerkraut 500 ml
17,98zł/l

price: 8,99 zł

PLN
1
14
expiry date
2026-11-30
5906395043033 5906395043033 Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
cucumbers Charsznickie Pola Natury Organic pickled 1 kg

price: 13,84 zł

PLN
1
41
Charsznickie Pola Natury
4 5
4.5 12 Charsznickie Pola Natury
expiry date 2026-11-30
5906395043026 5906395043026 Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury Organic sauerkraut 750 g
16,33zł/kg

price: 12,25 zł

PLN
1
15
Charsznickie Pola Natury
5 5
5 3 Charsznickie Pola Natury
expiry date 2026-11-15
5906395043040 5906395043040 Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
BIO Charsznickie Pola Natury Salad from sauerkraut 650 g
19,09zł/kg

price: 12,41 zł

PLN
1
11
Charsznickie Pola Natury
2 5
2 1 Charsznickie Pola Natury
expiry date 2026-11-30
5906395043262 5906395043262 Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
BIO
Charsznickie Pola Natury Sok z Charsznickie Pola Natury Sok z
z Charsznickie Pola Natury Sok 500 ml
17,98zł/l

price: 8,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-11-15
5906395043019 5906395043019 Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
preservatives Charsznickie pickled cucumbers without 1.4 kg
9,56zł/kg

price: 13,39 zł

PLN
1
85
Charsznickie Pola Natury
4 5
4 32 Charsznickie Pola Natury
expiry date 2026-11-30
5906732627063 5906732627063 Krokus
Krokus Crocus Lenten cabbage with Krokus Crocus Lenten cabbage with
forest mushrooms 670 g
32,82zł/kg

price: 21,99 zł

PLN
1
1
Krokus Crocus Lenten cabbage with
5 5
5 1 Krokus Crocus Lenten cabbage with
expiry date 2027-06-30
80115489 D'Amico
D'Amico DAmico Occhiello capers D'Amico DAmico Occhiello capers
flavored with wine vinegar 100 g
87,00zł/kg

price: 8,70 zł

PLN
1
3
D'Amico DAmico Occhiello capers
4 5
4 1 D'Amico DAmico Occhiello capers
expiry date 2028-10-26
5901713000248 5901713000248 Dawtona
Dawtona Dawtona Canned Chopped Dawtona Dawtona Canned Chopped
Tomatoes with Herbs 400 g
13,70zł/kg

price: 5,48 zł

PLN
1
3
Dawtona Dawtona Canned Chopped
3 5
3 3 Dawtona Dawtona Canned Chopped
expiry date 2027-09-19
5901713010322 5901713010322 Dawtona
Dawtona Dawtona black beans Dawtona Dawtona black beans
400 g
13,68zł/kg

price: 5,47 zł

PLN
1
6
Dawtona Dawtona black beans
4 5
4 2 Dawtona Dawtona black beans
expiry date 2029-04-28
5901713004512 5901713004512 Dawtona
Dawtona Dawtona carrots and peas Dawtona Dawtona carrots and peas
510 g
12,86zł/kg

price: 6,56 zł

PLN
1
8
Dawtona Dawtona carrots and peas
5 5
5 4 Dawtona Dawtona carrots and peas
expiry date 2027-07-24
5901713016911 5901713016911 Dawtona
Dawtona Dawtona gherkins with Dawtona Dawtona gherkins with
habanero peppers 520 g
15,37zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
7
expiry date
2028-08-01
5901713000057 5901713000057 Dawtona
Dawtona Dawtona sliced Dawtona Dawtona sliced
​​tomatoes in a tin with garlic 400 g
12,50zł/kg

price: 5 zł

PLN
1
5
Dawtona Dawtona sliced
5 5
5 2 Dawtona Dawtona sliced
expiry date 2027-09-26
5907739367105 5907739367105 Delikatna
Delikatna Delikatna Kimchi ostre Delikatna Delikatna Kimchi ostre
BIO 300 g
79,97zł/kg

price: 23,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-03-10
5904378885199 5904378885199 Devaldano
Devaldano Devaldano Butter Devaldano Devaldano Butter
Devaldano Devaldano Butter
5 5
5 1 Devaldano Devaldano Butter
expiry date 2028-11-30
5904378885199 5904378885199 Devaldano
Devaldano Devaldano Butter Devaldano Devaldano Butter
marinated 280 g
33,54zł/kg

price: 9,39 zł

PLN
1
6
Devaldano Devaldano Butter
5 5
5 1 Devaldano Devaldano Butter
expiry date 2029-03-30
5901713001665 5901713001665 Dawtona
Dawtona Dow TONE canned peas Dawtona Dow TONE canned peas
400 g
9,98zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
10
Dawtona Dow TONE canned peas
5 5
5 3 Dawtona Dow TONE canned peas
expiry date 2028-07-23
5900919053980 5900919053980 Rolnik
Rolnik Farmer Beetroot shavings Rolnik Farmer Beetroot shavings
540 ml
9,24zł/l

price: 4,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-06-22
5900919053942 5900919053942 Rolnik
Rolnik Farmer Grated Beetroot Rolnik Farmer Grated Beetroot
540 ml
9,24zł/l

price: 4,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-03-25
5900919053942 5900919053942 Rolnik
Rolnik Farmer Grated Beetroot Rolnik Farmer Grated Beetroot
540 ml
9,33zł/l

price: 5,04 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-05-30
5900919000809 5900919000809 Rolnik
Rolnik Farmer Green beans Rolnik Farmer Green beans
700 g
12,24zł/kg

price: 8,57 zł

PLN
1
3
Rolnik Farmer Green beans
5 5
5 1 Rolnik Farmer Green beans
expiry date 2028-12-31
5900919018576 5900919018576 Rolnik
Rolnik Farmer Premium Beets stir Rolnik Farmer Premium Beets stir
fried with onions 540 g
12,20zł/kg

price: 6,59 zł

PLN
1
6
Rolnik Farmer Premium Beets stir
5 5
5 5 Rolnik Farmer Premium Beets stir
expiry date 2028-05-01
5900919015247 5900919015247 Rolnik
Rolnik Farmer Swedish salad Rolnik Farmer Swedish salad
850 g
9,64zł/kg

price: 8,19 zł

PLN
1
6
Rolnik Farmer Swedish salad
4 5
4.5 4 Rolnik Farmer Swedish salad
expiry date 2028-06-10
5900919000021 5900919000021 Rolnik
Rolnik Farmer beets whole Rolnik Farmer beets whole
350 g
16,80zł/kg

price: 5,88 zł

PLN
1
15
Rolnik Farmer beets whole
5 5
5 1 Rolnik Farmer beets whole
expiry date 2028-04-15
5900919004586 5900919004586 Rolnik
Rolnik Farmer canned beans Rolnik Farmer canned beans
400 g
16,28zł/kg

price: 6,51 zł

PLN
1
2
expiry date
2029-12-31
5900919004333 5900919004333 Rolnik
Rolnik Farmer salad with green Rolnik Farmer salad with green
tomatoes 850 g
9,76zł/kg

price: 8,30 zł

PLN
1
5
Rolnik Farmer salad with green
5 5
5 1 Rolnik Farmer salad with green
expiry date 2028-06-30
5900580001846 5900580001846 Provitus
Provitus Grandma's fried beetroot Provitus Grandma's fried beetroot
480 g
14,56zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
2
Provitus Grandma's fried beetroot
4 5
4.5 11 Provitus Grandma's fried beetroot
expiry date 2027-01-31
5900580001846 5900580001846 Provitus
Provitus Grandma's fried beetroot Provitus Grandma's fried beetroot
480 g
15,29zł/kg

