Rolnik jest marką oferującą nam różnorodne warzywa konserwowe i nie tylko. Kupisz u nas także między innymi chrzan tarty, mandarynki w syropie czy borówkę. W naszym sklepie internetowym produkty te możesz zamówić w atrakcyjnych cenach. Wybierz swoje ulubione produkty i zamawiaj pod dowolny adres w Polsce i nie tylko. Jeśli złożysz zamówienie dzisiaj do godziny 17:00, to możesz otrzymać je już jutro. Zamawiaj bezpiecznie - starannie zabezpieczamy wysyłane produkty. Kupuj przez internet bez wychodzenia z domu. Nie dźwigaj - kurier dostarczy paczkę prosto pod Twoje drzwi. Gwarantujemy najwyższą jakość i szybką dostawę.

 
5900919052457 5900919052457 Rolnik
Rolnik Farmer Country bigos with Rolnik Farmer Country bigos with
sausage 500 g
16,72zł/kg

price: 8,36 zł

PLN
1
12
Rolnik Farmer Country bigos with
5 5
5 4 Rolnik Farmer Country bigos with
expiry date 2028-02-05
5900919052426 5900919052426 Rolnik
Rolnik Farmer Meatballs in tomato Rolnik Farmer Meatballs in tomato
Rolnik Farmer Meatballs in tomato
2 5
2 1 Rolnik Farmer Meatballs in tomato
expiry date 2029-05-28
5900919052365 5900919052365 Rolnik
Rolnik Farmer Stuffed cabbage in Rolnik Farmer Stuffed cabbage in
tomato sauce 500 g
13,98zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
15
Rolnik Farmer Stuffed cabbage in
5 5
5 1 Rolnik Farmer Stuffed cabbage in
expiry date 2027-12-19
5900919002025 5900919002025 Rolnik
Rolnik homemade soup Soup Rolnik homemade soup Soup
340 g
19,94zł/kg

price: 6,78 zł

PLN
1
8
Rolnik homemade soup Soup
4 5
4.5 4 Rolnik homemade soup Soup
expiry date 2027-03-10
 
5900919000458 5900919000458 Rolnik
REDUCED PRICE -25%
Rolnik grated horseradish Rolnik grated horseradish
Rolnik grated horseradish
4 5
4.5 12 Rolnik grated horseradish
expiry date 2026-11-10
5900919002179 5900919002179 Rolnik
Rolnik Rolnik
900 ml
15,13zł/l

price: 13,62 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-31
5900919002179 5900919002179 Rolnik
Rolnik Rolnik
900 ml
15,89zł/l

price: 14,30 zł

PLN
1
8
expiry date
2030-12-31
5900919005293 5900919005293 Rolnik
Rolnik Blueberry farmer entire Rolnik Blueberry farmer entire
expiry date
2028-02-28
5900919053980 5900919053980 Rolnik
Rolnik Farmer Beetroot shavings Rolnik Farmer Beetroot shavings
540 ml
9,24zł/l

price: 4,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-06-22
5900919053942 5900919053942 Rolnik
Rolnik Farmer Grated Beetroot Rolnik Farmer Grated Beetroot
540 ml
9,24zł/l

price: 4,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-03-25
5900919053942 5900919053942 Rolnik
Rolnik Farmer Grated Beetroot Rolnik Farmer Grated Beetroot
540 ml
9,33zł/l

price: 5,04 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-05-30
5900919000809 5900919000809 Rolnik
Rolnik Farmer Green beans Rolnik Farmer Green beans
700 g
12,24zł/kg

price: 8,57 zł

PLN
1
3
Rolnik Farmer Green beans
5 5
5 1 Rolnik Farmer Green beans
expiry date 2028-12-31
5900919018576 5900919018576 Rolnik
Rolnik Farmer Premium Beets stir Rolnik Farmer Premium Beets stir
fried with onions 540 g
12,20zł/kg

price: 6,59 zł

PLN
1
6
Rolnik Farmer Premium Beets stir
5 5
5 5 Rolnik Farmer Premium Beets stir
expiry date 2028-05-01
5900919015247 5900919015247 Rolnik
Rolnik Farmer Swedish salad Rolnik Farmer Swedish salad
850 g
9,64zł/kg

