Runoland BIO canned cucumbers

Runoland
53Runoland BIO canned cucumbers

SKŁADNIKI
Ogórki (51%)*, ocet *, cebula*, cukier trzcinowy*, sól*, papryka*, marchew*, chrzan*, koper*, czosnek*, przyprawy* (w tym gorczyca) (*certykowany składnik ekologiczny)

OPIS
Ekologiczne ogóki konserwowe KARTUSKIE przygotowywane są według tradycyjnej receptury, przy użyciu jedynie najwyższej jakości składników. Kruche, o delikatnym aromacie i wykwintnym smaku, znakomicie nadają się jako dodatek do sałatek, kanapek, koreczków i zimnych przystawek. Aby polepszyc i urozmaicic smak naszych ogórków dodajemy również do nich pokrojone paski czerwonej papryki. Papryka poza walorami smakowymi, zawiera również substancje wywierające korzystny wpływ na nasze zdrowie. Zawarty w papryce enzym ostrości posiada właściwości bakteriobójcze.

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartosc energetyczna: 93 kJ / 22 kcal
Tłuszcz: 0,10 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g
Weglowodany: 5,10 g
w tym cukry: 2,90 g
Białko: 0,50 g
Sól: 1 g

INFORMACJA ALERGENNA
Produkt zawiera gorczycę

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, po otwarciu przechowywać w temp. +4C

Runoland BIO canned cucumbersRunoland BIO canned cucumbers
BIO
masa netto

masa netto

670 g

data przydatności

expiry date:

2027-08-30

pojemność

cena za kilogram

20,13 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901641002222

5901641002222

price: 13,49 zł

13.49 PLN 2027-08-30 NewCondition

ogórki* (51%), woda, ocet*, cebula*, cukier trzcinowy*, sól, papryka*, marchew*, chrzan*, koper*, czosnek*, przyprawy* (w tym gorczyca) (*certykowany składnik ekologiczny)


SKŁADNIKI
Ogórki (51%)*, ocet *, cebula*, cukier trzcinowy*, sól*, papryka*, marchew*, chrzan*, koper*, czosnek*, przyprawy* (w tym gorczyca) (*certykowany składnik ekologiczny)

OPIS
Ekologiczne ogóki konserwowe KARTUSKIE przygotowywane są według tradycyjnej receptury, przy użyciu jedynie najwyższej jakości składników. Kruche, o delikatnym aromacie i wykwintnym smaku, znakomicie nadają się jako dodatek do sałatek, kanapek, koreczków i zimnych przystawek. Aby polepszyc i urozmaicic smak naszych ogórków dodajemy również do nich pokrojone paski czerwonej papryki. Papryka poza walorami smakowymi, zawiera również substancje wywierające korzystny wpływ na nasze zdrowie. Zawarty w papryce enzym ostrości posiada właściwości bakteriobójcze.

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartosc energetyczna: 93 kJ / 22 kcal
Tłuszcz: 0,10 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g
Weglowodany: 5,10 g
w tym cukry: 2,90 g
Białko: 0,50 g
Sól: 1 g

INFORMACJA ALERGENNA
Produkt zawiera gorczycę

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, po otwarciu przechowywać w temp. +4C


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Orzeł Polska Orzeł Poland Orzeł Polska Orzeł Poland
    Pickled cucumbers With chili pepper 670 g
    17,58zł/kg

    price: 11,78 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-03-30
    Krokus Crocus Lenten cabbage with Krokus Crocus Lenten cabbage with
    forest mushrooms 670 g
    32,82zł/kg

    price: 21,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-06-30
    Hektor Hektor Papryka konserwowa Hektor Hektor Papryka konserwowa
    670 g
    12,90zł/kg

    price: 8,64 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date
    2027-10-30
    Provitus pickled cucumbers latosie Provitus pickled cucumbers latosie
    640 g
    16,41zł/kg

    price: 10,50 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-06-30
    Provitus Canned pickled hot chili Provitus Canned pickled hot chili
    640 g
    16,42zł/kg

    price: 10,51 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-08-31
    Bio Food Bio Food BIO gluten-free Bio Food Bio Food BIO gluten-free
    pickled cucumbers 760 g
    23,53zł/kg

    price: 17,88 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-09-19
    Hektor hector processesed Hektor hector processesed
    cucumbers Canned 900 g
    11,10zł/kg

    price: 9,99 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date
    2027-10-30
    Provitus processesed cucumbers Provitus processesed cucumbers
    Kashubian 640 g
    17,17zł/kg

    price: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-06-30
    Runoland pickled cabage bio Runoland pickled cabage bio
    680 g
    14,38zł/kg

    price: 9,78 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-05-01
    Runoland Runoland
    BIO
    200 g
    56,60zł/kg

    price: 11,32 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-10-30
    Runoland Runoland
    expiry date
    2027-10-30
    Runoland Runoland BIO dried bolete Runoland Runoland BIO dried bolete
    20 g
    499,50zł/kg

    price: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    Runoland Runoland boletus Runoland Runoland boletus
    marinated BIO 300 g
    106,63zł/kg

    price: 31,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-01-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5