price: 7,34 zł

PLN
1
13
Provitus Grandma's fried beetroot
4 5
4.5 11 Provitus Grandma's fried beetroot
expiry date 2027-07-30
5900580002164 5900580002164 Provitus
Provitus Grandma's fried cabbage Provitus Grandma's fried cabbage
480 g
15,17zł/kg

price: 7,28 zł

PLN
1
4
Provitus Grandma's fried cabbage
4 5
4 13 Provitus Grandma's fried cabbage
expiry date 2027-06-30
5900580002157 5900580002157 Provitus
Provitus Grandma's fried carrot Provitus Grandma's fried carrot
480 g
15,15zł/kg

price: 7,27 zł

PLN
1
2
Provitus Grandma's fried carrot
4 5
4.5 5 Provitus Grandma's fried carrot
expiry date 2028-02-28
5905999154558 5905999154558
Green Garden Pickled Mushrooms Green Garden Pickled Mushrooms
290 g
26,10zł/kg

price: 7,57 zł

PLN
1
11
expiry date
2028-07-06
5904747000604 5904747000604 Hektor
Hektor Heater Beetroot chips Hektor Heater Beetroot chips
310 g
14,10zł/kg

price: 4,37 zł

PLN
1
20
Hektor Heater Beetroot chips
5 5
5 3 Hektor Heater Beetroot chips
expiry date 2027-08-30
5904747000055 5904747000055 Hektor
Hektor Heater Beetroot grated Hektor Heater Beetroot grated
lunch 340 g
11,74zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
24
Hektor Heater Beetroot grated
4 5
4.5 6 Hektor Heater Beetroot grated
expiry date 2027-09-30
5904747000833 5904747000833 Hektor
Hektor Hector Sorrel chopped Hektor Hector Sorrel chopped
270 g
15,48zł/kg

price: 4,18 zł

PLN
1
5
Hektor Hector Sorrel chopped
3 5
3.5 11 Hektor Hector Sorrel chopped
expiry date 2027-01-30
5904747000611 5904747000611 Hektor
Hektor Hector canned peppers Hektor Hector canned peppers
900 ml
11,49zł/l

price: 10,34 zł

PLN
1
8
Hektor Hector canned peppers
4 5
4 1 Hektor Hector canned peppers
expiry date 2027-10-30
5904747000116 5904747000116 Hektor
Hektor Hektor A mixture of peas, Hektor Hektor A mixture of peas,
corn and carrots 500 ml
11,98zł/l

price: 5,99 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-05-30
5904747000284 5904747000284 Hektor
Hektor Hektor Buraczki tarte Hektor Hektor Buraczki tarte
z chrzanem 340 g
12,29zł/kg

price: 4,18 zł

PLN
1
26
expiry date
2027-08-30
5904747001182 5904747001182 Hektor
Hektor Hektor Buraczki Hektor Hektor Buraczki
z zasmażaną cebulką 540 ml
10,39zł/l

price: 5,61 zł

PLN
1
14
expiry date
2027-08-30
5904747000796 5904747000796 Hektor
Hektor Hektor Canned corn Hektor Hektor Canned corn
370 ml
13,49zł/l

price: 4,99 zł

PLN
1
8
expiry date
2027-09-30
5904747000475 5904747000475 Hektor
Hektor Hektor Company lunch salad Hektor Hektor Company lunch salad
470 g
12,74zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
16
Hektor Hektor Company lunch salad
5 5
5 3 Hektor Hektor Company lunch salad
expiry date 2027-07-30
5904747000352 5904747000352 Hektor
Hektor Hektor Groszek konserwowy Hektor Hektor Groszek konserwowy
400 g
10,60zł/kg

price: 4,24 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-09-30
5904747000079 5904747000079 Hektor
Hektor Hektor Groszek konserwowy Hektor Hektor Groszek konserwowy
360 g
12,89zł/kg

price: 4,64 zł

PLN
1
10
expiry date
2027-07-30
5904747000543 5904747000543 Hektor
Hektor Hektor Groszek konserwowy Hektor Hektor Groszek konserwowy
900 g
9,87zł/kg

price: 8,88 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-05-30
5904747000215 5904747000215 Hektor
Hektor Hektor Kapusta kiszona Hektor Hektor Kapusta kiszona
900 g
7,37zł/kg

price: 6,63 zł

PLN
1
27
Hektor Hektor Kapusta kiszona
4 5
4.5 4 Hektor Hektor Kapusta kiszona
expiry date 2027-08-30
5904747000789 5904747000789 Hektor
Hektor Hektor Lithuanian salad Hektor Hektor Lithuanian salad
500 ml
11,36zł/l

price: 5,68 zł

PLN
1
9
Hektor Hektor Lithuanian salad
5 5
5 1 Hektor Hektor Lithuanian salad
expiry date 2027-10-30
5904747001106 5904747001106 Hektor
Hektor Hektor Ogórki kiszone Hektor Hektor Ogórki kiszone
540 ml
13,20zł/l

price: 7,13 zł

PLN
1
28
expiry date
2028-05-30
5904747000437 5904747000437 Hektor
Hektor Hektor Ogórki kiszone Hektor Hektor Ogórki kiszone
900 ml
11,48zł/l

price: 10,33 zł

PLN
1
36
expiry date
2027-10-30
5904747001205 5904747001205 Hektor
Hektor Hektor Ogórki musztardowe Hektor Hektor Ogórki musztardowe
Hektorki 500 ml
13,98zł/l

price: 6,99 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-10-30
5904747001199 5904747001199 Hektor
Hektor Hektor Ogórki pikantne Hektor Hektor Ogórki pikantne
Hektorki 500 ml
13,98zł/l

price: 6,99 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-08-30
5904747000192 5904747000192 Hektor
Hektor Hektor Papryka konserwowa Hektor Hektor Papryka konserwowa
670 g
12,90zł/kg

price: 8,64 zł

PLN
1
8
expiry date
2027-10-30
5904747000697 5904747000697 Hektor
Hektor Hektor Peas and Carrots Hektor Hektor Peas and Carrots
890 g
8,98zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
19
Hektor Hektor Peas and Carrots
4 5
4 4 Hektor Hektor Peas and Carrots
expiry date 2027-05-30
5904747000017 5904747000017 Hektor
Hektor Hektor Peas and Carrots Hektor Hektor Peas and Carrots
460 g
13,02zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
1
Hektor Hektor Peas and Carrots
5 5
5 5 Hektor Hektor Peas and Carrots
expiry date 2027-05-30
5904747000017 5904747000017 Hektor
Hektor Hektor Peas and Carrots Hektor Hektor Peas and Carrots
460 g
13,67zł/kg

price: 6,29 zł

PLN
1
16
Hektor Hektor Peas and Carrots
5 5
5 5 Hektor Hektor Peas and Carrots
expiry date 2027-09-30
5904747000741 5904747000741 Hektor
Hektor Hektor Pieczarki marynowane Hektor Hektor Pieczarki marynowane
290 g
25,72zł/kg

price: 7,46 zł

PLN
1
10
expiry date
2027-03-30
5904747000741 5904747000741 Hektor
Hektor Hektor Pieczarki marynowane Hektor Hektor Pieczarki marynowane
290 g
27,00zł/kg

