Runoland BIO dried bolete

Runoland
51Runoland BIO dried bolete
Runoland BIO dried boleteRunoland BIO dried bolete
BIO
masa netto

masa netto

20 g

pojemność

cena za kilogram

499,50 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901641002239

5901641002239

price: 9,99 zł

9.99 PLN NewCondition
ekologiczny podgrzybek krojony suszony
 

Runoland


Country of origin:

Polska


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Helcom Helcom Dried boletus Helcom Helcom Dried boletus
    20 g
    362,50zł/kg

    price: 7,25 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-12-31
    Florpak red beans in the bag Florpak red beans in the bag
    FLORPAK 400g 500 g
    12,64zł/kg

    price: 6,32 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-12-31
    Cenos yellow peas shelled Cenos yellow peas shelled
    400 g
    9,98zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2028-02-28
    Bakalland mass poppy Bakalland mass poppy
    expiry date 2028-01-30
    Melvit Melvit beans Giants Melvit Melvit beans Giants
    400 g
    16,05zł/kg

    price: 6,42 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-04-07
    Kupiec beans beautiful Jas Tyczny Kupiec beans beautiful Jas Tyczny
    400 g
    30,35zł/kg

    price: 12,14 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-01-31
    Melvit split peas , half Melvit split peas , half
    400 g
    8,38zł/kg

    price: 3,35 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-03-03
    Runoland pickled cabage bio Runoland pickled cabage bio
    680 g
    14,38zł/kg

    price: 9,78 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-05-01
    Runoland Runoland
    BIO
    200 g
    56,60zł/kg

    price: 11,32 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-10-30
    Runoland Runoland
    expiry date
    2027-10-30
    Runoland Runoland boletus Runoland Runoland boletus
    marinated BIO 300 g
    106,63zł/kg

    price: 31,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-01-30
    Runoland Runoland BIO canned Runoland Runoland BIO canned
    cucumbers 670 g
    20,13zł/kg

    price: 13,49 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-08-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5