Firma Melvit S.A. wytwarza i konfekcjonuje szeroką gamę produktów zbożowych. Marką Melvit oznaczone są kasze, ryże, mąki, otręby, płatki i ziarna. Produkty Melvit, w tym na przykład czarnuszkę, mąkę orkiszową, ryż basmati i kaszę jaglaną możesz kupić w atrakcyjnych cenach w sklepie internetowym Dodomku.pl z bezpłatną dostawą do domu na terenie całej Polski. Możliwa jest też dostawa za granicę do wszystkich państw Unii Europejskiej.

 
skipbread
5906827003505 5906827003505 Melvit
Melvit Melvit Breadcrumbs Melvit Melvit Breadcrumbs
500 g
10,28zł/kg

price: 5,14 zł

PLN
1
1
Melvit Melvit Breadcrumbs
4 5
4 9 Melvit Melvit Breadcrumbs
expiry date 2027-07-20
5906827017816 5906827017816 Melvit
Melvit Melvit Crispy Pieczywo Melvit Melvit Crispy Pieczywo
chrupkie 130 g
43,69zł/kg

price: 5,68 zł

PLN
1
9
Melvit Melvit Crispy Pieczywo
4 5
4.5 5 Melvit Melvit Crispy Pieczywo
expiry date 2026-12-23
5906827018967 5906827018967 Melvit
Melvit Melvit Crispy Rye crisp Melvit Melvit Crispy Rye crisp
bread 8 vegetables 130 g
49,00zł/kg

price: 6,37 zł

PLN
1
9
Melvit Melvit Crispy Rye crisp
5 5
5 4 Melvit Melvit Crispy Rye crisp
expiry date 2027-01-20
5906827017830 5906827017830 Melvit
Melvit Melvit Crispy rye crisp Melvit Melvit Crispy rye crisp
bread with tomatoes and basil 130 g
43,69zł/kg

price: 5,68 zł

PLN
1
10
Melvit Melvit Crispy rye crisp
5 5
5 2 Melvit Melvit Crispy rye crisp
expiry date 2027-02-19
5906827019223 5906827019223 Melvit
Melvit Melvit Fit Rolls Buckwheat Melvit Melvit Fit Rolls Buckwheat
wafers with sea salt 60 g
64,00zł/kg

price: 3,84 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-05-07
5906827022377 5906827022377 Melvit
Melvit Melvit Fit Rolls Spelled Melvit Melvit Fit Rolls Spelled
wafers with sea salt 60 g
63,83zł/kg

price: 3,83 zł

PLN
1
1
Melvit Melvit Fit Rolls Spelled
5 5
5 1 Melvit Melvit Fit Rolls Spelled
expiry date 2027-06-25
5906827019216 5906827019216 Melvit
Melvit Melvit Fit Rolls Wafle Melvit Melvit Fit Rolls Wafle
60 g
63,83zł/kg

price: 3,83 zł

PLN
1
6
Melvit Melvit Fit Rolls Wafle
5 5
5 3 Melvit Melvit Fit Rolls Wafle
expiry date 2027-08-30
5906827017069 5906827017069 Melvit
Melvit Melvit Slim bread wholemeal Melvit Melvit Slim bread wholemeal
linseed crispbread, with sunflower seeds, sesame, and 130 g
44,31zł/kg

price: 5,76 zł

PLN
1
4
Melvit Melvit Slim bread wholemeal
5 5
5 3 Melvit Melvit Slim bread wholemeal
expiry date 2026-12-07
 
skipfruit
5906827015751 5906827015751 Melvit
Melvit Melvit Black cumin seeds Melvit Melvit Black cumin seeds
100 g
65,60zł/kg

price: 6,56 zł

PLN
1
5
Melvit Melvit Black cumin seeds
5 5
5 5 Melvit Melvit Black cumin seeds
expiry date 2027-10-31
5906827020359 5906827020359 Melvit
Melvit Melvit Black lentils Melvit Melvit Black lentils
400 g
24,20zł/kg