price: 7,83 zł

PLN
1
10
expiry date
2027-08-30
5904747000918 5904747000918 Hektor
Hektor Hektor Sałatka Wiejska Hektor Hektor Sałatka Wiejska
z zielonych 500 ml
9,98zł/l

price: 4,99 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-08-30
5904747000901 5904747000901 Hektor
Hektor Hektor Sałatka Wiejska Hektor Hektor Sałatka Wiejska
z zielonych 900 ml
7,40zł/l

price: 6,66 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-09-30
5904747000727 5904747000727 Hektor
Hektor Hektor Sałatka obiadowa Hektor Hektor Sałatka obiadowa
firmowa 900 g
9,12zł/kg

price: 8,21 zł

PLN
1
13
Hektor Hektor Sałatka obiadowa
5 5
5 4 Hektor Hektor Sałatka obiadowa
expiry date 2027-08-30
5904747000260 5904747000260 Hektor
Hektor Hektor Sałatka z czerwonej Hektor Hektor Sałatka z czerwonej
kapusty 340 g
11,24zł/kg

price: 3,82 zł

PLN
1
14
expiry date
2027-07-30
5904747000680 5904747000680 Hektor
Hektor Hektor Seler konserwowy Hektor Hektor Seler konserwowy
315 ml
13,40zł/l

price: 4,22 zł

PLN
1
9
expiry date
2027-10-30
5904747001533 5904747001533 Hektor
Hektor Hektor Surówka warzywna Hektor Hektor Surówka warzywna
kebab 510 g
10,98zł/kg

price: 5,60 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-09-30
5904747001496 5904747001496 Hektor
Hektor Hektor Surówka z wiejskiej Hektor Hektor Surówka z wiejskiej
chaty 515 g
10,89zł/kg

price: 5,61 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-09-30
5904747000710 5904747000710 Hektor
Hektor Hektor Swedish salad Hektor Hektor Swedish salad
500 ml
10,24zł/l

price: 5,12 zł

PLN
1
22
expiry date
2027-09-30
5904747000505 5904747000505 Hektor
Hektor Hektor Vegetable salad for Hektor Hektor Vegetable salad for
dinner 500 ml
9,36zł/l

price: 4,68 zł

PLN
1
14
Hektor Hektor Vegetable salad for
5 5
5 3 Hektor Hektor Vegetable salad for
expiry date 2027-11-30
5904747000772 5904747000772 Hektor
Hektor Hektor canned beans Hektor Hektor canned beans
510 g
10,24zł/kg

price: 5,22 zł

PLN
1
8
Hektor Hektor canned beans
5 5
5 2 Hektor Hektor canned beans
expiry date 2027-05-30
5904747000567 5904747000567 Hektor
Hektor Hektor canned beans Hektor Hektor canned beans
880 g
8,38zł/kg

price: 7,37 zł

PLN
1
16
Hektor Hektor canned beans
5 5
5 1 Hektor Hektor canned beans
expiry date 2027-09-30
5904747000468 5904747000468 Hektor
Hektor Honey canned carrot Hektor Honey canned carrot
460 g
10,28zł/kg

price: 4,73 zł

PLN
1
22
Hektor Honey canned carrot
5 5
5 1 Hektor Honey canned carrot
expiry date 2027-05-30
8003850211512 8003850211512 Iposea
Iposea Iposea Artichokes in Iposea Iposea Artichokes in
sunflower oil 290 g
62,41zł/kg

price: 18,10 zł

PLN
1
2
Iposea Iposea Artichokes in
5 5
5 3 Iposea Iposea Artichokes in
expiry date 2028-04-30
5906716200060 5906716200060 Jamar
Jamar Jamar Beetroot with Jamar Jamar Beetroot with
horseradish 300 g
14,37zł/kg

price: 4,31 zł

PLN
1
2
Jamar Jamar Beetroot with
5 5
5 5 Jamar Jamar Beetroot with
expiry date 2027-06-30
5906716201531 5906716201531 Jamar
Jamar Jamar Mexican Jamar Jamar Mexican
multi-vegetable mix 470 g
14,00zł/kg

price: 6,58 zł

PLN
1
23
Jamar Jamar Mexican
5 5
5 1 Jamar Jamar Mexican
expiry date 2028-10-31
5901844102392 5901844102392 Jamar
Jamar Jamar Pomidory drobno Jamar Jamar Pomidory drobno
krojone 400 g
12,48zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
19
expiry date
2028-08-30
5901844100855 5901844100855 Jamar
Jamar Jamar Tomato pulp Jamar Jamar Tomato pulp
400 g
12,48zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
14
expiry date
2028-09-30
5901844100176 5901844100176 Jamar
Jamar Jamar Vegetable mix carrot Jamar Jamar Vegetable mix carrot
peas 380 g
14,92zł/kg

price: 5,67 zł

PLN
1
14
Jamar Jamar Vegetable mix carrot
4 5
4.5 2 Jamar Jamar Vegetable mix carrot
expiry date 2027-04-30
5906716200947 5906716200947 Jamar
Jamar Jamar a vegetable mix of Jamar Jamar a vegetable mix of
carrots and peas 470 g
14,04zł/kg

price: 6,60 zł

PLN
1
17
Jamar Jamar a vegetable mix of
5 5
5 2 Jamar Jamar a vegetable mix of
expiry date 2028-12-31
5906716200831 5906716200831 Jamar
Jamar Jamar canned peas Jamar Jamar canned peas
400 g
9,40zł/kg

price: 3,76 zł

PLN
1
1
Jamar Jamar canned peas
4 5
4.5 3 Jamar Jamar canned peas
expiry date 2027-07-31
5906716200831 5906716200831 Jamar
Jamar Jamar canned peas Jamar Jamar canned peas
400 g
9,88zł/kg

price: 3,95 zł

PLN
1
6
Jamar Jamar canned peas
4 5
4.5 3 Jamar Jamar canned peas
expiry date 2028-07-31
5906716200565 5906716200565 Jamar
Jamar Jamar grated marinated Jamar Jamar grated marinated
beetroots 300 g
14,43zł/kg

price: 4,33 zł

PLN
1
3
Jamar Jamar grated marinated
5 5
5 5 Jamar Jamar grated marinated
expiry date 2027-12-31
5906716200930 5906716200930 Jamar
Jamar Jamar mixed vegetables Jamar Jamar mixed vegetables
Carrots, Peas, Corn 470 g
14,04zł/kg

price: 6,60 zł

PLN
1
17
Jamar Jamar mixed vegetables
5 5
5 2 Jamar Jamar mixed vegetables
expiry date 2029-01-31
5906716201272 5906716201272 Jamar
Jamar Jamar, canned white beans Jamar Jamar, canned white beans
400 g
12,80zł/kg

price: 5,12 zł

PLN
1
11
Jamar Jamar, canned white beans
4 5
4 2 Jamar Jamar, canned white beans
expiry date 2028-01-31
5906716201272 5906716201272 Jamar
Jamar Jamar, canned white beans Jamar Jamar, canned white beans
400 g
13,45zł/kg

price: 5,38 zł

PLN
1
9
Jamar Jamar, canned white beans
4 5
4 2 Jamar Jamar, canned white beans
expiry date 2029-02-28
8410667020198 8410667020198 Jolca
Jolca Jolca Green olives without Jolca Jolca Green olives without
seeds 230 g
40,30zł/kg

