Melvit chia seeds of sage spanish

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1861 kJ / 451 kcal |
| Tłuszcz | 31 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 3,8 g |
| Węglowodany | 5 g |
| w tym cukry | 0,8 g |
| Błonnik | 34 g |
| Białko | 21 g |
| Sól | 0,02 g |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
Zakład produkcyjny:
ul. Nowowiejska 35
Kruki
07-415 Olszewo - Borki
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
tel. /+48 29/ 760 98 50
fax /+48 29/ 760 98 41
price: 10,82 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Bio_Planet_Dried_salted_tomatoes_BIO_BIO/39736.html2026-12-31
price: 9,74 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Bio_Planet_Amarantus_expanded_BIO_BIO/39862.html2026-11-30
price: 9,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Bio_Planet_Dark_Green_Pumpkin_Seeds_Grown_in_Europe_BIO_ciemnozielone_Uprawiane_w_Europie_BIO/49310.htmlprice: 10,21 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Planet_Organic_hemp_protein_powder_BIO/50312.htmlprice: 7,80 zł
PLN https://en.dodomku.pl/FLORPAK_Pestka_pumpkin_shell/50921.htmlprice: 3,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Shelled_sunflower_FLORPAK/50926.htmlprice: 3,84 zł
PLN https://en.dodomku.pl/oatmeal_Instant_blyskawiczne/18607.htmlprice: 5,13 zł
PLN https://en.dodomku.pl/potato_flour/25919.htmlprice: 6,42 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Melvit_beans_Giants/26116.htmlprice: 3,26 zł
PLN https://en.dodomku.pl/split_peas_._half/29753.htmlprice: 5,17 zł
PLN https://en.dodomku.pl/roasted_buckwheat_groats/32330.htmlprice: 3,90 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Extra_fine_semolina/32389.htmlprice: 6,27 zł
PLN https://en.dodomku.pl/buckwheat_groats_4x100g_white/32483.htmlprice: 5,33 zł
PLN https://en.dodomku.pl/buckwheat_groats_roasted_4x100g/32497.html






Shopping Cart