pickled cabage bio

Runoland
55
Dobrapickled cabage bio
46pickled cabage bio
pickled cabage biopickled cabage bio
BIO
masa netto

masa netto

680 g

data przydatności

expiry date:

2028-05-01

pojemność

cena za kilogram

14,38 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901641003144

5901641003144

price: 9,78 zł

9.78 PLN 2028-05-01 NewCondition

kapusta* (60%), woda, sól, regulator kwasowości: kwas askorbinowy (*certyfikowany składnik ekologiczny)


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 6 ocen.

  • Marek , 2025-08-21 20:02:27Dobra



Bio Planet Bio Planet Organic Bio Planet Bio Planet Organic
sauerkraut 680 g
12,63zł/kg

price: 8,59 zł

PLN
1
7
expiry date 2027-12-30
Provitus Provitus Sandwich Provitus Provitus Sandwich
Cucumbers 680 g
16,16zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-08-31
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Kashubian Gherkins 680 g
17,34zł/kg

price: 11,79 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-07-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Sliced Orzeł Polska Orzeł Polska Sliced
Gherkins 680 g
16,43zł/kg

price: 11,17 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-08-31
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Pickled cucumbers with garlic 680 g
17,34zł/kg

price: 11,79 zł

PLN
1
5
expiry date
2028-03-30
Rolnik sauerkraut Rolnik sauerkraut
850 g
8,53zł/kg

price: 7,25 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-04-11
Provitus fried cabbage Red Provitus fried cabbage Red
480 g
15,60zł/kg

price: 7,49 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-02-28
Provitus Grandma's fried cabbage Provitus Grandma's fried cabbage
480 g
15,17zł/kg

price: 7,28 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-06-30
Runoland Runoland
BIO
200 g
56,60zł/kg

price: 11,32 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-10-30
Runoland Runoland
expiry date
2027-10-30
Runoland Runoland BIO dried bolete Runoland Runoland BIO dried bolete
20 g
499,50zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
1
Runoland Runoland boletus Runoland Runoland boletus
marinated BIO 300 g
106,63zł/kg

price: 31,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-30
Runoland Runoland BIO canned Runoland Runoland BIO canned
cucumbers 670 g
20,13zł/kg

price: 13,49 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-08-30
Runoland Runoland Maślaki Runoland Runoland Maślaki
marinated BIO 300 g
58,40zł/kg

price: 17,52 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-09-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5