
| Wartości odżywcze (%) | suchego produktu w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1480 kJ / 349 kcal |
| Tłuszcz | 0,8 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 76 g |
| - w tym cukry | 0,2 g |
| Błonnik | 0,7 g |
| Białko | 9,0 g |
| Sól | <0,01 g |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
price: 8,43 zł
PLN https://en.dodomku.pl/white_rice/26017.htmlprice: 8,59 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Sonko_long_grain_white_rice/26656.htmlprice: 11,46 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Melvit_White_rice/57773.html2028-02-25
price: 17,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Bio_Planet_White_Jasmine_Rice_GlutenFree_BIO_Bezglutenowy_BIO/101086.htmlprice: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/parboiled_rice_4_bags_of_100g/26262.htmlprice: 6,81 zł
PLN https://en.dodomku.pl/parboiled_rice_4_bags/26346.htmlprice: 3,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/oatmeal_Instant_blyskawiczne/18607.htmlprice: 5,13 zł
PLN https://en.dodomku.pl/potato_flour/25919.htmlprice: 6,42 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Melvit_beans_Giants/26116.htmlprice: 3,26 zł
PLN https://en.dodomku.pl/split_peas_._half/29753.htmlprice: 3,90 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Extra_fine_semolina/32389.htmlprice: 6,27 zł
PLN https://en.dodomku.pl/buckwheat_groats_4x100g_white/32483.htmlprice: 5,33 zł
PLN https://en.dodomku.pl/buckwheat_groats_roasted_4x100g/32497.htmlprice: 5,13 zł
PLN https://en.dodomku.pl/barley_groats_rural/33696.html






Shopping Cart