Melvit Kuskus pearl

Mhammas - kuskus perłowy (z pszenicy durum)
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1508 kJ / 356 kcal |
| Tłuszcz | 1,5 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Węglowodany | 72 g |
| - w tym cukry | 0,5 g |
| Błonnik | 3,0 g |
| Białko | 12 g |
| Sól | 0,02 g |
| Sezam : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
price: 7,89 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Bio_Planet_BIO_wholemeal_couscous/39748.html2028-01-13
price: 5,36 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Sonko_Country_barley_groats_4x100g_4x100g/26100.htmlprice: 5,17 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Merchant_of_semolina/26410.htmlprice: 6,12 zł
PLN https://en.dodomku.pl/KUPIEC_roasted_buckwheat_4x100g_4x100g/26423.htmlprice: 6,64 zł
PLN https://en.dodomku.pl/millet/27111.htmlprice: 4,32 zł
PLN https://en.dodomku.pl/barley_4_ofpearl_handbag_4_torebki/28420.htmlprice: 6,83 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Risana_roasted_buckwheat_groats/30023.htmlprice: 5,68 zł
PLN https://en.dodomku.pl/couscous/45230.htmlprice: 7,72 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Melvit_Kuskus_perlowy_z_warzywami_4_x_80_g/71092.html2027-08-04
price: 3,84 zł
PLN https://en.dodomku.pl/oatmeal_Instant_blyskawiczne/18607.htmlprice: 5,13 zł
PLN https://en.dodomku.pl/potato_flour/25919.htmlprice: 6,42 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Melvit_beans_Giants/26116.htmlprice: 3,26 zł
PLN https://en.dodomku.pl/split_peas_._half/29753.htmlprice: 5,17 zł
PLN https://en.dodomku.pl/roasted_buckwheat_groats/32330.htmlprice: 3,90 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Extra_fine_semolina/32389.html






Shopping Cart