price: 9,27 zł

PLN
1
5
Jolca Jolca Green olives without
5 5
5 1 Jolca Jolca Green olives without
expiry date 2028-10-14
8410667020211 8410667020211 Jolca
Jolca Jolca black olives, seedless Jolca Jolca black olives, seedless
230 g
42,91zł/kg

price: 9,87 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-05-22
5905563491003 5905563491003
Jongga Kimchi classic Jongga Kimchi classic
300 g
39,97zł/kg

price: 11,99 zł

PLN
1
11
expiry date
2026-12-10
5901581103867 5901581103867 Kwidzyn
Kwidzyn Kwidzyn Balkan vegetable Kwidzyn Kwidzyn Balkan vegetable
mix 400 g
10,60zł/kg

price: 4,24 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-10-30
5901874905918 5901874905918 Kwidzyn
Kwidzyn Kwidzyn Carrot with peas Kwidzyn Kwidzyn Carrot with peas
400 g
9,98zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
11
Kwidzyn Kwidzyn Carrot with peas
5 5
5 6 Kwidzyn Kwidzyn Carrot with peas
expiry date 2029-04-30
8717496900180 8717496900180 la BIO IDEA
la BIO IDEA La Bio Idea BIO butter la BIO IDEA La Bio Idea BIO butter
beans 400 g
22,48zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
1
la BIO IDEA La Bio Idea BIO butter
5 5
5 1 la BIO IDEA La Bio Idea BIO butter
expiry date 2028-05-19
8717496900159 8717496900159 la BIO IDEA
la BIO IDEA La Bio Idea Bean mix la BIO IDEA La Bio Idea Bean mix
in BIO brine 400 g
18,20zł/kg

price: 7,28 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-03-26
8712153027170 8712153027170 la BIO IDEA
la BIO IDEA La Bio Idea Sliced la BIO IDEA La Bio Idea Sliced
tomatoes Skinless BIO 400 g
20,75zł/kg

price: 8,30 zł

PLN
1
4
la BIO IDEA La Bio Idea Sliced
5 5
5 2 la BIO IDEA La Bio Idea Sliced
expiry date 2028-12-31
8717496900173 8717496900173 la BIO IDEA
la BIO IDEA La Bio Idea Small la BIO IDEA La Bio Idea Small
white beans in BIO brine 400 g
20,58zł/kg

price: 8,23 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-03-01
8717496900142 8717496900142 la BIO IDEA
la BIO IDEA La Bio Idea chickpeas la BIO IDEA La Bio Idea chickpeas
BIO 400 g
20,60zł/kg

price: 8,24 zł

PLN
1
4
expiry date
2029-10-01
8712153027156 8712153027156 la BIO IDEA
la BIO IDEA La Bio Idea pelati la BIO IDEA La Bio Idea pelati
tomatoes without skin BIO 400 g
21,25zł/kg

price: 8,50 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-12-31
8717496900135 8717496900135 la BIO IDEA
la BIO IDEA La Bio Idea red beans la BIO IDEA La Bio Idea red beans
BIO kidney 400 g
21,25zł/kg

price: 8,50 zł

PLN
1
3
la BIO IDEA La Bio Idea red beans
5 5
5 1 la BIO IDEA La Bio Idea red beans
expiry date 2029-09-01
5900344032291 5900344032291 Lisner
Lisner Lisner Ham and Egg Salad Lisner Lisner Ham and Egg Salad
Lisner Lisner Ham and Egg Salad
5 5
5 3 Lisner Lisner Ham and Egg Salad
expiry date 2026-11-06
5900344006537 5900344006537 Lisner
Lisner Lisner Oh Mom! Gyros Salad Lisner Lisner Oh Mom! Gyros Salad
with Chicken 140 g
34,43zł/kg

price: 4,82 zł

PLN
1
1
Lisner Lisner Oh Mom! Gyros Salad
5 5
5 1 Lisner Lisner Oh Mom! Gyros Salad
expiry date 2026-10-26
5900344006490 5900344006490 Lisner
Lisner Lisner Oh Mom! Polish Lisner Lisner Oh Mom! Polish
vegetable salad 140 g
25,50zł/kg

price: 3,57 zł

PLN
1
6
Lisner Lisner Oh Mom! Polish
5 5
5 6 Lisner Lisner Oh Mom! Polish
expiry date 2026-11-09
5900344028690 5900344028690 Lisner
Lisner Lisner Oh Mom! Vegetable Lisner Lisner Oh Mom! Vegetable
salad with corn 140 g
26,21zł/kg

price: 3,67 zł

PLN
1
5
Lisner Lisner Oh Mom! Vegetable
5 5
5 1 Lisner Lisner Oh Mom! Vegetable
expiry date 2026-11-01
5900344028676 5900344028676 Lisner
Lisner Lisner Oh Mom! Vegetable Lisner Lisner Oh Mom! Vegetable
salad with egg 140 g
25,50zł/kg

price: 3,57 zł

PLN
1
12
Lisner Lisner Oh Mom! Vegetable
4 5
4.5 9 Lisner Lisner Oh Mom! Vegetable
expiry date 2026-11-07
5900344504231 5900344504231 Lisner
Lisner Lisner Oh Mom! Vegetable Lisner Lisner Oh Mom! Vegetable
salad with egg 500 g
21,00zł/kg

price: 10,50 zł

PLN
1
1
Lisner Lisner Oh Mom! Vegetable
5 5
5 4 Lisner Lisner Oh Mom! Vegetable
expiry date 2026-10-19
5900344504231 5900344504231 Lisner
Lisner Lisner Oh Mom! Vegetable Lisner Lisner Oh Mom! Vegetable
salad with egg 500 g
22,06zł/kg

price: 11,03 zł

PLN
1
3
Lisner Lisner Oh Mom! Vegetable
5 5
5 4 Lisner Lisner Oh Mom! Vegetable
expiry date 2026-10-31
5900344028751 5900344028751 Lisner
Lisner Lisner Oh mom! Vegetarian Lisner Lisner Oh mom! Vegetarian
salad with white cabbage 140 g
26,21zł/kg

price: 3,67 zł

PLN
1
6
Lisner Lisner Oh mom! Vegetarian
3 5
3 2 Lisner Lisner Oh mom! Vegetarian
expiry date 2026-11-08
5900344504248 5900344504248 Lisner
Lisner Lisner sałatka warzywna Lisner Lisner sałatka warzywna
z groszkiem 500 g
21,04zł/kg

price: 10,52 zł

PLN
1
1
Lisner Lisner sałatka warzywna
5 5
5 2 Lisner Lisner sałatka warzywna
expiry date 2026-10-11
8002225644016 8002225644016 Metelliana
Metelliana Metellaana Chickpeas Metelliana Metellaana Chickpeas
in brine 400 g
13,80zł/kg

price: 5,52 zł

PLN
1
8
Metelliana Metellaana Chickpeas
5 5
5 4 Metelliana Metellaana Chickpeas
expiry date 2028-05-31
8002225641862 8002225641862 Metelliana
Metelliana Metelliana A mixture Metelliana Metelliana A mixture
of 4 varieties of beans in brine 400 g
14,55zł/kg

price: 5,82 zł

PLN
1
8
Metelliana Metelliana A mixture
5 5
5 2 Metelliana Metelliana A mixture
expiry date 2028-07-31
8002225641015 8002225641015 Metelliana
Metelliana Metelliana Canellini Metelliana Metelliana Canellini
white beans 400 g
13,38zł/kg