price: 9,68 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-12-24
5906827014105 5906827014105 Melvit
Melvit Melvit Flaxseed Melvit Melvit Flaxseed
400 g
17,00zł/kg

price: 6,80 zł

PLN
1
11
Melvit Melvit Flaxseed
4 5
4.5 5 Melvit Melvit Flaxseed
expiry date 2028-06-10
5906827001600 5906827001600 Melvit
Melvit Melvit beans Giants Melvit Melvit beans Giants
400 g
16,05zł/kg

price: 6,42 zł

PLN
1
1
Melvit Melvit beans Giants
3 5
3 3 Melvit Melvit beans Giants
expiry date 2028-04-07
5906827015737 5906827015737 Melvit
Melvit Melvit chia seeds of sage Melvit Melvit chia seeds of sage
spanish 150 g
53,27zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
10
expiry date
2028-04-25
5906827001402 5906827001402 Melvit
Melvit Melvit haricot beans Melvit Melvit haricot beans
400 g
23,93zł/kg

price: 9,57 zł

PLN
1
23
expiry date
2027-11-02
5906827014266 5906827014266 Melvit
Melvit garbanzos Melvit garbanzos
400 g
19,73zł/kg

price: 7,89 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-11-20
5906827014303 5906827014303 Melvit
Melvit green lentils Melvit green lentils
400 g
23,20zł/kg

price: 9,28 zł

PLN
1
4
Melvit green lentils
5 5
5 1 Melvit green lentils
expiry date 2027-11-12
5906827014280 5906827014280 Melvit
Melvit red lentil Melvit red lentil
400 g
19,15zł/kg

price: 7,66 zł

PLN
1
12
Melvit red lentil
5 5
5 3 Melvit red lentil
expiry date 2028-05-06
5906827000184 5906827000184 Melvit
Melvit split peas , half Melvit split peas , half
400 g
8,75zł/kg

price: 3,50 zł

PLN
1
2
Melvit split peas , half
4 5
4.5 9 Melvit split peas , half
expiry date 2028-03-03
 
5906827020748 5906827020748 Melvit
REDUCED PRICE -10%
Melvit Melvit Whole grain rye Melvit Melvit Whole grain rye
flour 1 kg

price: 7,19 zł

PLN
1
7
Melvit Melvit Whole grain rye
3 5
3.5 2 Melvit Melvit Whole grain rye
expiry date 2026-12-22
5906827013238 5906827013238 Melvit
Melvit Buckwheat bran 200 g Melvit Buckwheat bran 200 g
200 g
27,85zł/kg

price: 5,57 zł

PLN
1
1
Melvit Buckwheat bran 200 g
4 5
4.5 2 Melvit Buckwheat bran 200 g
expiry date 2027-01-09
5906827002607 5906827002607 Melvit
Melvit Extra fine semolina Melvit Extra fine semolina
400 g
9,35zł/kg

price: 3,74 zł

PLN
1
5
Melvit Extra fine semolina
5 5
5 9 Melvit Extra fine semolina
expiry date 2027-04-27
5906827012101 5906827012101 Melvit
Melvit Instant rice flakes Melvit Instant rice flakes
500 g
15,68zł/kg

price: 7,84 zł

PLN
1
13
Melvit Instant rice flakes
5 5
5 3 Melvit Instant rice flakes
expiry date 2027-08-09
5906827012194 5906827012194 Melvit
Melvit Kasza Manna Instant with Melvit Kasza Manna Instant with
the vanilla flavour 400 g
12,48zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
11
Melvit Kasza Manna Instant with
5 5
5 3 Melvit Kasza Manna Instant with
expiry date 2027-05-27
5906827012705 5906827012705 Melvit
Melvit Melvit Corn flour Melvit Melvit Corn flour
1 kg

