Extra fine semolina

Melvit
59Extra fine semolina
Extra fine semolinaExtra fine semolina
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2027-04-27

pojemność

cena za kilogram

9,35 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906827002607

5906827002607

price: 3,74 zł

3.74 PLN 2027-04-27 NewCondition

kasza manna z pszenicy.


Wartości odżywcze (%)suchego produktu w 100 g
Wartość energetyczna1441 kJ /340 kcal
Tłuszcz 1,1 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,3 g
Węglowodany 70 g
- w tym cukry1,3 g
Błonnik 5 g
Białko 10 g
Sól 0,1 g

Orzechy : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Melvit
Legally regulated product name:Kasza manna
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Zgrzewane
Producer's address:MELVIT S.A. ul. Grójecka 194/91 02-390 Warszawa Zakład produkcyjny: ul. Nowowiejska 35 Kruki 07-415 Olszewo-Borki
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 9 ocen.




    Kupiec Merchant of semolina Kupiec Merchant of semolina
    400 g
    12,78zł/kg

    price: 5,11 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-03-30
    Melvit Kasza Manna Instant with Melvit Kasza Manna Instant with
    the vanilla flavour 400 g
    12,48zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-05-27
    Cenos barley mazurska Cenos barley mazurska
    400 g
    8,00zł/kg

    price: 3,20 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2027-12-30
    Cenos Cenos, barley groats Wiejska Cenos Cenos, barley groats Wiejska
    4x100g 400 g
    8,00zł/kg

    price: 3,20 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2028-02-28
    Cenos Cenos roasted buckwheat Cenos Cenos roasted buckwheat
    4x100g 400 g
    13,40zł/kg

    price: 5,36 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-09-30
    Cenos groats hulled barley Cenos groats hulled barley
    kujawski 4x100g 400 g
    8,00zł/kg

    price: 3,20 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2027-12-30
    Sonko Sonko Country barley groats Sonko Sonko Country barley groats
    4x100g 400 g
    14,58zł/kg

    price: 5,83 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-03-01
    Kupiec KUPIEC roasted buckwheat Kupiec KUPIEC roasted buckwheat
    4x100g 400 g
    14,98zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    19
    expiry date 2027-07-31
    Melvit oatmeal Instant Melvit oatmeal Instant
    400 g
    9,00zł/kg

    price: 3,60 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-02-16
    Melvit potato flour Melvit potato flour
    500 g
    9,98zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2031-07-05
    Melvit Melvit beans Giants Melvit Melvit beans Giants
    400 g
    16,05zł/kg

    price: 6,42 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-04-07
    Melvit split peas , half Melvit split peas , half
    400 g
    8,75zł/kg

    price: 3,50 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-03-03
    Melvit buckwheat groats 4x100g Melvit buckwheat groats 4x100g
    white 400 g
    14,98zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-07-11
    Melvit buckwheat groats roasted Melvit buckwheat groats roasted
    4x100g 400 g
    13,33zł/kg

    price: 5,33 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2028-02-17
    Melvit rice flour Melvit rice flour
    1 kg
    11,00zł/kg

    price: 11 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-02-15
    Melvit rye flour for baking Melvit rye flour for baking
    homemade bread 1 kg

    price: 5,17 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-12-25
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5