Products

 
skipgroat

Groats are edible seeds of cereals, shredded (but not as fine as flour). They characterized by a high content of starch. Groats are rich, moreover, among others, magnesium, zinc and iron.

rodzaj:
marka:
5900977008649 5900977008649 Cenos
REDUCED PRICE -40%
Cenos Cenos porridge Cenos Cenos porridge
400 g
7,18zł/kg

price: 2,87 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-30
5907814661326 5907814661326 Bio Planet
Bio Planet Bio Planet
500 g
17,38zł/kg

price: 8,69 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-01-31
5907814669247 5907814669247 Bio Planet
Bio Planet Bio Planet
1 kg

price: 15,99 zł

PLN
1
2
Bio Planet
5 5
5 1 Bio Planet
expiry date 2027-07-16
5907814664464 5907814664464 Bio Planet
Bio Planet Bio Planet BIO corn Bio Planet Bio Planet BIO corn
porridge 500 g
14,86zł/kg

price: 7,43 zł

PLN
1
4
Bio Planet Bio Planet BIO corn
5 5
5 2 Bio Planet Bio Planet BIO corn
expiry date 2027-03-27
5907814662637 5907814662637 Bio Planet
Bio Planet Bio Planet BIO roasted Bio Planet Bio Planet BIO roasted
buckwheat 500 g
17,26zł/kg

price: 8,63 zł

PLN
1
2
Bio Planet Bio Planet BIO roasted
4 5
4.5 4 Bio Planet Bio Planet BIO roasted
expiry date 2027-05-25
5907814661227 5907814661227 Bio Planet
Bio Planet Bio Planet BIO spelled Bio Planet Bio Planet BIO spelled
groats 500 g
19,98zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
3
Bio Planet Bio Planet BIO spelled
5 5
5 1 Bio Planet Bio Planet BIO spelled
expiry date 2027-03-31
5907814665409 5907814665409 Bio Planet
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
wholemeal couscous 400 g
19,73zł/kg

price: 7,89 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-05-27
5902448169262 5902448169262 Bio Planet
Bio Planet Bio Planet Bulgur Bio Planet Bio Planet Bulgur
porridge BIO 1 kg

price: 15,34 zł

PLN
1
2
Bio Planet Bio Planet Bulgur
5 5
5 1 Bio Planet Bio Planet Bulgur
expiry date 2028-01-28
5907738159527 5907738159527 Bio Planet
Bio Planet Bio Planet Oat Groats Bio Planet Bio Planet Oat Groats
BIO 500 g
13,98zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-03-03
5907814665898 5907814665898 Bio Planet
Bio Planet Bio Planet barley Bio Planet Bio Planet barley
groats BIO barley 500 g
14,84zł/kg

price: 7,42 zł

PLN
1
3
Bio Planet Bio Planet barley
5 5
5 4 Bio Planet Bio Planet barley
expiry date 2027-08-14
5907814664808 5907814664808 Bio Planet
Bio Planet Bio Planet millet Bio Planet Bio Planet millet
gluten-free BIO 400 g
16,00zł/kg

price: 6,40 zł

PLN
1
3
Bio Planet Bio Planet millet
5 5
5 3 Bio Planet Bio Planet millet
expiry date 2027-02-02
5907814664563 5907814664563 Bio Planet
Bio Planet Bio Planet millet Bio Planet Bio Planet millet
gluten-free BIO 1 kg

price: 11,99 zł

PLN
1
1
Bio Planet Bio Planet millet
5 5
5 6 Bio Planet Bio Planet millet
expiry date 2027-03-08
5907814662736 5907814662736 Bio Planet
Bio Planet Bio Planet unroasted Bio Planet Bio Planet unroasted
buckwheat, gluten-free BIO 500 g
15,98zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
2
Bio Planet Bio Planet unroasted
5 5
5 1 Bio Planet Bio Planet unroasted
expiry date 2027-07-08
5907814665393 5907814665393 Bio Planet
Bio Planet Bio planet BIO corn Bio Planet Bio planet BIO corn
couscous 400 g
26,95zł/kg

price: 10,78 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-12-11
5900977008878 5900977008878 Cenos
Cenos Cenos Bulgur groats 3x100g Cenos Cenos Bulgur groats 3x100g
300 g
16,63zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
2
Cenos Cenos Bulgur groats 3x100g
5 5
5 1 Cenos Cenos Bulgur groats 3x100g
expiry date 2027-09-30
5900977008267 5900977008267 Cenos
Cenos Cenos Pearl barley 4x100g Cenos Cenos Pearl barley 4x100g
400 g
8,00zł/kg