price: 7,24 zł

PLN
1
8
Melvit Melvit Corn flour
5 5
5 2 Melvit Melvit Corn flour
expiry date 2027-06-21
5906827007206 5906827007206 Melvit
Melvit Melvit Flour Mazowsze flour Melvit Melvit Flour Mazowsze flour
type 450 1 kg

price: 3,74 zł

PLN
1
4
Melvit Melvit Flour Mazowsze flour
5 5
5 4 Melvit Melvit Flour Mazowsze flour
expiry date 2027-06-08
5906827007305 5906827007305 Melvit
Melvit Melvit Flour Mazowsze Melvit Melvit Flour Mazowsze
luxurious type 550 1 kg

price: 3,73 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-17
5906827021943 5906827021943 Melvit
Melvit Melvit Golden Sella Basmati Melvit Melvit Golden Sella Basmati
Rice 320 g
20,63zł/kg

price: 6,60 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-10-22
5906827015317 5906827015317 Melvit
Melvit Melvit Groats bulgur Melvit Melvit Groats bulgur
premium 400 g
17,00zł/kg

price: 6,80 zł

PLN
1
4
Melvit Melvit Groats bulgur
5 5
5 4 Melvit Melvit Groats bulgur
expiry date 2028-06-09
5906827003000 5906827003000 Melvit
Melvit Melvit Kujawski Melvit Melvit Kujawski
400 g
9,35zł/kg

price: 3,74 zł

PLN
1
8
Melvit Melvit Kujawski
5 5
5 1 Melvit Melvit Kujawski
expiry date 2027-08-18
5906827018370 5906827018370 Melvit
Melvit Melvit Kuskus pearl Melvit Melvit Kuskus pearl
400 g
18,90zł/kg

price: 7,56 zł

PLN
1
5
expiry date
2028-02-24
5906827017960 5906827017960 Melvit
Melvit Melvit Kuskus perłowy Melvit Melvit Kuskus perłowy
z warzywami 320 g
24,53zł/kg

price: 7,85 zł

PLN
1
5
expiry date
2028-01-30
5906827017403 5906827017403 Melvit
Melvit Melvit Millet flour Melvit Melvit Millet flour
500 g
12,38zł/kg

price: 6,19 zł

PLN
1
12
Melvit Melvit Millet flour
5 5
5 1 Melvit Melvit Millet flour
expiry date 2027-02-01
5906827016512 5906827016512 Melvit
Melvit Melvit Mountain oatmeal Melvit Melvit Mountain oatmeal
1 kg

price: 6,60 zł

PLN
1
10
Melvit Melvit Mountain oatmeal
5 5
5 2 Melvit Melvit Mountain oatmeal
expiry date 2028-02-26
5906827012941 5906827012941 Melvit
Melvit Melvit Oat bran 200 g Melvit Melvit Oat bran 200 g
200 g
19,95zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
3
Melvit Melvit Oat bran 200 g
5 5
5 1 Melvit Melvit Oat bran 200 g
expiry date 2027-04-13
5906827019827 5906827019827 Melvit
Melvit Melvit Oatmeal Instant BIO Melvit Melvit Oatmeal Instant BIO
500 g
11,34zł/kg

price: 5,67 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-07-22
5906827019834 5906827019834 Melvit
Melvit Melvit Oatmeal Mountain BIO Melvit Melvit Oatmeal Mountain BIO
500 g
11,04zł/kg

price: 5,52 zł

PLN
1
11
Melvit Melvit Oatmeal Mountain BIO
5 5
5 1 Melvit Melvit Oatmeal Mountain BIO
expiry date 2027-10-13
5906827022469 5906827022469 Melvit
Melvit Melvit Organic oat bran Melvit Melvit Organic oat bran
BIO
Melvit Organic oat bran Melvit Organic oat bran
200 g
24,25zł/kg

price: 4,85 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-01-25
5906827016864 5906827016864 Melvit
Melvit Melvit Rice Basmati India Melvit Melvit Rice Basmati India
4x100 g 400 g
23,23zł/kg

