Jamar jest popularną polską marką oferującą przetwory warzywne i owocowe. Produkty te możesz kupić w naszym sklepie internetowym. Jeśli złożysz zamówienie dziś - już jutro możesz oczekiwać kuriera. Im więcej zamówisz, tym niższe będą koszty dostawy. Oszczędzaj czas i pieniądze kupując przez Internet.

 
5906716203252 5906716203252 Jamar
Jamar Jamar sweet and sour sauce Jamar Jamar sweet and sour sauce
expiry date
2028-02-29
 
5906716206567 5906716206567 Jamar
Jamar Jamar Marmalade soft with Jamar Jamar Marmalade soft with
wild rose 600 g
15,82zł/kg

price: 9,49 zł

PLN
1
2
Jamar Jamar Marmalade soft with
5 5
5 2 Jamar Jamar Marmalade soft with
expiry date 2027-07-31
5906716201494 5906716201494 Jamar
Jamar Jamar multi-fruit marmalade Jamar Jamar multi-fruit marmalade
Jamar Jamar multi-fruit marmalade
4 5
4.5 4 Jamar Jamar multi-fruit marmalade
expiry date 2027-05-31
5906716205423 5906716205423 Jamar
Jamar Jamar Apple Cider Vinegar 6% Jamar Jamar Apple Cider Vinegar 6%
5 litrów
11,15zł/l

price: 55,73 zł

PLN
1
5
expiry date
2028-02-29
5906716209827 5906716209827 Jamar
Jamar Jamar Apple mousse Jamar Jamar Apple mousse
260 g
16,58zł/kg

price: 4,31 zł

PLN
1
9
expiry date
2029-01-31
5901844100619 5901844100619 Jamar
Jamar Jamar Apple vinegar, Jamar Jamar Apple vinegar,
naturally cloudy 250 ml
27,04zł/l

price: 6,76 zł

PLN
1
1
Jamar Jamar Apple vinegar,
5 5
5 1 Jamar Jamar Apple vinegar,
expiry date 2028-02-25
5901844100077 5901844100077 Jamar
Jamar Jamar BIO apple cider Jamar Jamar BIO apple cider
BIO
Jamar BIO apple cider vinegar Jamar BIO apple cider vinegar
vinegar 500 ml
13,68zł/l

price: 6,84 zł

PLN
1
24
Jamar Jamar BIO apple cider
5 5
5 2 Jamar Jamar BIO apple cider
expiry date 2028-04-30
5906716200060 5906716200060 Jamar
Jamar Jamar Beetroot with Jamar Jamar Beetroot with
horseradish 300 g
14,37zł/kg

price: 4,31 zł

PLN
1
2
Jamar Jamar Beetroot with
5 5
5 5 Jamar Jamar Beetroot with
expiry date 2027-06-30
5906716203573 5906716203573 Jamar
Jamar Jamar Bolognese sauce Jamar Jamar Bolognese sauce
expiry date
2028-02-29
5901844102286 5901844102286 Jamar
Jamar Jamar Ketchup łagodny Jamar Jamar Ketchup łagodny
270 g
21,04zł/kg

price: 5,68 zł

PLN
1
15
expiry date
2028-05-31
5906716201531 5906716201531 Jamar
Jamar Jamar Mexican Jamar Jamar Mexican
multi-vegetable mix 470 g
14,00zł/kg

price: 6,58 zł

PLN
1
23
Jamar Jamar Mexican
5 5
5 1 Jamar Jamar Mexican
expiry date 2028-10-31
5901844102934 5901844102934 Jamar
Jamar Jamar Ocet cydrowy 5% Jamar Jamar Ocet cydrowy 5%
kwasowości 500 ml
17,98zł/l

price: 8,99 zł

PLN
1
44
expiry date
2027-04-30
5901844102958 5901844102958 Jamar
Jamar Jamar Ocet jabłkowy 6% Jamar Jamar Ocet jabłkowy 6%
kwasowości 500 ml
17,68zł/l