price: 5,35 zł

PLN
1
12
Metelliana Metelliana Canellini
5 5
5 2 Metelliana Metelliana Canellini
expiry date 2028-07-31
8002225642043 8002225642043 Metelliana
Metelliana Metelliana Kidney Metelliana Metelliana Kidney
Beans red 400 g
14,55zł/kg

price: 5,82 zł

PLN
1
7
expiry date
2028-06-30
8002225631016 8002225631016 Metelliana
Metelliana Metelliana peeled Metelliana Metelliana peeled
tomatoes, cubes 400 g
15,35zł/kg

price: 6,14 zł

PLN
1
5
Metelliana Metelliana peeled
5 5
5 1 Metelliana Metelliana peeled
expiry date 2028-02-29
5903728800059 5903728800059 Orzeł Polska
Orzeł Polska Orzeł Poland Orzeł Polska Orzeł Poland
Pickled cucumbers With chili pepper 670 g
17,58zł/kg

price: 11,78 zł

PLN
1
6
Orzeł Polska Orzeł Poland
5 5
5 1 Orzeł Polska Orzeł Poland
expiry date 2028-03-30
5903728800028 5903728800028 Orzeł Polska
Orzeł Polska Orzeł Polska Bay Orzeł Polska Orzeł Polska Bay
Bolete Pickled Mushrooms 300 g
54,17zł/kg

price: 16,25 zł

PLN
1
13
Orzeł Polska Orzeł Polska Bay
5 5
5 2 Orzeł Polska Orzeł Polska Bay
expiry date 2028-01-31
5903728800011 5903728800011 Orzeł Polska
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Chanterelle Pickled Mushrooms 300 g
66,03zł/kg

price: 19,81 zł

PLN
1
5
Orzeł Polska Orzeł Polska
2 5
2.5 2 Orzeł Polska Orzeł Polska
expiry date 2027-10-10
5903728800103 5903728800103 Orzeł Polska
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Homemade Pickles In Brine 750 g
17,32zł/kg

price: 12,99 zł

PLN
1
2
Orzeł Polska Orzeł Polska
4 5
4.5 5 Orzeł Polska Orzeł Polska
expiry date 2028-06-30
5903728800073 5903728800073 Orzeł Polska
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Kashubian Gherkins 680 g
17,34zł/kg

price: 11,79 zł

PLN
1
6
Orzeł Polska Orzeł Polska
5 5
5 3 Orzeł Polska Orzeł Polska
expiry date 2028-07-30
5903728800066 5903728800066 Orzeł Polska
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Pickled cucumbers with garlic 680 g
17,34zł/kg

price: 11,79 zł

PLN
1
5
expiry date
2028-03-30
5903728800004 5903728800004 Orzeł Polska
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Porcini Pickled Mushrooms 300 g
78,67zł/kg

price: 23,60 zł

PLN
1
6
Orzeł Polska Orzeł Polska
4 5
4.5 3 Orzeł Polska Orzeł Polska
expiry date 2028-01-30
5903728800622 5903728800622 Orzeł Polska
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Sauerkraut With Carrot 820 g
10,26zł/kg

price: 8,41 zł

PLN
1
6
Orzeł Polska Orzeł Polska
5 5
5 3 Orzeł Polska Orzeł Polska
expiry date 2028-01-31
5903728800080 5903728800080 Orzeł Polska
Orzeł Polska Orzeł Polska Sliced Orzeł Polska Orzeł Polska Sliced
Gherkins 680 g
16,43zł/kg

price: 11,17 zł

PLN
1
5
Orzeł Polska Orzeł Polska Sliced
5 5
5 4 Orzeł Polska Orzeł Polska Sliced
expiry date 2027-08-31
5903728800035 5903728800035 Orzeł Polska
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Suillus Pickled Mushrooms 300 g
49,40zł/kg

price: 14,82 zł

PLN
1
3
Orzeł Polska Orzeł Polska
2 5
2 2 Orzeł Polska Orzeł Polska
expiry date 2028-01-30
5900580004144 5900580004144 Provitus
Provitus PROVITUS beetroot with Provitus PROVITUS beetroot with
apple Fried 480 g
15,92zł/kg

price: 7,64 zł

PLN
1
2
Provitus PROVITUS beetroot with
4 5
4.5 8 Provitus PROVITUS beetroot with
expiry date 2027-08-30
5901069005638 5901069005638 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Plantujemy! Pasta Łosoś Ustka Plantujemy! Pasta
z ciecierzycy BBQ 90 g
37,22zł/kg

price: 3,35 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-31
5901069005607 5901069005607 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Plantujemy! Pasta Łosoś Ustka Plantujemy! Pasta
z czerwonej 90 g
35,56zł/kg

price: 3,20 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-06-30
5901069005621 5901069005621 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Plantujemy! Pasta Łosoś Ustka Plantujemy! Pasta
z marchewki 90 g
35,56zł/kg

price: 3,20 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-11-30
3850104073724 3850104073724 Podravka
Podravka Podravka whole tomatoes Podravka Podravka whole tomatoes
Without the skin 400 g
12,48zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
9
Podravka Podravka whole tomatoes
5 5
5 2 Podravka Podravka whole tomatoes
expiry date 2028-09-21
5906684079125 5906684079125 Orzeł Polska
Orzeł Polska Polish Beetroot Orzeł Polska Polish Beetroot
Carpaccio Eagle 270 g
38,78zł/kg

price: 10,47 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-01-01
5903728800097 5903728800097 Orzeł Polska
Orzeł Polska Polish Eagle Canned Orzeł Polska Polish Eagle Canned
cucumbers 830 g
13,25zł/kg

price: 11 zł

PLN
1
2
Orzeł Polska Polish Eagle Canned
5 5
5 2 Orzeł Polska Polish Eagle Canned
expiry date 2027-06-30
5903728800196 5903728800196 Orzeł Polska
Orzeł Polska Polish Eagle Fried Orzeł Polska Polish Eagle Fried
beetroots 490 g
14,78zł/kg

price: 7,24 zł

PLN
1
6
Orzeł Polska Polish Eagle Fried
5 5
5 3 Orzeł Polska Polish Eagle Fried
expiry date 2027-10-30
5906684079323 5906684079323 Orzeł Polska
Orzeł Polska Polish Eagle Pickled Orzeł Polska Polish Eagle Pickled
Homemade Cucumbers 800 g
16,24zł/kg

price: 12,99 zł

PLN
1
17
Orzeł Polska Polish Eagle Pickled
4 5
4.5 8 Orzeł Polska Polish Eagle Pickled
expiry date 2028-07-07
5903728800127 5903728800127 Orzeł Polska
Orzeł Polska Polish Eagle Orzeł Polska Polish Eagle
Sauerkraut House Mini 280 g
32,89zł/kg

price: 9,21 zł

PLN
1
25
Orzeł Polska Polish Eagle
4 5
4 9 Orzeł Polska Polish Eagle
expiry date 2028-06-30
5906684079132 5906684079132 Orzeł Polska
Orzeł Polska Polish eagle Pickled Orzeł Polska Polish eagle Pickled
homemade beetroots 460 g
17,37zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-10-30
5900919018569 5900919018569 Rolnik
Rolnik Premium fried beetroot Rolnik Premium fried beetroot
540 g
12,19zł/kg

