potato flour

Melvit
55
okpotato flour
55
Ok.potato flour
55
polecam :)potato flour
510potato flour
Przeznaczenie: składnik lub dodatek do wyrobów kulinarnych.
potato flourpotato flour
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2031-07-05

pojemność

cena za kilogram

9,98 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906827005509

5906827005509

price: 4,99 zł

4.99 PLN 2031-07-05 NewCondition
skrobia ziemniaczana
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza suchego produktu w 100 g
Wartość energetyczna1428 kJ / 336 kcal
Tłuszcz0,1 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany83 g
- w tym cukry0,2 g
Błonnik0,4 g
Białko0,6 g
Sól<0,01 g

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Przeznaczenie: składnik lub dodatek do wyrobów kulinarnych.
brand:Melvit
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Torebka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 10 ocen.

  • 2024-12-17 21:12:30ok
  • Marek , 2024-02-06 17:19:52Ok.
  • Marzena , 2015-09-13 15:32:15polecam :)



Bio Planet Organic wholemeal Bio Planet Organic wholemeal
spelled flour type 2000 500 g
15,98zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-03-31
Bio Planet rice flour BIO 500 g of Bio Planet rice flour BIO 500 g of
whole grains - BIO PLANET 500 g
19,38zł/kg

price: 9,69 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-05-31
Bio Planet Organic whole wheat Bio Planet Organic whole wheat
flour , buckwheat 500 g
19,98zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-04-04
Bio Planet Organic millet flour Bio Planet Organic millet flour
500 g
14,86zł/kg

price: 7,43 zł

PLN
1
3
expiry date
2026-11-12
Dary Natury Dary Natury
500 g
65,52zł/kg

price: 32,76 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-04-03
Dary Natury Dary Natury BIO acorn Dary Natury Dary Natury BIO acorn
flour gluten-free 500 g
33,52zł/kg

price: 16,76 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-04
Radix Radix-Bis tapioca flour Radix Radix-Bis tapioca flour
500 g
16,46zł/kg

price: 8,23 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-05-26
Melvit Melvit Millet flour Melvit Melvit Millet flour
500 g
12,38zł/kg

price: 6,19 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-02-01
Melvit oatmeal Instant Melvit oatmeal Instant
400 g
9,00zł/kg

price: 3,60 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-02-16
Melvit Melvit beans Giants Melvit Melvit beans Giants
400 g
16,05zł/kg

price: 6,42 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-04-07
Melvit split peas , half Melvit split peas , half
400 g
8,75zł/kg

price: 3,50 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-03-03
Melvit Extra fine semolina Melvit Extra fine semolina
400 g
9,35zł/kg

price: 3,74 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-04-27
Melvit buckwheat groats 4x100g Melvit buckwheat groats 4x100g
white 400 g
14,98zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-07-11
Melvit buckwheat groats roasted Melvit buckwheat groats roasted
4x100g 400 g
13,33zł/kg

price: 5,33 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-02-17
Melvit rice flour Melvit rice flour
1 kg
11,00zł/kg

price: 11 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-02-15
Melvit rye flour for baking Melvit rye flour for baking
homemade bread 1 kg

price: 5,17 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-12-25
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5