Runoland boletus marinated BIO

Runoland

Składniki:

Ekologiczny borowik szlachetny 60%, woda, ekologiczny ocet, ekologiczny cukier trzcinowy 5%, ekologiczna cebula, ekologiczna marchew, ekologiczne przyprawy (w tym gorczyca), sól.

Runoland boletus marinated BIORunoland boletus marinated BIO
BIO
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

expiry date:

2028-01-30

pojemność

cena za kilogram

106,63 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901641001317

5901641001317

price: 31,99 zł

31.99 PLN 2028-01-30 NewCondition

Składniki:

Ekologiczny borowik szlachetny 60%, woda, ekologiczny ocet, ekologiczny cukier trzcinowy 5%, ekologiczna cebula, ekologiczna marchew, ekologiczne przyprawy (w tym gorczyca), sól.


brand:Runoland
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Porcini Pickled Mushrooms 300 g
78,67zł/kg

price: 23,60 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-01-30
Jolca pitted green olives stuffed Jolca pitted green olives stuffed
with lemon 300 g
32,93zł/kg

price: 9,88 zł

PLN
1
4
expiry date
2029-01-21
Jamar Jamar grated marinated Jamar Jamar grated marinated
beetroots 300 g
14,43zł/kg

price: 4,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-12-31
Rolnik beetroot chips Rolnik beetroot chips
300 g
15,67zł/kg

price: 4,70 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-06-28
Jolca pitted green olives stuffed Jolca pitted green olives stuffed
with blue cheese 300 g
32,93zł/kg

price: 9,88 zł

PLN
1
5
expiry date 2029-01-09
Jolca pitted green olives stuffed Jolca pitted green olives stuffed
with anchovies 300 g
32,93zł/kg

price: 9,88 zł

PLN
1
6
expiry date
2029-02-19
Jolca pitted green olives stuffed Jolca pitted green olives stuffed
with jalapeno peppers 300 g
32,93zł/kg

price: 9,88 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-12-03
Runoland Runoland Maślaki Runoland Runoland Maślaki
marinated BIO 300 g
58,40zł/kg

price: 17,52 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-09-30
Runoland pickled cabage bio Runoland pickled cabage bio
680 g
14,38zł/kg

price: 9,78 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-05-01
Runoland Runoland
BIO
200 g
56,60zł/kg

price: 11,32 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-10-30
Runoland Runoland
expiry date
2027-10-30
Runoland Runoland BIO dried bolete Runoland Runoland BIO dried bolete
20 g
499,50zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
1
Runoland Runoland BIO canned Runoland Runoland BIO canned
cucumbers 670 g
20,13zł/kg

price: 13,49 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-08-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5