price: 6,58 zł

PLN
1
3
Rolnik Premium fried beetroot
4 5
4.5 6 Rolnik Premium fried beetroot
expiry date 2028-04-28
5900919002223 5900919002223 Rolnik
Rolnik Premium mini corn on the Rolnik Premium mini corn on the
cob 314 ml
37,71zł/l

price: 11,84 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-02-11
5900672305456 5900672305456 Primaeco
Primaeco Primaeco Grated beetroot Primaeco Primaeco Grated beetroot
pychotka gluten-free BIO 250 g
35,96zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
1
Primaeco Primaeco Grated beetroot
5 5
5 3 Primaeco Primaeco Grated beetroot
expiry date 2027-11-20
5900580004458 5900580004458 Provitus
Provitus Provitus Beets fried with Provitus Provitus Beets fried with
cranberries and apples 480 g
20,29zł/kg

price: 9,74 zł

PLN
1
11
Provitus Provitus Beets fried with
5 5
5 1 Provitus Provitus Beets fried with
expiry date 2028-02-20
5900580005264 5900580005264 Provitus
Provitus Provitus Bistro Braised Provitus Provitus Bistro Braised
potatoes with carrots 480 g
18,52zł/kg

price: 8,89 zł

PLN
1
3
Provitus Provitus Bistro Braised
5 5
5 1 Provitus Provitus Bistro Braised
expiry date 2028-02-28
5900580002126 5900580002126 Provitus
Provitus Provitus Sandwich Provitus Provitus Sandwich
Cucumbers 680 g
16,16zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
6
Provitus Provitus Sandwich
5 5
5 1 Provitus Provitus Sandwich
expiry date 2028-08-31
5900580004298 5900580004298 Provitus
Provitus Provitus Young cabbage Provitus Provitus Young cabbage
with dill 480 g
19,06zł/kg

price: 9,15 zł

PLN
1
8
Provitus Provitus Young cabbage
4 5
4.5 10 Provitus Provitus Young cabbage
expiry date 2028-02-28
5900580000887 5900580000887 Provitus
Provitus Provitus cream Provitus Provitus cream
horseradish 170 g
30,47zł/kg

price: 5,18 zł

PLN
1
1
Provitus Provitus cream
5 5
5 9 Provitus Provitus cream
expiry date 2027-01-20
5900580000887 5900580000887 Provitus
Provitus Provitus cream Provitus Provitus cream
horseradish 170 g
31,41zł/kg

price: 5,34 zł

PLN
1
9
Provitus Provitus cream
5 5
5 9 Provitus Provitus cream
expiry date 2027-02-22
5900919054062 5900919054062 Rolnik
Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem
510 g
13,71zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-02-12
5900919054062 5900919054062 Rolnik
Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem
510 g
13,84zł/kg

price: 7,06 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-04-15
5900919054079 5900919054079 Rolnik
Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem
510 g
14,45zł/kg

price: 7,37 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-12
5900919054079 5900919054079 Rolnik
Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem
510 g
14,59zł/kg

price: 7,44 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-02-25
5900919054642 5900919054642 Rolnik
Rolnik Rolnik Sałatka grecka Rolnik Rolnik Sałatka grecka
900 ml
11,10zł/l

price: 9,99 zł

PLN
1
16
expiry date
2028-06-20
5900919053768 5900919053768 Rolnik
Rolnik Rolnik Seler wyborny Rolnik Rolnik Seler wyborny
340 g
15,74zł/kg

price: 5,35 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-02-13
5901641002222 5901641002222 Runoland
Runoland Runoland BIO canned Runoland Runoland BIO canned
cucumbers 670 g
20,13zł/kg

price: 13,49 zł

PLN
1
3
Runoland Runoland BIO canned
5 5
5 3 Runoland Runoland BIO canned
expiry date 2027-08-30
5901641002215 5901641002215 Runoland
Runoland Runoland Maślaki Runoland Runoland Maślaki
marinated BIO 300 g
58,40zł/kg

price: 17,52 zł

PLN
1
1
Runoland Runoland Maślaki
4 5
4 1 Runoland Runoland Maślaki
expiry date 2027-09-30
5901641001317 5901641001317 Runoland
Runoland Runoland boletus Runoland Runoland boletus
marinated BIO 300 g
106,63zł/kg

price: 31,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-30
5900617035677 5900617035677 Sante
Sante Sante Lovege Classic Hummus Sante Sante Lovege Classic Hummus
Sante Sante Lovege Classic Hummus
5 5
5 2 Sante Sante Lovege Classic Hummus
expiry date 2028-05-21
3083680019750 3083680019750 Bonduelle
Bonduelle Sprouts of the Mung bean Bonduelle Sprouts of the Mung bean
Bonduelle Sprouts of the Mung bean
5 5
5 1 Bonduelle Sprouts of the Mung bean
expiry date 2027-12-31
3083681003949 3083681003949 Bonduelle
Bonduelle Steamed Chickpeas Bonduelle Steamed Chickpeas
425 ml
18,05zł/l

price: 7,67 zł

PLN
1
12
Bonduelle Steamed Chickpeas
4 5
4 2 Bonduelle Steamed Chickpeas
expiry date 2028-11-30
5905367066742 5905367066742 Vera
Vera Vera Oliwki czarne drylowane Vera Vera Oliwki czarne drylowane
340 g
23,15zł/kg

price: 7,87 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-07-08
5905367066742 5905367066742 Vera
Vera Vera Oliwki czarne drylowane Vera Vera Oliwki czarne drylowane
340 g
24,29zł/kg

price: 8,26 zł

PLN
1
6
expiry date
2029-04-28
4019736008965 4019736008965 Zwergenwiese
Zwergenwiese Zwergenwiese BIO Zwergenwiese Zwergenwiese BIO
gluten-free sunflower seed spread with chives 180 g
74,83zł/kg

price: 13,47 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-11-24
5900919002407 5900919002407 Rolnik
Rolnik bamboo shoots Rolnik bamboo shoots
310 g
34,77zł/kg

price: 10,78 zł

PLN
1
5
expiry date
2028-02-20
3083680077705 3083680077705 Bonduelle
Bonduelle beans , canned red sauce Bonduelle beans , canned red sauce
ceyenne 400 g
22,48zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
1
Bonduelle beans , canned red sauce
5 5
5 1 Bonduelle beans , canned red sauce
expiry date 2029-05-31
5901713004185 5901713004185 Dawtona
Dawtona beetroot chips Dawtona beetroot chips
510 g
11,51zł/kg

price: 5,87 zł

PLN
1
2
Dawtona beetroot chips
4 5
4.5 6 Dawtona beetroot chips
expiry date 2028-03-17
5900919001578 5900919001578 Rolnik
Rolnik beetroot chips Rolnik beetroot chips
300 g
15,67zł/kg

price: 4,70 zł

PLN
1
3
Rolnik beetroot chips
5 5
5 4 Rolnik beetroot chips
expiry date 2028-06-28
5903188000204 5903188000204 Motyl
Motyl beetroot with horseradish Motyl beetroot with horseradish
385 ml
14,08zł/l

price: 5,42 zł

PLN
1
5
Motyl beetroot with horseradish
4 5
4.5 14 Motyl beetroot with horseradish
expiry date 2027-02-27
5900919006634 5900919006634 Rolnik
Rolnik canned chickpeas Rolnik canned chickpeas
400 g
8,88zł/kg

