farmer tinned corn

Rolnik
farmer tinned cornfarmer tinned corn
pojemność netto

pojemność netto

212 ml

data przydatności

expiry date:

2029-09-05

pojemność

cena za litr

16,18 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919004548

5900919004548

price: 3,43 zł

3.43 PLN 2029-09-05 NewCondition
farmer tinned corn
ziarno kukurydzy, woda, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 373 kJ
Wartość energetyczna 89 kcal
Tłuszcz 2,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,5 g
Węglowodany 12 g
w tym cukry 4,9 g
Błonnik 3,8 g
Białko 2,9 g
Sól 0,43 g
Wartość odżywcza produktu po odsączeniu w 100 g.

aż 140 g chrupiącej kukurydzy bez dodatku cukru! wolnej od GMO! zawierającej naturalnie występujące cukry
brand:Rolnik
Legally regulated product name:Kukurydza konserwowa. Produkt sterylizowany
Other information:Pojemność opakowania: 212 ml
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć do 48 godzin.
Type of packaging:Puszka
Producer's address:Wyprodukowano dla: Firma Handlowa Rolnik Sp. Jawna ul. Przelotowa 7 43-190 Mikołów
Return address:
Bonduelle Sprouts of the Mung bean Bonduelle Sprouts of the Mung bean
expiry date 2027-12-31
Bonduelle canned peas Bonduelle canned peas
212 ml
21,37zł/l

price: 4,53 zł

PLN
1
11
expiry date 2029-06-30
Bonduelle peas ekstradrobny Bonduelle peas ekstradrobny
212 ml
23,54zł/l

price: 4,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-06-30
Bonduelle gold corn from red beans Bonduelle gold corn from red beans
212 ml
23,54zł/l

price: 4,99 zł

PLN
1
7
expiry date 2028-08-31
Bonduelle gold corn peas Bonduelle gold corn peas
212 ml
24,48zł/l

price: 5,19 zł

PLN
1
19
expiry date
2028-08-31
Bonduelle young carrot Bonduelle young carrot
212 ml
23,54zł/l

price: 4,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-08-31
Bonduelle Bonduelle canned peas Bonduelle Bonduelle canned peas
Traditional 400 g
11,68zł/kg

price: 4,67 zł

PLN
1
13
expiry date 2028-06-30
Pudliszki tinned corn Pudliszki tinned corn
400 g
15,73zł/kg

price: 6,29 zł

PLN
1
22
expiry date 2028-08-21
Rolnik Premium mini corn on the Rolnik Premium mini corn on the
cob 314 ml
37,71zł/l

price: 11,84 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-02-11
Rolnik Blueberry farmer entire Rolnik Blueberry farmer entire
expiry date
2028-02-28
Rolnik sauerkraut Rolnik sauerkraut
850 g
8,53zł/kg

price: 7,25 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-04-11
Rolnik grated beets Rolnik grated beets
350 g
14,26zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-02-20
Rolnik peppers , canned Rolnik peppers , canned
650 g
14,52zł/kg

price: 9,44 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-02-13
REDUCED PRICE -25%
Rolnik grated horseradish Rolnik grated horseradish
expiry date 2026-11-10
Rolnik pickled sorrel Rolnik pickled sorrel
315 ml
17,27zł/l

price: 5,44 zł

PLN
1
4
expiry date 2028-06-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5