price: 8,19 zł

PLN
1
6
Rolnik Farmer Swedish salad
4 5
4.5 4 Rolnik Farmer Swedish salad
expiry date 2028-06-10
5900919000021 5900919000021 Rolnik
Rolnik Farmer beets whole Rolnik Farmer beets whole
350 g
16,80zł/kg

price: 5,88 zł

PLN
1
15
Rolnik Farmer beets whole
5 5
5 1 Rolnik Farmer beets whole
expiry date 2028-04-15
5900919004586 5900919004586 Rolnik
Rolnik Farmer canned beans Rolnik Farmer canned beans
400 g
16,28zł/kg

price: 6,51 zł

PLN
1
2
expiry date
2029-12-31
5900919004333 5900919004333 Rolnik
Rolnik Farmer salad with green Rolnik Farmer salad with green
tomatoes 850 g
9,76zł/kg

price: 8,30 zł

PLN
1
5
Rolnik Farmer salad with green
5 5
5 1 Rolnik Farmer salad with green
expiry date 2028-06-30
5900919013090 5900919013090 Rolnik
Rolnik Pitted Cherries Farmer Rolnik Pitted Cherries Farmer
720 ml
24,99zł/l

price: 17,99 zł

PLN
1
5
Rolnik Pitted Cherries Farmer
4 5
4.5 8 Rolnik Pitted Cherries Farmer
expiry date 2029-12-31
5900919018569 5900919018569 Rolnik
Rolnik Premium fried beetroot Rolnik Premium fried beetroot
540 g
12,19zł/kg

price: 6,58 zł

PLN
1
3
Rolnik Premium fried beetroot
4 5
4.5 6 Rolnik Premium fried beetroot
expiry date 2028-04-28
5900919002223 5900919002223 Rolnik
Rolnik Premium mini corn on the Rolnik Premium mini corn on the
cob 314 ml
37,71zł/l

price: 11,84 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-02-11
5900919054291 5900919054291 Rolnik
Rolnik Rolnik Koncentrat Rolnik Rolnik Koncentrat
pomidorowy 190 ml
16,84zł/l

price: 3,20 zł

PLN
1
14
Rolnik Rolnik Koncentrat
4 5
4.5 3 Rolnik Rolnik Koncentrat
expiry date 2028-05-21
5900919054062 5900919054062 Rolnik
Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem
510 g
13,71zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-02-12
5900919054062 5900919054062 Rolnik
Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem
510 g
13,84zł/kg

price: 7,06 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-04-15
5900919054079 5900919054079 Rolnik
Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem
510 g
14,45zł/kg

price: 7,37 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-12
5900919054079 5900919054079 Rolnik
Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem
510 g
14,59zł/kg

price: 7,44 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-02-25
5900919054642 5900919054642 Rolnik
Rolnik Rolnik Sałatka grecka Rolnik Rolnik Sałatka grecka
900 ml
11,10zł/l

price: 9,99 zł

PLN
1
16
expiry date
2028-06-20
5900919053768 5900919053768 Rolnik
Rolnik Rolnik Seler wyborny Rolnik Rolnik Seler wyborny
340 g
15,74zł/kg

price: 5,35 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-02-13
5900919000403 5900919000403 Rolnik
Rolnik Tomato concentrate Rolnik Tomato concentrate
200 g
21,60zł/kg

price: 4,32 zł

PLN
1
33
Rolnik Tomato concentrate
5 5
5 9 Rolnik Tomato concentrate
expiry date 2028-08-27
5900919002407 5900919002407 Rolnik
Rolnik bamboo shoots Rolnik bamboo shoots
310 g
34,77zł/kg

price: 10,78 zł

PLN
1
5
expiry date
2028-02-20
5900919001578 5900919001578 Rolnik
Rolnik beetroot chips Rolnik beetroot chips
300 g
15,67zł/kg

price: 4,70 zł

PLN
1
3
Rolnik beetroot chips
5 5
5 4 Rolnik beetroot chips
expiry date 2028-06-28
5900919006634 5900919006634 Rolnik
Rolnik canned chickpeas Rolnik canned chickpeas
400 g
8,88zł/kg

