
Mhammas - kuskus perłowy (z pszenicy durum) 93%, suszona cebula 5%, suszona natka piertuszki 2%
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1481 kJ / 349 kcal |
| Tłuszcz | 1,7 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Węglowodany | 70 g |
| - w tym cukry | 6,0 g |
| Błonnik | 3,0 g |
| Białko | 12 g |
| Sól | 0,04 g |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
ryż parboiled 85%, makaron vermicelli (z pszenicy durum) 6%, suszony zielony groszek 4%, marchew suszona 4%, bazylia 1%
price: 7,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Melvit_Trendy_Lunch_Mix_of_rice._vermicelli._peas._carrots._basil_4x80_g_ryz.vermicelli.groszek.marchew.bazylia_4x80_g/69459.htmlprice: 7,51 zł
PLN https://en.dodomku.pl/couscous/27705.htmlprice: 7,89 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Bio_Planet_BIO_wholemeal_couscous/39748.html2028-01-13
price: 5,68 zł
PLN https://en.dodomku.pl/couscous/45230.htmlprice: 7,22 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Melvit_Kuskus_pearl/78566.html2027-10-24
price: 5,36 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Sonko_Country_barley_groats_4x100g_4x100g/26100.htmlprice: 3,84 zł
PLN https://en.dodomku.pl/oatmeal_Instant_blyskawiczne/18607.htmlprice: 5,13 zł
PLN https://en.dodomku.pl/potato_flour/25919.htmlprice: 6,42 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Melvit_beans_Giants/26116.htmlprice: 3,26 zł
PLN https://en.dodomku.pl/split_peas_._half/29753.htmlprice: 5,17 zł
PLN https://en.dodomku.pl/roasted_buckwheat_groats/32330.htmlprice: 3,90 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Extra_fine_semolina/32389.htmlprice: 6,27 zł
PLN https://en.dodomku.pl/buckwheat_groats_4x100g_white/32483.htmlprice: 5,33 zł
PLN https://en.dodomku.pl/buckwheat_groats_roasted_4x100g/32497.html






Shopping Cart