price: 3,55 zł

PLN
1
13
expiry date
2029-03-30
3083680538404 3083680538404 Bonduelle
Bonduelle canned peas Bonduelle canned peas
212 ml
21,37zł/l

price: 4,53 zł

PLN
1
11
Bonduelle canned peas
5 5
5 3 Bonduelle canned peas
expiry date 2029-06-30
5900919000410 5900919000410 Rolnik
Rolnik canned peas Rolnik canned peas
400 g
10,83zł/kg

price: 4,33 zł

PLN
1
4
Rolnik canned peas
5 5
5 2 Rolnik canned peas
expiry date 2029-10-30
3083680072694 3083680072694 Bonduelle
Bonduelle cut green beans Bonduelle cut green beans
425 ml
16,47zł/l

price: 7 zł

PLN
1
17
Bonduelle cut green beans
4 5
4.5 8 Bonduelle cut green beans
expiry date 2028-08-31
5900919004722 5900919004722 Rolnik
Rolnik dried tomatoes in oil Rolnik dried tomatoes in oil
280 g
40,64zł/kg

price: 11,38 zł

PLN
1
3
Rolnik dried tomatoes in oil
5 5
5 1 Rolnik dried tomatoes in oil
expiry date 2028-06-26
5900919004548 5900919004548 Rolnik
Rolnik farmer tinned corn Rolnik farmer tinned corn
212 ml
16,18zł/l

price: 3,43 zł

PLN
1
33
expiry date
2029-09-05
5900919007020 5900919007020 Rolnik
Rolnik farmer white beans canned Rolnik farmer white beans canned
400 g 400 g
9,03zł/kg

price: 3,61 zł

PLN
1
13
expiry date
2029-03-30
5900580002645 5900580002645 Provitus
Provitus fried cabbage Red Provitus fried cabbage Red
480 g
15,60zł/kg

price: 7,49 zł

PLN
1
6
Provitus fried cabbage Red
4 5
4 9 Provitus fried cabbage Red
expiry date 2028-02-28
5900580002706 5900580002706 Provitus
Provitus fried carrots and peas Provitus fried carrots and peas
480 g
15,15zł/kg

price: 7,27 zł

PLN
1
24
Provitus fried carrots and peas
5 5
5 7 Provitus fried carrots and peas
expiry date 2027-12-30
3083680068543 3083680068543 Bonduelle
Bonduelle gold corn Bonduelki Bonduelle gold corn Bonduelki
170 g
28,41zł/kg

price: 4,83 zł

PLN
1
8
expiry date
2028-08-31
3083680715416 3083680715416 Bonduelle
Bonduelle gold corn from red beans Bonduelle gold corn from red beans
212 ml
23,54zł/l

price: 4,99 zł

PLN
1
7
Bonduelle gold corn from red beans
5 5
5 1 Bonduelle gold corn from red beans
expiry date 2028-08-31
3083680715423 3083680715423 Bonduelle
Bonduelle gold corn peas Bonduelle gold corn peas
340 g
25,59zł/kg

price: 8,70 zł

PLN
1
5
Bonduelle gold corn peas
5 5
5 2 Bonduelle gold corn peas
expiry date 2028-08-31
3083680715430 3083680715430 Bonduelle
Bonduelle gold corn peas Bonduelle gold corn peas
212 ml
24,48zł/l

price: 5,19 zł

PLN
1
19
expiry date
2028-08-31
5900919000144 5900919000144 Rolnik
Rolnik grated beets Rolnik grated beets
350 g
14,26zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
6
Rolnik grated beets
5 5
5 5 Rolnik grated beets
expiry date 2028-02-20
5904747000871 5904747000871 Hektor
Hektor hector processesed Hektor hector processesed
cucumbers Canned 900 g
11,10zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
15
expiry date
2027-10-30
5900397731554 5900397731554 Krakus
Krakus horseradish Krakus horseradish
Krakus horseradish
5 5
5 1 Krakus horseradish
expiry date 2027-05-30
5903188300229 5903188300229 Motyl
Motyl horseradish cream Motyl horseradish cream
Motyl horseradish cream
4 5
4.5 6 Motyl horseradish cream
expiry date 2027-03-17
5904378880255 5904378880255 Devaldano
Devaldano marinated boletus Devaldano marinated boletus
280 g
41,32zł/kg

price: 11,57 zł

PLN
1
12
Devaldano marinated boletus
4 5
4.5 9 Devaldano marinated boletus
expiry date 2029-04-30
5904378880262 5904378880262 Devaldano
Devaldano marinated cock Devaldano marinated cock
275 g
62,36zł/kg

price: 17,15 zł

PLN
1
2
Devaldano marinated cock
4 5
4 3 Devaldano marinated cock
expiry date 2028-01-30
5900580000306 5900580000306 Provitus
Provitus marinated peppers Provitus marinated peppers
California 600 g
17,38zł/kg

price: 10,43 zł

PLN
1
3
Provitus marinated peppers
4 5
4 1 Provitus marinated peppers
expiry date 2027-10-30
5900580000702 5900580000702 Provitus
Provitus marinated red paprika Provitus marinated red paprika
600 g
17,38zł/kg

price: 10,43 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-09-30
8437006645935 8437006645935 Campomar
Campomar nature green olives Campomar nature green olives
without pits bio 350 g
36,14zł/kg

price: 12,65 zł

PLN
1
2
expiry date
2029-02-02
5900919001912 5900919001912 Rolnik
Rolnik pearl onions Rolnik pearl onions
295 g
30,92zł/kg

price: 9,12 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-04-16
3083680692427 3083680692427 Bonduelle
Bonduelle peas ekstradrobny Bonduelle peas ekstradrobny
212 ml
23,54zł/l

price: 4,99 zł

PLN
1
3
Bonduelle peas ekstradrobny
5 5
5 2 Bonduelle peas ekstradrobny
expiry date 2027-06-30
5900919000397 5900919000397 Rolnik
Rolnik pepperoni marinated paprika Rolnik pepperoni marinated paprika
720 ml
16,03zł/l

price: 11,54 zł

PLN
1
5
Rolnik pepperoni marinated paprika
4 5
4.5 4 Rolnik pepperoni marinated paprika
expiry date 2027-12-31
5900919000151 5900919000151 Rolnik
Rolnik peppers , canned Rolnik peppers , canned
650 g
14,52zł/kg

price: 9,44 zł

PLN
1
1
Rolnik peppers , canned
5 5
5 11 Rolnik peppers , canned
expiry date 2028-02-13
5900919000151 5900919000151 Rolnik
Rolnik peppers , canned Rolnik peppers , canned
650 g
14,95zł/kg

price: 9,72 zł

PLN
1
6
Rolnik peppers , canned
5 5
5 11 Rolnik peppers , canned
expiry date 2028-08-06
5901641003144 5901641003144 Runoland
Runoland pickled cabage bio Runoland pickled cabage bio
680 g
14,38zł/kg

price: 9,78 zł

PLN
1
1
Runoland pickled cabage bio
4 5
4.5 6 Runoland pickled cabage bio
expiry date 2028-05-01
5900580001860 5900580001860 Provitus
Provitus pickled cucumbers latosie Provitus pickled cucumbers latosie
640 g
16,41zł/kg

price: 10,50 zł

PLN
1
2
Provitus pickled cucumbers latosie
5 5
5 2 Provitus pickled cucumbers latosie
expiry date 2028-06-30
5900919004043 5900919004043 Rolnik
Rolnik pickled sorrel Rolnik pickled sorrel
315 ml
17,27zł/l

