Jamar, canned white beans

Jamar
55
Idealne w każdym momencie gdy trzeba coś wzbogacić!Jamar, canned white beans
42Jamar, canned white beans
Fasola biała konserwowa Jamar to źródło smaku i wartości odżywczych. Wybieramy najlepsze ziarna, dlatego nasz produkt charakteryzuje się doskonałą konsystencją, chrupkością i jędrnością. Z fasoli można wyczarować przepyszne zupy, pasty oraz sałatki.
Jamar, canned white beansJamar, canned white beans
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2028-01-31

pojemność

cena za kilogram

12,80 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906716201272

5906716201272

price: 5,12 zł

buy 10 szt. for 5.04 zł/szt
5.12 PLN 2028-01-31 NewCondition
Jamar Jamar, canned white beans Jamar Jamar, canned white beans
400 g
13,45zł/kg

price: 5,38 zł

PLN
1
9
expiry date 2029-02-28
fasola biała, woda, sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g odsączonego produktu
Energia429 kJ / 102 kcal
Tłuszcz<0,5 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany14 g
- w tym cukry2,2 g
Błonnik7,5 g
Białko6,9 g
Sól0,91 g

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Fasola biała konserwowa Jamar to źródło smaku i wartości odżywczych. Wybieramy najlepsze ziarna, dlatego nasz produkt charakteryzuje się doskonałą konsystencją, chrupkością i jędrnością. Z fasoli można wyczarować przepyszne zupy, pasty oraz sałatki.
Features:aksamitna, naturalnie wysoka zawartość białka, naturalnie wysoka zawartość błonnika, na wodzie ze źródeł jurajskich
brand:Jamar
About the brand:Marka Jamar oferuje bogate portfolio produktowe, które wyróżniają unikalne receptury produktów oraz naturalne i wyselekcjonowane surowce, będące w DNA firmy od zawsze. Każdy z produktów to dawka codziennej energii. Możesz ją wykorzystać na wszystko, co kochasz robić najbardziej - aktywny wypoczynek, realizowanie pasji, czy po prostu codzienne domowe obowiązki.
Legally regulated product name:Fasola biała konserwowa. Produkt sterylizowany.
Storage:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii nadruk na wieczku / denku. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 0 °C do +25 °C. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż kilka dni. Często dobre dłużej Popatrz - Powąchaj - Posmakuj
Type of packaging:Puszka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 2 ocen.

  • 2024-12-02 18:48:55Idealne w każdym momencie gdy trzeba coś wzbogacić!



Bonduelle beans , canned red sauce Bonduelle beans , canned red sauce
ceyenne 400 g
22,48zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-05-31
REDUCED PRICE -25%
Pudliszki white beans Pudliszki white beans
400 g
11,80zł/kg

price: 4,72 zł

PLN
1
13
expiry date
2027-01-31
Pudliszki red beans Pudliszki red beans
400 g
15,70zł/kg

price: 6,28 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-02-26
Kwidzyn red beans canned Kwidzyn red beans canned
400 g
9,98zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
23
expiry date 2030-04-30
Kwidzyn white beans canned Kwidzyn white beans canned
400 g
9,38zł/kg

price: 3,75 zł

PLN
1
17
expiry date 2030-05-30
Dawtona red beans canned Dawtona red beans canned
400 g
13,65zł/kg

price: 5,46 zł

PLN
1
9
expiry date 2029-05-04
Dawtona white beans Dawtona white beans
400 g
13,68zł/kg

price: 5,47 zł

PLN
1
5
expiry date 2029-03-20
la BIO IDEA La Bio Idea Bean mix la BIO IDEA La Bio Idea Bean mix
in BIO brine 400 g
18,20zł/kg

price: 7,28 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-03-26
Jamar Jamar grated marinated Jamar Jamar grated marinated
beetroots 300 g
14,43zł/kg

price: 4,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-12-31
Jamar Jamar a vegetable mix of Jamar Jamar a vegetable mix of
carrots and peas 470 g
14,04zł/kg

price: 6,60 zł

PLN
1
17
expiry date 2028-12-31
Jamar Jamar mixed vegetables Jamar Jamar mixed vegetables
Carrots, Peas, Corn 470 g
14,04zł/kg

price: 6,60 zł

PLN
1
17
expiry date 2029-01-31
Jamar Jamar multi-fruit marmalade Jamar Jamar multi-fruit marmalade
expiry date 2027-05-31
Jamar Jamar Vegetable mix carrot Jamar Jamar Vegetable mix carrot
peas 380 g
14,92zł/kg

price: 5,67 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-04-30
Jamar Jamar canned peas Jamar Jamar canned peas
400 g
9,40zł/kg

price: 3,76 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-07-31
Jamar Jamar Mexican Jamar Jamar Mexican
multi-vegetable mix 470 g
14,00zł/kg

price: 6,58 zł

PLN
1
23
expiry date 2028-10-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5