Melvit White rice

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżwycza suchego produktu w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1506 kJ/355 kcal |
| Tłuszcz | 0,4 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Węglowodany | 80 g |
| - w tym cukry | 0,5 g |
| Błonnik | 1,5 g |
| Białko | 7,0 g |
| Sól | 0,1 g |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
price: 8,43 zł
PLN https://en.dodomku.pl/white_rice/26017.htmlprice: 8,59 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Sonko_long_grain_white_rice/26656.htmlprice: 19,56 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Bio_Planet_Rice_basmati_white_BIO/70820.html2027-06-28
price: 19,25 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Melvit_Ryz_Basmati_Indie/71027.html2027-10-20
price: 17,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Bio_Planet_White_Jasmine_Rice_GlutenFree_BIO_Bezglutenowy_BIO/101086.htmlprice: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/parboiled_rice_4_bags_of_100g/26262.htmlprice: 3,84 zł
PLN https://en.dodomku.pl/oatmeal_Instant_blyskawiczne/18607.htmlprice: 5,13 zł
PLN https://en.dodomku.pl/potato_flour/25919.htmlprice: 6,42 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Melvit_beans_Giants/26116.htmlprice: 3,26 zł
PLN https://en.dodomku.pl/split_peas_._half/29753.htmlprice: 5,17 zł
PLN https://en.dodomku.pl/roasted_buckwheat_groats/32330.htmlprice: 3,90 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Extra_fine_semolina/32389.htmlprice: 6,27 zł
PLN https://en.dodomku.pl/buckwheat_groats_4x100g_white/32483.htmlprice: 5,33 zł
PLN https://en.dodomku.pl/buckwheat_groats_roasted_4x100g/32497.html






Shopping Cart