price: 5,44 zł

PLN
1
4
Rolnik pickled sorrel
5 5
5 3 Rolnik pickled sorrel
expiry date 2028-06-30
8410667005706 8410667005706 Jolca
Jolca pitted green olives stuffed Jolca pitted green olives stuffed
with anchovies 300 g
32,93zł/kg

price: 9,88 zł

PLN
1
6
expiry date
2029-02-19
8410667020167 8410667020167 Jolca
Jolca pitted green olives stuffed Jolca pitted green olives stuffed
with blue cheese 300 g
32,93zł/kg

price: 9,88 zł

PLN
1
5
Jolca pitted green olives stuffed
5 5
5 3 Jolca pitted green olives stuffed
expiry date 2029-01-09
8410667020419 8410667020419 Jolca
Jolca pitted green olives stuffed Jolca pitted green olives stuffed
with jalapeno peppers 300 g
32,93zł/kg

price: 9,88 zł

PLN
1
5
Jolca pitted green olives stuffed
5 5
5 1 Jolca pitted green olives stuffed
expiry date 2028-12-03
8410667020402 8410667020402 Jolca
Jolca pitted green olives stuffed Jolca pitted green olives stuffed
with lemon 300 g
32,93zł/kg

price: 9,88 zł

PLN
1
4
expiry date
2029-01-21
5900580001075 5900580001075 Provitus
Provitus processesed cucumbers Provitus processesed cucumbers
Kashubian 640 g
17,17zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
2
Provitus processesed cucumbers
5 5
5 2 Provitus processesed cucumbers
expiry date 2028-06-30
5900580000696 5900580000696 Provitus
Provitus processesed cucumbers Provitus processesed cucumbers
garlic 640 g
15,94zł/kg

price: 10,20 zł

PLN
1
5
Provitus processesed cucumbers
4 5
4.5 3 Provitus processesed cucumbers
expiry date 2028-07-30
5900783001322 5900783001322 Pudliszki
Pudliszki red beans Pudliszki red beans
400 g
15,70zł/kg

price: 6,28 zł

PLN
1
5
Pudliszki red beans
5 5
5 1 Pudliszki red beans
expiry date 2028-02-26
3083680495882 3083680495882 Bonduelle
Bonduelle red beans Mexican maize Bonduelle red beans Mexican maize
425 ml
21,18zł/l

price: 9 zł

PLN
1
5
Bonduelle red beans Mexican maize
3 5
3.5 2 Bonduelle red beans Mexican maize
expiry date 2028-11-30
5901581101153 5901581101153 Kwidzyn
Kwidzyn red beans canned Kwidzyn red beans canned
400 g
9,98zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
23
Kwidzyn red beans canned
5 5
5 6 Kwidzyn red beans canned
expiry date 2030-04-30
5901713001016 5901713001016 Dawtona
Dawtona red beans canned Dawtona red beans canned
400 g
13,65zł/kg

price: 5,46 zł

PLN
1
9
Dawtona red beans canned
4 5
4.5 6 Dawtona red beans canned
expiry date 2029-05-04
5900919001943 5900919001943 Rolnik
Rolnik red beans canned 400 g Rolnik red beans canned 400 g
400 g
9,98zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
15
expiry date
2029-04-30
5900919000212 5900919000212 Rolnik
Rolnik sauerkraut Rolnik sauerkraut
850 g
8,53zł/kg

price: 7,25 zł

PLN
1
6
Rolnik sauerkraut
4 5
4 7 Rolnik sauerkraut
expiry date 2028-04-11
5901713003874 5901713003874 Dawtona
Dawtona sliced tomatoes canned Dawtona sliced tomatoes canned
400 g
13,05zł/kg

price: 5,22 zł

PLN
1
11
Dawtona sliced tomatoes canned
3 5
3.5 7 Dawtona sliced tomatoes canned
expiry date 2028-10-04
3850104238802 3850104238802 Podravka
Podravka sliced tomatoes classical Podravka sliced tomatoes classical
400 g
12,48zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
9
Podravka sliced tomatoes classical
5 5
5 1 Podravka sliced tomatoes classical
expiry date 2028-10-04
5900919008157 5900919008157 Rolnik
Rolnik sliced tomatoes in own Rolnik sliced tomatoes in own
juice 425 g
9,39zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
18
expiry date
2028-07-30
5901871000371 5901871000371
taste grated horseradish sharp taste grated horseradish sharp
taste grated horseradish sharp
4 5
4.5 10 taste grated horseradish sharp
expiry date 2026-11-25
5900783000073 5900783000073 Pudliszki
Pudliszki tinned corn Pudliszki tinned corn
400 g
15,73zł/kg

price: 6,29 zł

PLN
1
22
Pudliszki tinned corn
5 5
5 2 Pudliszki tinned corn
expiry date 2028-08-21
3083680074094 3083680074094 Bonduelle
Bonduelle tinned corn Bonduelle tinned corn
170 ml
26,53zł/l

price: 4,51 zł

PLN
1
48
Bonduelle tinned corn
5 5
5 3 Bonduelle tinned corn
expiry date 2029-08-31
5900919000298 5900919000298 Rolnik
Rolnik tinned corn Rolnik tinned corn
340 g
13,15zł/kg

price: 4,47 zł

PLN
1
18
expiry date
2029-09-16
5901713001795 5901713001795 Dawtona
Dawtona tinned corn sweet Dawtona tinned corn sweet
400 g
13,00zł/kg

price: 5,20 zł

PLN
1
12
Dawtona tinned corn sweet
4 5
4.5 10 Dawtona tinned corn sweet
expiry date 2029-10-08
5900919004975 5900919004975 Rolnik
Rolnik tomatoes own juice Rolnik tomatoes own juice
400 g
10,28zł/kg

price: 4,11 zł

PLN
1
12
Rolnik tomatoes own juice
5 5
5 5 Rolnik tomatoes own juice
expiry date 2028-12-30
5901713001023 5901713001023 Dawtona
Dawtona white beans Dawtona white beans
400 g
13,68zł/kg

price: 5,47 zł

PLN
1
5
Dawtona white beans
5 5
5 3 Dawtona white beans
expiry date 2029-03-20
5901581100354 5901581100354 Kwidzyn
Kwidzyn white beans canned Kwidzyn white beans canned
400 g
9,38zł/kg

price: 3,75 zł

PLN
1
17
Kwidzyn white beans canned
5 5
5 6 Kwidzyn white beans canned
expiry date 2030-05-30
5901713001221 5901713001221 Dawtona
Dawtona whole tomatoes canned Dawtona whole tomatoes canned
400 g
13,70zł/kg

price: 5,48 zł

PLN
1
12
Dawtona whole tomatoes canned
5 5
5 3 Dawtona whole tomatoes canned
expiry date 2028-09-24
5900580000870 5900580000870 Provitus
Provitus with cranberry Provitus with cranberry
horseradish 170 g
30,47zł/kg

price: 5,18 zł

PLN
1
7
Provitus with cranberry
4 5
4.5 6 Provitus with cranberry
expiry date 2027-04-28
3083680692410 3083680692410 Bonduelle
Bonduelle young carrot Bonduelle young carrot
212 ml
23,54zł/l

price: 4,99 zł

PLN
1
8
Bonduelle young carrot
5 5
5 2 Bonduelle young carrot
expiry date 2027-08-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5