price: 3,55 zł

PLN
1
13
expiry date
2029-03-30
5900919000410 5900919000410 Rolnik
Rolnik canned peas Rolnik canned peas
400 g
10,83zł/kg

price: 4,33 zł

PLN
1
4
Rolnik canned peas
5 5
5 2 Rolnik canned peas
expiry date 2029-10-30
5900919004722 5900919004722 Rolnik
Rolnik dried tomatoes in oil Rolnik dried tomatoes in oil
280 g
40,64zł/kg

price: 11,38 zł

PLN
1
3
Rolnik dried tomatoes in oil
5 5
5 1 Rolnik dried tomatoes in oil
expiry date 2028-06-26
5900919004548 5900919004548 Rolnik
Rolnik farmer tinned corn Rolnik farmer tinned corn
212 ml
16,18zł/l

price: 3,43 zł

PLN
1
33
expiry date
2029-09-05
5900919007020 5900919007020 Rolnik
Rolnik farmer white beans canned Rolnik farmer white beans canned
400 g 400 g
9,03zł/kg

price: 3,61 zł

PLN
1
13
expiry date
2029-03-30
5900919000144 5900919000144 Rolnik
Rolnik grated beets Rolnik grated beets
350 g
14,26zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
6
Rolnik grated beets
5 5
5 5 Rolnik grated beets
expiry date 2028-02-20
5900919001912 5900919001912 Rolnik
Rolnik pearl onions Rolnik pearl onions
295 g
30,92zł/kg

price: 9,12 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-04-16
5900919000397 5900919000397 Rolnik
Rolnik pepperoni marinated paprika Rolnik pepperoni marinated paprika
720 ml
16,03zł/l

price: 11,54 zł

PLN
1
5
Rolnik pepperoni marinated paprika
4 5
4.5 4 Rolnik pepperoni marinated paprika
expiry date 2027-12-31
5900919000151 5900919000151 Rolnik
Rolnik peppers , canned Rolnik peppers , canned
650 g
14,52zł/kg

price: 9,44 zł

PLN
1
1
Rolnik peppers , canned
5 5
5 11 Rolnik peppers , canned
expiry date 2028-02-13
5900919000151 5900919000151 Rolnik
Rolnik peppers , canned Rolnik peppers , canned
650 g
14,95zł/kg

price: 9,72 zł

PLN
1
6
Rolnik peppers , canned
5 5
5 11 Rolnik peppers , canned
expiry date 2028-08-06
5900919004043 5900919004043 Rolnik
Rolnik pickled sorrel Rolnik pickled sorrel
315 ml
17,27zł/l

price: 5,44 zł

PLN
1
2
Rolnik pickled sorrel
5 5
5 3 Rolnik pickled sorrel
expiry date 2028-06-30
5900919001554 5900919001554 Rolnik
Rolnik puree with pickled Rolnik puree with pickled
cucumbers 315 g
14,57zł/kg

price: 4,59 zł

PLN
1
7
Rolnik puree with pickled
4 5
4.5 9 Rolnik puree with pickled
expiry date 2028-06-03
5900919001943 5900919001943 Rolnik
Rolnik red beans canned 400 g Rolnik red beans canned 400 g
400 g
9,98zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
15
expiry date
2029-04-30
5900919000212 5900919000212 Rolnik
Rolnik sauerkraut Rolnik sauerkraut
850 g
8,53zł/kg

price: 7,25 zł

PLN
1
6
Rolnik sauerkraut
4 5
4 7 Rolnik sauerkraut
expiry date 2028-04-11
5900919008157 5900919008157 Rolnik
Rolnik sliced tomatoes in own Rolnik sliced tomatoes in own
juice 425 g
9,39zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
18
expiry date
2028-07-30
5900919000298 5900919000298 Rolnik
Rolnik tinned corn Rolnik tinned corn
340 g
13,15zł/kg

price: 4,47 zł

PLN
1
18
expiry date
2029-09-16
5900919004975 5900919004975 Rolnik
Rolnik tomatoes own juice Rolnik tomatoes own juice
400 g
10,28zł/kg

price: 4,11 zł

PLN
1
12
Rolnik tomatoes own juice
5 5
5 5 Rolnik tomatoes own juice
expiry date 2028-12-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5