Planet Organic hemp protein powder BIO

Bio Planet
25
moze byc -czyli zuzywam ale zadowolona z zakupu nie jestemPlanet Organic hemp protein powder BIO
21Planet Organic hemp protein powder BIO

Białko z ekologicznych nasion konopi pozostawia na długo uczucie sytości. Idealnie sprawdzi się dla osób będących na diecie wysokobiałkowej, wegańskiej, a także uprawiających sport.

Planet Organic hemp protein powder BIOPlanet Organic hemp protein powder BIO
BIO
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

expiry date:

2027-12-31

pojemność

cena za kilogram

68,07 zł / kg

ocena

ranking

2.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814669186

5907814669186

price: 10,21 zł

10.21 PLN 2027-12-31 NewCondition

ekologiczne białko konopne sproszkowane.


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna 1516 kJ/363 kcal
Tłuszcz 11 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,3 g
Węglowodany 4,2 g
w tym cukry 4,2 g
Błonnik 24 g
Białko 49 g
Sól 0 g


Białko z ekologicznych nasion konopi pozostawia na długo uczucie sytości. Idealnie sprawdzi się dla osób będących na diecie wysokobiałkowej, wegańskiej, a także uprawiających sport.


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: może być 2/5

Na podstawie 1 oceny.

  • dorota , 2016-07-22 19:53:08moze byc -czyli zuzywam ale zadowolona z zakupu nie jestem



Bio Planet Bio Planet pumpkin Bio Planet Bio Planet pumpkin
seeds dark green BIO 150 g
63,80zł/kg

price: 9,57 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-30
Bio Planet Bio Planet Dried salted Bio Planet Bio Planet Dried salted
tomatoes BIO 150 g
70,07zł/kg

price: 10,51 zł

PLN
1
3
expiry date
2026-12-31
Bio Planet Bio Planet Amarantus Bio Planet Bio Planet Amarantus
expanded BIO 150 g
64,93zł/kg

price: 9,74 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-11-30
Bio Planet Bio Planet Dark Green Bio Planet Bio Planet Dark Green
Pumpkin Seeds (Grown in Europe) BIO 150 g
66,60zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-12-20
Radix Radix Bis Chia seed Radix Radix Bis Chia seed
150 g
46,60zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-09-30
Florpak FLORPAK Pestka pumpkin Florpak FLORPAK Pestka pumpkin
shell 150 g
54,27zł/kg

price: 8,14 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-09-30
Florpak Shelled sunflower FLORPAK Florpak Shelled sunflower FLORPAK
150 g
26,60zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-01-31
Bio Planet Bio Planet baobab Bio Planet Bio Planet baobab
powder BIO 150 g
101,13zł/kg

price: 15,17 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-08-02
Bio Planet Bio Planet Hemp seeds Bio Planet Bio Planet Hemp seeds
shelled BIO 200 g
91,40zł/kg

price: 18,28 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-10-30
Bio Planet Bio Planet BIO Dried Bio Planet Bio Planet BIO Dried
Figs 150 g
89,73zł/kg

price: 13,46 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-28
Bio Planet Bio Planet BIO almonds Bio Planet Bio Planet BIO almonds
100 g
109,90zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-05
Bio Planet Bio Planet almond Bio Planet Bio Planet almond
flakes (cut almonds) BIO 100 g
135,00zł/kg

price: 13,50 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Brazil Nuts Bio Planet Bio Planet Brazil Nuts
BIO 150 g
169,27zł/kg

price: 25,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
gluten-free sultanas 200 g
52,65zł/kg

price: 10,53 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet cranberry Bio Planet Bio Planet cranberry
sweetened with BIO cane sugar 100 g
123,30zł/kg

price: 12,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Raisins Bio Planet Bio Planet Raisins
gluten-free sultanas BIO 400 g
45,00zł/kg

price: 18 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-03-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5