price: 9,29 zł

PLN
1
5
expiry date
2028-04-23
5906827016888 5906827016888 Melvit
Melvit Melvit Ryż Basmati Indie Melvit Melvit Ryż Basmati Indie
1 kg

price: 19,25 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-10-20
5906827015959 5906827015959 Melvit
Melvit Melvit Secret fitness Melvit Melvit Secret fitness
porridge with fruit and chia 350 g
22,46zł/kg

price: 7,86 zł

PLN
1
6
Melvit Melvit Secret fitness
5 5
5 1 Melvit Melvit Secret fitness
expiry date 2027-12-11
5906827014693 5906827014693 Melvit
Melvit Melvit Spelled Flour Melvit Melvit Spelled Flour
1 kg

price: 6,99 zł

PLN
1
1
Melvit Melvit Spelled Flour
4 5
4.5 4 Melvit Melvit Spelled Flour
expiry date 2027-04-17
5906827015010 5906827015010 Melvit
Melvit Melvit Spelt bran roasted Melvit Melvit Spelt bran roasted
125 g
37,36zł/kg

price: 4,67 zł

PLN
1
9
expiry date
2027-04-20
5906827016222 5906827016222 Melvit
Melvit Melvit Trends Lunch blend Melvit Melvit Trends Lunch blend
of spelled, vermicelli, dried tomatoes 4x100g 400 g
19,98zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
6
Melvit Melvit Trends Lunch blend
5 5
5 5 Melvit Melvit Trends Lunch blend
expiry date 2028-01-07
5906827015973 5906827015973 Melvit
Melvit Melvit Trends Lunch mix of Melvit Melvit Trends Lunch mix of
pearl barley, bulgur, lentils 4x100 g 400 g
19,68zł/kg

price: 7,87 zł

PLN
1
4
Melvit Melvit Trends Lunch mix of
5 5
5 2 Melvit Melvit Trends Lunch mix of
expiry date 2027-12-12
5906827017694 5906827017694 Melvit
Melvit Melvit Trendy Lunch Mix of Melvit Melvit Trendy Lunch Mix of
rice, vermicelli, peas, carrots, basil 4x80 g 320 g
24,97zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
3
Melvit Melvit Trendy Lunch Mix of
5 5
5 3 Melvit Melvit Trendy Lunch Mix of
expiry date 2027-12-10
5906827017717 5906827017717 Melvit
Melvit Melvit Trendy Lunch Mix of Melvit Melvit Trendy Lunch Mix of
spelled, beets, peppers, bear's garlic 4x80 g 320 g
24,97zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
6
Melvit Melvit Trendy Lunch Mix of
5 5
5 3 Melvit Melvit Trendy Lunch Mix of
expiry date 2028-02-29
5906827007107 5906827007107 Melvit
Melvit Melvit flour type 500 Melvit Melvit flour type 500
Mazowsze Poznan 1 kg

price: 3,73 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-04-28
5906827015546 5906827015546 Melvit
Melvit Melvit groats Spelt Melvit Melvit groats Spelt
400 g
14,98zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
11
Melvit Melvit groats Spelt
5 5
5 2 Melvit Melvit groats Spelt
expiry date 2027-10-22
5906827013054 5906827013054 Melvit
Melvit Melvit oatmeal Melvit Melvit oatmeal
1 kg

price: 8,37 zł

PLN
1
12
Melvit Melvit oatmeal
5 5
5 1 Melvit Melvit oatmeal
expiry date 2027-03-05
5906827000207 5906827000207 Melvit
Melvit Melvit white rice 4x100 Melvit Melvit white rice 4x100
400 g
14,50zł/kg

