Firma RUNOLAND to nie tylko producent zdrowej żywności ekologicznej, ale przede wszystkim marka gwarantująca doskonałe w smaku produkty z warzyw i owoców. Naszą specjalnością jest przetwórstwo spożywcze, dzięki czemu możemy oferować Klientom takie rarytasy jak: grzyby marynowane i suszone, dżemy i konfitury z wiśni, truskawki, czy jagody. W naszym sklepie internetowym możesz kupić produkty marki Runoland z dostawą na jutro. Zamów przez internet za kwotę 200 zł, aby uzyskać darmową dostawę.

 
skipfruit
5901641002239 5901641002239 Runoland
Runoland Runoland BIO dried bolete Runoland Runoland BIO dried bolete
20 g
499,50zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
1
Runoland Runoland BIO dried bolete
5 5
5 1 Runoland Runoland BIO dried bolete
 
5901641002918 5901641002918 Runoland
Runoland Runoland
BIO
200 g
56,60zł/kg

price: 11,32 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-10-30
5901641002901 5901641002901 Runoland
Runoland Runoland
expiry date
2027-10-30
5901641002222 5901641002222 Runoland
Runoland Runoland BIO canned Runoland Runoland BIO canned
cucumbers 670 g
20,13zł/kg

price: 13,49 zł

PLN
1
3
Runoland Runoland BIO canned
5 5
5 3 Runoland Runoland BIO canned
expiry date 2027-08-30
5901641001317 5901641001317 Runoland
Runoland Runoland boletus Runoland Runoland boletus
marinated BIO 300 g
106,63zł/kg

price: 31,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-30
5901641003144 5901641003144 Runoland
Runoland pickled cabage bio Runoland pickled cabage bio
680 g
14,38zł/kg

price: 9,78 zł

PLN
1
1
Runoland pickled cabage bio
4 5
4.5 6 Runoland pickled cabage bio
expiry date 2028-05-01
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5