tomatoes own juice

Rolnik
55tomatoes own juice
tomatoes own juicetomatoes own juice
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2028-12-30

pojemność

cena za kilogram

10,28 zł / kg

kraj

Country of origin

Włochy

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919004975

5900919004975

price: 4,11 zł

buy 12 szt. for 4.05 zł/szt
4.11 PLN 2028-12-30 NewCondition
obrane pomidory, sok pomidorowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g
Wartość energetyczna120 kJ
Wartość energetyczna29 kcal
Tłuszcz0,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany4,1 g
w tym cukry3,6 g
Białko1,3 g
Sól0,09 g

oryginalny produkt włoski
Safety warning:Może zawierać śladowe ilości skórek.
brand:Rolnik
Legally regulated product name:Pomidory całe w sosie własnym. Produkt sterylizowany.
Other information:Pojemność opakowania 425 ml
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce w pojemniku niemetalowym 3-4 dni.
Type of packaging:Puszka
Country of origin:Włochy
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.




    Dawtona sliced tomatoes canned Dawtona sliced tomatoes canned
    400 g
    13,05zł/kg

    price: 5,22 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2028-10-04
    Dawtona whole tomatoes canned Dawtona whole tomatoes canned
    400 g
    13,70zł/kg

    price: 5,48 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2028-09-24
    Alce Nero Alce Nero pelati Alce Nero Alce Nero pelati
    tomatoes Skinless BIO tin 400 g
    22,85zł/kg

    price: 9,14 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-12-31
    la BIO IDEA La Bio Idea Sliced la BIO IDEA La Bio Idea Sliced
    tomatoes Skinless BIO 400 g
    20,75zł/kg

    price: 8,30 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2028-12-31
    Podravka sliced tomatoes classical Podravka sliced tomatoes classical
    400 g
    12,48zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2028-10-04
    Podravka Podravka whole tomatoes Podravka Podravka whole tomatoes
    Without the skin 400 g
    12,48zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2028-09-21
    Dawtona Dawtona sliced Dawtona Dawtona sliced
    ​​tomatoes in a tin with garlic 400 g
    12,50zł/kg

    price: 5 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-09-26
    Dawtona Dawtona Canned Chopped Dawtona Dawtona Canned Chopped
    Tomatoes with Herbs 400 g
    13,70zł/kg

    price: 5,48 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-09-19
    Rolnik dried tomatoes in oil Rolnik dried tomatoes in oil
    280 g
    40,64zł/kg

    price: 11,38 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-06-26
    Rolnik sliced tomatoes in own Rolnik sliced tomatoes in own
    juice 425 g
    9,39zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date
    2028-07-30
    Rolnik Premium mini corn on the Rolnik Premium mini corn on the
    cob 314 ml
    37,71zł/l

    price: 11,84 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-02-11
    Rolnik Blueberry farmer entire Rolnik Blueberry farmer entire
    expiry date
    2028-02-28
    Rolnik sauerkraut Rolnik sauerkraut
    850 g
    8,53zł/kg

    price: 7,25 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-04-11
    Rolnik grated beets Rolnik grated beets
    350 g
    14,26zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-02-20
    Rolnik peppers , canned Rolnik peppers , canned
    650 g
    14,52zł/kg

    price: 9,44 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-02-13
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5