price: 5,80 zł

PLN
1
5
Melvit Melvit white rice 4x100
5 5
5 1 Melvit Melvit white rice 4x100
expiry date 2028-04-20
5906827008104 5906827008104 Melvit
Melvit Parboiled rice Melvit 4x100 Melvit Parboiled rice Melvit 4x100
400 g
14,98zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
6
Melvit Parboiled rice Melvit 4x100
5 5
5 2 Melvit Parboiled rice Melvit 4x100
expiry date 2028-04-26
5906827014259 5906827014259 Melvit
Melvit Secret family oatmeal Melvit Secret family oatmeal
Instant 500 g
10,72zł/kg

price: 5,36 zł

PLN
1
8
expiry date
2027-12-27
5906827014563 5906827014563 Melvit
Melvit Secret family oatmeal whole Melvit Secret family oatmeal whole
grains 500 g
11,04zł/kg

price: 5,52 zł

PLN
1
4
Melvit Secret family oatmeal whole
5 5
5 2 Melvit Secret family oatmeal whole
expiry date 2028-01-09
5906827012644 5906827012644 Melvit
Melvit buckwheat groats 4x100g Melvit buckwheat groats 4x100g
white 400 g
14,98zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
5
Melvit buckwheat groats 4x100g
5 5
5 5 Melvit buckwheat groats 4x100g
expiry date 2027-07-11
5906827003109 5906827003109 Melvit
Melvit buckwheat groats kujawski Melvit buckwheat groats kujawski
900 g
6,92zł/kg

price: 6,23 zł

PLN
1
5
Melvit buckwheat groats kujawski
4 5
4.5 6 Melvit buckwheat groats kujawski
expiry date 2028-01-28
5906827001303 5906827001303 Melvit
Melvit buckwheat groats roasted Melvit buckwheat groats roasted
4x100g 400 g
13,33zł/kg

price: 5,33 zł

PLN
1
5
Melvit buckwheat groats roasted
5 5
5 7 Melvit buckwheat groats roasted
expiry date 2028-02-17
5906827014419 5906827014419 Melvit
Melvit couscous Melvit couscous
350 g
16,23zł/kg

price: 5,68 zł

PLN
1
7
Melvit couscous
5 5
5 3 Melvit couscous
expiry date 2028-01-28
5906827013634 5906827013634 Melvit
Melvit millet Melvit millet
400 g
11,68zł/kg

price: 4,67 zł

PLN
1
6
Melvit millet
5 5
5 3 Melvit millet
expiry date 2027-09-30
5906827010152 5906827010152 Melvit
Melvit oatmeal Instant Melvit oatmeal Instant
400 g
9,00zł/kg

price: 3,60 zł

PLN
1
1
Melvit oatmeal Instant
4 5
4.5 9 Melvit oatmeal Instant
expiry date 2028-02-16
5906827003802 5906827003802 Melvit
Melvit oatmeal mountain Melvit oatmeal mountain
500 g
7,42zł/kg

price: 3,71 zł

PLN
1
11
Melvit oatmeal mountain
4 5
4.5 11 Melvit oatmeal mountain
expiry date 2027-11-13
5906827003802 5906827003802 Melvit
Melvit oatmeal mountain Melvit oatmeal mountain
500 g
7,50zł/kg

price: 3,75 zł

PLN
1
25
Melvit oatmeal mountain
4 5
4.5 11 Melvit oatmeal mountain
expiry date 2027-12-25
5906827005509 5906827005509 Melvit
Melvit potato flour Melvit potato flour
500 g
9,98zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
3
Melvit potato flour
5 5
5 10 Melvit potato flour
expiry date 2031-07-05
5906827013030 5906827013030 Melvit
Melvit rice flour Melvit rice flour
1 kg
11,00zł/kg

price: 11 zł

PLN
1
4
Melvit rice flour
5 5
5 3 Melvit rice flour
expiry date 2027-02-15
5906827012323 5906827012323 Melvit
Melvit rye flour for baking Melvit rye flour for baking
homemade bread 1 kg

price: 5,17 zł

PLN
1
3
Melvit rye flour for baking
4 5
4 1 Melvit rye flour for baking
expiry date 2026-12-25
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5