beetroot chips

Rolnik
54beetroot chips
beetroot chipsbeetroot chips
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

expiry date:

2028-06-28

pojemność

cena za kilogram

15,67 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919001578

5900919001578

price: 4,70 zł

4.70 PLN 2028-06-28 NewCondition
buraki ćwikłowe, woda, ocet spirytusowy, cukier, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna200 kJ
Wartość energetyczna47 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany9,6 g
w tym cukry9,6 g
Białko1,1 g
Sól0,32 g

Seler : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Dwutlenek siarki / siarczyny : Może zawierać
urodzaj smaku, zebrane w szczycie sezonu
brand:Rolnik
Legally regulated product name:Buraki ćwikłowe marynowane, wiórki. Produkt pasteryzowany.
Other information:Pojemność opakowania: 370 ml
Storage:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane nad etykietą lub na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Jamar Jamar grated marinated Jamar Jamar grated marinated
    beetroots 300 g
    14,43zł/kg

    price: 4,33 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-12-31
    Jolca pitted green olives stuffed Jolca pitted green olives stuffed
    with lemon 300 g
    32,93zł/kg

    price: 9,88 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2029-01-21
    Jolca pitted green olives stuffed Jolca pitted green olives stuffed
    with blue cheese 300 g
    32,93zł/kg

    price: 9,88 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2029-01-09
    Jolca pitted green olives stuffed Jolca pitted green olives stuffed
    with anchovies 300 g
    32,93zł/kg

    price: 9,88 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date
    2029-02-19
    Jolca pitted green olives stuffed Jolca pitted green olives stuffed
    with jalapeno peppers 300 g
    32,93zł/kg

    price: 9,88 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2028-12-03
    Runoland Runoland boletus Runoland Runoland boletus
    marinated BIO 300 g
    106,63zł/kg

    price: 31,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-01-30
    Runoland Runoland Maślaki Runoland Runoland Maślaki
    marinated BIO 300 g
    58,40zł/kg

    price: 17,52 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-09-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Porcini Pickled Mushrooms 300 g
    78,67zł/kg

    price: 23,60 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-01-30
    Rolnik grated beets Rolnik grated beets
    350 g
    14,26zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-02-20
    Rolnik Farmer beets whole Rolnik Farmer beets whole
    350 g
    16,80zł/kg

    price: 5,88 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2028-04-15
    Rolnik Premium fried beetroot Rolnik Premium fried beetroot
    540 g
    12,19zł/kg

    price: 6,58 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-04-28
    Rolnik Farmer Premium Beets stir Rolnik Farmer Premium Beets stir
    fried with onions 540 g
    12,20zł/kg

    price: 6,59 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-05-01
    Rolnik Premium mini corn on the Rolnik Premium mini corn on the
    cob 314 ml
    37,71zł/l

    price: 11,84 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-02-11
    Rolnik Blueberry farmer entire Rolnik Blueberry farmer entire
    expiry date
    2028-02-28
    Rolnik sauerkraut Rolnik sauerkraut
    850 g
    8,53zł/kg

    price: 7,25 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-04-11
    Rolnik peppers , canned Rolnik peppers , canned
    650 g
    14,52zł/kg

    price: 9,44 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-02-13
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5