Jamar Doskonała do: pizzy, makaronu, leczo, zapiekanek
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2028-08-30

pojemność

cena za kilogram

12,48 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901844102392

5901844102392

price: 4,99 zł

buy 12 szt. for 4.92 zł/szt
4.99 PLN 2028-08-30 NewCondition
pomidory, bazylia (1 %), Otrzymano ze 138 g pomidorów na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Energia133 kJ / 31 kcal
Tłuszcz<0,5 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany5,0 g
- w tym cukry5,0 g
Błonnik1,4 g
Białko1,4 g
Sól0 g

Doskonała do: pizzy, makaronu, leczo, zapiekanek
Features:Produkt polski, prosty skład, świeża bazylia*, bez soli, z pola do puszki, *Wyprodukowano z dodatkiem świeżej, mrożonej bazylii
Safety warning:Produkt zawiera fragmenty skórek.
brand:Jamar
About the brand:Jamar to rodzinna, polska firma tworzona z pasją do warzyw i owoców. Pomidory do produkcji naszej pulpy pochodzą wyłącznie z pobliskich plantacji, gdzie dojrzewają w słońcu do momentu, aż osiągną pełnię swojego smaku. Zbieramy je z najwyższą starannością i dbamy, aby jak najszybciej trafiły do puszek z naszą pulpą.
Legally regulated product name:Pulpa pomidorowa z bazylią. Pomidory drobno krojone z bazylią. Produkt pasteryzowany.
Storage:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii nadrukowane na wieczku/denku. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 0 ℃ do +25 ℃. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 3 dni.
Recipes:Przepis na aromatyczną pizzę: 1. Przygotuj swoje ulubione ciasto na spód. 2. Piekarnik rozgrzej na minimum 250 °C. 3. Bezpośrednio przed pieczeniem posmaruj ciasto pulpą (nie za grubo, żeby nie przesiąkło sokiem z pomidorów). 4. Rozłóż na nim ulubione dodatki i posyp serem (my najbardziej lubimy mozzarellę). 5. Piecz ok. 10-15 min. Smacznego!
Type of packaging:Puszka
Country of origin:Polska
Producer's address:
Return address:
Dawtona sliced tomatoes canned Dawtona sliced tomatoes canned
400 g
13,05zł/kg

price: 5,22 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-10-04
Dawtona whole tomatoes canned Dawtona whole tomatoes canned
400 g
13,70zł/kg

price: 5,48 zł

PLN
1
12
expiry date 2028-09-24
Alce Nero Alce Nero pelati Alce Nero Alce Nero pelati
tomatoes Skinless BIO tin 400 g
22,85zł/kg

price: 9,14 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-12-31
la BIO IDEA La Bio Idea Sliced la BIO IDEA La Bio Idea Sliced
tomatoes Skinless BIO 400 g
20,75zł/kg

price: 8,30 zł

PLN
1
4
expiry date 2028-12-31
Rolnik tomatoes own juice Rolnik tomatoes own juice
400 g
10,28zł/kg

price: 4,11 zł

PLN
1
12
expiry date 2028-12-30
Podravka sliced tomatoes classical Podravka sliced tomatoes classical
400 g
12,48zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
9
expiry date 2028-10-04
Podravka Podravka whole tomatoes Podravka Podravka whole tomatoes
Without the skin 400 g
12,48zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
9
expiry date 2028-09-21
Dawtona Dawtona sliced Dawtona Dawtona sliced
​​tomatoes in a tin with garlic 400 g
12,50zł/kg

price: 5 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-09-26
Jamar Jamar Tomato pulp Jamar Jamar Tomato pulp
400 g
12,48zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
14
expiry date
2028-09-30
Jamar Jamar grated marinated Jamar Jamar grated marinated
beetroots 300 g
14,43zł/kg

price: 4,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-12-31
Jamar Jamar a vegetable mix of Jamar Jamar a vegetable mix of
carrots and peas 470 g
14,04zł/kg

price: 6,60 zł

PLN
1
17
expiry date 2028-12-31
Jamar Jamar mixed vegetables Jamar Jamar mixed vegetables
Carrots, Peas, Corn 470 g
14,04zł/kg

price: 6,60 zł

PLN
1
17
expiry date 2029-01-31
Jamar Jamar multi-fruit marmalade Jamar Jamar multi-fruit marmalade
expiry date 2027-05-31
Jamar Jamar, canned white beans Jamar Jamar, canned white beans
400 g
12,80zł/kg

price: 5,12 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-01-31
Jamar Jamar Vegetable mix carrot Jamar Jamar Vegetable mix carrot
peas 380 g
14,92zł/kg

price: 5,67 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-04-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5