Melvit beans Giants

Melvit
33Melvit beans Giants
Melvit beans GiantsMelvit beans Giants
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2028-04-07

pojemność

cena za kilogram

16,05 zł / kg

ocena

ranking

3.3/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906827001600

5906827001600

price: 6,42 zł

6.42 PLN 2028-04-07 NewCondition
100% fasola Piękny Jaś karłowy
Wartości odżywcze (%)suchego produktu w 100 g
Wartość energetyczna 1295 kJ / 308 kcal
Tłuszcz 1,5 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,1 g
Węglowodany 45 g
- w tym cukry 9 g
Błonnik 21 g
Białko 18 g
Sól 0,01 g

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Melvit
Legally regulated product name:Fasola Piękny Jaś
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recipes:Fasolka po staropolsku Składniki: 40 dag fasoli Piękny Jaś Melvit, 10 dag wędzonego boczku, 10 dag cebuli, 6 dag mąki, 5 dag tłuszczu, 10 dag suszonych śliwek, 5 dag rodzynek, 4 dag miodu, 2 łyżeczki karmelu, sól i pieprz. Opis przygotowania: Fasolę ugotować. Boczek pokroić w kostkę i podsmażyć razem z pokrojoną cebulą. Śliwki opłukać, namoczyć w gorącej wodzie - usunąć pestki i pokroić śliwki w plasterki. Z mąki i tłuszczu zrobić jasnozłotą zasmażkę, rozprowadzić ją wywarem z fasoli, dodać boczek, śliwki, rodzynki, miód i karmel. Zagotować, połączyć z fasolą, przyprawić do smaku, poddusić mieszając. Smacznego!
Type of packaging:Zgrzewane
Producer's address:MELVIT S.A. ul. Grójecka 194/91 02-390 Warszawa Zakład produkcyjny: ul. Nowowiejska 35 Kruki 07-415 Olszewo-Borki
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: dość dobry 3/5

Na podstawie 3 ocen.




    Kupiec beans beautiful Jas Tyczny Kupiec beans beautiful Jas Tyczny
    400 g
    30,35zł/kg

    price: 12,14 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-01-31
    Kupiec Hansel beautiful dwarf Kupiec Hansel beautiful dwarf
    beans 400 g
    18,53zł/kg

    price: 7,41 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-06-30
    Bio Planet Bio Planet white beans Bio Planet Bio Planet white beans
    Hansel BIO 400 g
    29,18zł/kg

    price: 11,67 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-01-31
    Bio Planet Bio Planet Red Kidney Bio Planet Bio Planet Red Kidney
    Beans BIO 400 g
    31,45zł/kg

    price: 12,58 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-09-19
    Bio Planet Bio Planet BIO white Bio Planet Bio Planet BIO white
    beans 400 g
    24,25zł/kg

    price: 9,70 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-03-12
    Bio Planet Bio Planet BIO mung Bio Planet Bio Planet BIO mung
    beans 400 g
    26,73zł/kg

    price: 10,69 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-12-31
    Cenos Beans giants Cenos Beans giants
    400 g
    20,93zł/kg

    price: 8,37 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date
    2027-08-30
    Bio Planet Planet Organic pinto Bio Planet Planet Organic pinto
    beans BIO 400 g
    24,98zł/kg

    price: 9,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-09-11
    Melvit Melvit haricot beans Melvit Melvit haricot beans
    400 g
    23,93zł/kg

    price: 9,57 zł

    PLN
    1
    23
    expiry date
    2027-11-02
    Melvit oatmeal Instant Melvit oatmeal Instant
    400 g
    9,00zł/kg

    price: 3,60 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-02-16
    Melvit potato flour Melvit potato flour
    500 g
    9,98zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2031-07-05
    Melvit split peas , half Melvit split peas , half
    400 g
    8,75zł/kg

    price: 3,50 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-03-03
    Melvit Extra fine semolina Melvit Extra fine semolina
    400 g
    9,35zł/kg

    price: 3,74 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-04-27
    Melvit buckwheat groats 4x100g Melvit buckwheat groats 4x100g
    white 400 g
    14,98zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-07-11
    Melvit buckwheat groats roasted Melvit buckwheat groats roasted
    4x100g 400 g
    13,33zł/kg

    price: 5,33 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2028-02-17
    Melvit rice flour Melvit rice flour
    1 kg
    11,00zł/kg

    price: 11 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-02-15
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5