price: 8,84 zł

PLN
1
29
expiry date
2027-04-30
5906716204679 5906716204679 Jamar
Jamar Jamar Passat classic tomato Jamar Jamar Passat classic tomato
500 g
9,98zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
14
Jamar Jamar Passat classic tomato
5 5
5 1 Jamar Jamar Passat classic tomato
expiry date 2028-02-29
5901844101616 5901844101616 Jamar
Jamar Jamar Passata Rustica with Jamar Jamar Passata Rustica with
Olives 490 g
13,37zł/kg

price: 6,55 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-07-31
5901844102392 5901844102392 Jamar
Jamar Jamar Pomidory drobno Jamar Jamar Pomidory drobno
krojone 400 g
12,48zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
19
expiry date
2028-08-30
5906716205669 5906716205669 Jamar
Jamar Jamar Tomato paste Jamar Jamar Tomato paste
80 g
37,38zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
13
expiry date
2028-01-31
5906716200596 5906716200596 Jamar
Jamar Jamar Tomato paste Jamar Jamar Tomato paste
180 g
20,50zł/kg

price: 3,69 zł

PLN
1
13
Jamar Jamar Tomato paste
5 5
5 5 Jamar Jamar Tomato paste
expiry date 2028-05-31
5901844100855 5901844100855 Jamar
Jamar Jamar Tomato pulp Jamar Jamar Tomato pulp
400 g
12,48zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
14
expiry date
2028-09-30
5901844100176 5901844100176 Jamar
Jamar Jamar Vegetable mix carrot Jamar Jamar Vegetable mix carrot
peas 380 g
14,92zł/kg

price: 5,67 zł

PLN
1
14
Jamar Jamar Vegetable mix carrot
4 5
4.5 2 Jamar Jamar Vegetable mix carrot
expiry date 2027-04-30
5906716200947 5906716200947 Jamar
Jamar Jamar a vegetable mix of Jamar Jamar a vegetable mix of
carrots and peas 470 g
14,04zł/kg

price: 6,60 zł

PLN
1
17
Jamar Jamar a vegetable mix of
5 5
5 2 Jamar Jamar a vegetable mix of
expiry date 2028-12-31
5906716200831 5906716200831 Jamar
Jamar Jamar canned peas Jamar Jamar canned peas
400 g
9,40zł/kg

price: 3,76 zł

PLN
1
1
Jamar Jamar canned peas
4 5
4.5 3 Jamar Jamar canned peas
expiry date 2027-07-31
5906716200831 5906716200831 Jamar
Jamar Jamar canned peas Jamar Jamar canned peas
400 g
9,88zł/kg

price: 3,95 zł

PLN
1
6
Jamar Jamar canned peas
4 5
4.5 3 Jamar Jamar canned peas
expiry date 2028-07-31
5906716200565 5906716200565 Jamar
Jamar Jamar grated marinated Jamar Jamar grated marinated
beetroots 300 g
14,43zł/kg

price: 4,33 zł

PLN
1
3
Jamar Jamar grated marinated
5 5
5 5 Jamar Jamar grated marinated
expiry date 2027-12-31
5906716200930 5906716200930 Jamar
Jamar Jamar mixed vegetables Jamar Jamar mixed vegetables
Carrots, Peas, Corn 470 g
14,04zł/kg

price: 6,60 zł

PLN
1
17
Jamar Jamar mixed vegetables
5 5
5 2 Jamar Jamar mixed vegetables
expiry date 2029-01-31
5906716201272 5906716201272 Jamar
Jamar Jamar, canned white beans Jamar Jamar, canned white beans
400 g
12,80zł/kg

price: 5,12 zł

PLN
1
11
Jamar Jamar, canned white beans
4 5
4 2 Jamar Jamar, canned white beans
expiry date 2028-01-31
5906716201272 5906716201272 Jamar
Jamar Jamar, canned white beans Jamar Jamar, canned white beans
400 g
13,45zł/kg

price: 5,38 zł

PLN
1
9
Jamar Jamar, canned white beans
4 5
4 2 Jamar Jamar, canned white beans
expiry date 2029-02-28
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5