Radix Bis Chia seed

Radix
53Radix Bis Chia seed
Radix Bis Chia seedRadix Bis Chia seed
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

expiry date:

2027-09-30

pojemność

cena za kilogram

46,60 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569003846

5907569003846

price: 6,99 zł

6.99 PLN 2027-09-30 NewCondition
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Melvit Melvit chia seeds of sage Melvit Melvit chia seeds of sage
    spanish 150 g
    53,27zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date
    2028-04-25
    Bio Planet Bio Planet pumpkin Bio Planet Bio Planet pumpkin
    seeds dark green BIO 150 g
    63,80zł/kg

    price: 9,57 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-06-30
    Bio Planet Bio Planet Dried salted Bio Planet Bio Planet Dried salted
    tomatoes BIO 150 g
    70,07zł/kg

    price: 10,51 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2026-12-31
    Bio Planet Bio Planet Amarantus Bio Planet Bio Planet Amarantus
    expanded BIO 150 g
    64,93zł/kg

    price: 9,74 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2026-11-30
    Bio Planet Bio Planet Dark Green Bio Planet Bio Planet Dark Green
    Pumpkin Seeds (Grown in Europe) BIO 150 g
    66,60zł/kg

    price: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-12-20
    Bio Planet Planet Organic hemp Bio Planet Planet Organic hemp
    protein powder BIO 150 g
    68,07zł/kg

    price: 10,21 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-12-31
    Florpak FLORPAK Pestka pumpkin Florpak FLORPAK Pestka pumpkin
    shell 150 g
    54,27zł/kg

    price: 8,14 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-09-30
    Florpak Shelled sunflower FLORPAK Florpak Shelled sunflower FLORPAK
    150 g
    26,60zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-01-31
    Radix Radix-Bis agar Radix Radix-Bis agar
    50 g
    251,20zł/kg

    price: 12,56 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-07-01
    Radix Radix-Bis Demerara cane Radix Radix-Bis Demerara cane
    sugar 500 g
    14,48zł/kg

    price: 7,24 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-08-26
    Radix Radix Bis Corn gluten-free Radix Radix Bis Corn gluten-free
    groats 450 g
    9,47zł/kg

    price: 4,26 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-01-17
    Radix Radix-Bis semolina Spelt Radix Radix-Bis semolina Spelt
    500 g
    12,00zł/kg

    price: 6 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-25
    Radix Radix-Bis oat groats Radix Radix-Bis oat groats
    400 g
    9,40zł/kg

    price: 3,76 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-06-30
    Radix Radix-Bis Maka gluten-free Radix Radix-Bis Maka gluten-free
    corn 450 g
    11,78zł/kg

    price: 5,30 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-02-12
    Radix Radix-Bis flour spelled type Radix Radix-Bis flour spelled type
    2000 1 kg

    price: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-01-16
    Radix Radix-Bis spelled flour type Radix Radix-Bis spelled flour type
    700 1 kg

    price: 10,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-04-25
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5