price: 3,20 zł

PLN
1
3
Cenos Cenos Pearl barley 4x100g
4 5
4.5 5 Cenos Cenos Pearl barley 4x100g
expiry date 2027-11-30
5900977007628 5900977007628 Cenos
Cenos Cenos casserole 4 x 100 g Cenos Cenos casserole 4 x 100 g
400 g
11,98zł/kg

price: 4,79 zł

PLN
1
11
expiry date
2027-07-30
5900977001572 5900977001572 Cenos
Cenos Cenos roasted buckwheat Cenos Cenos roasted buckwheat
4x100g 400 g
13,40zł/kg

price: 5,36 zł

PLN
1
9
Cenos Cenos roasted buckwheat
4 5
4.5 10 Cenos Cenos roasted buckwheat
expiry date 2027-09-30
5900977007055 5900977007055 Cenos
Cenos Cenos white buckwheat 4x100g Cenos Cenos white buckwheat 4x100g
400 g
15,38zł/kg

price: 6,15 zł

PLN
1
7
Cenos Cenos white buckwheat 4x100g
5 5
5 2 Cenos Cenos white buckwheat 4x100g
expiry date 2027-07-30
5900977001565 5900977001565 Cenos
Cenos Cenos, barley groats Wiejska Cenos Cenos, barley groats Wiejska
4x100g 400 g
8,00zł/kg

price: 3,20 zł

PLN
1
7
Cenos Cenos, barley groats Wiejska
4 5
4.5 15 Cenos Cenos, barley groats Wiejska
expiry date 2028-02-28
5903111231385 5903111231385 Ekologiko
Ekologiko Ekologiko Ekologiczna Ekologiko Ekologiko Ekologiczna
BIO
Ekologiko Ekologiczna kasza Ekologiko Ekologiczna kasza
kasza 500 g
15,98zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-03-23
5906827002607 5906827002607 Melvit
Melvit Extra fine semolina Melvit Extra fine semolina
400 g
9,35zł/kg

price: 3,74 zł

PLN
1
5
Melvit Extra fine semolina
5 5
5 9 Melvit Extra fine semolina
expiry date 2027-04-27
5905999151199 5905999151199
Familijne Przysmaki Kasza Familijne Przysmaki Kasza
400 g
5,65zł/kg

price: 2,26 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-05-30
5905999153391 5905999153391
Familijne Przysmaki Kasza gryczana Familijne Przysmaki Kasza gryczana
400 g
9,63zł/kg

price: 3,85 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-04-30
5905999151953 5905999151953
Familijne Przysmaki Kasza Familijne Przysmaki Kasza
1 kg

price: 3,79 zł

PLN
1
10
expiry date
2027-08-30
5907222061190 5907222061190 Helpa
Helpa Helpa semolina from ancient Helpa Helpa semolina from ancient
cereals, BIO 200 g
89,25zł/kg

price: 17,85 zł

PLN
1
2
Helpa Helpa semolina from ancient
5 5
5 1 Helpa Helpa semolina from ancient
expiry date 2027-03-02
5904257043238 5904257043238
Helpa spelled and oat porridge Helpa spelled and oat porridge
with cocoa and dates without added sugars, BIO 200 g
104,20zł/kg

price: 20,84 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-03-31
5902172000107 5902172000107 Kupiec
Kupiec KUPIEC buckwheat roasted Kupiec KUPIEC buckwheat roasted
sack 400 g
14,98zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
4
Kupiec KUPIEC buckwheat roasted
5 5
5 6 Kupiec KUPIEC buckwheat roasted
expiry date 2027-05-30
5902172000121 5902172000121 Kupiec
Kupiec KUPIEC roasted buckwheat Kupiec KUPIEC roasted buckwheat
4x100g 400 g
14,98zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
19
Kupiec KUPIEC roasted buckwheat
5 5
5 13 Kupiec KUPIEC roasted buckwheat
expiry date 2027-07-31
5906827012194 5906827012194 Melvit
Melvit Kasza Manna Instant with Melvit Kasza Manna Instant with
the vanilla flavour 400 g
12,48zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
11
Melvit Kasza Manna Instant with
5 5
5 3 Melvit Kasza Manna Instant with
expiry date 2027-05-27
5906827015317 5906827015317 Melvit
Melvit Melvit Groats bulgur Melvit Melvit Groats bulgur
premium 400 g
17,00zł/kg

price: 6,80 zł

PLN
1
4
Melvit Melvit Groats bulgur
5 5
5 4 Melvit Melvit Groats bulgur
expiry date 2028-06-09
5906827003000 5906827003000 Melvit
Melvit Melvit Kujawski Melvit Melvit Kujawski
400 g
9,35zł/kg

price: 3,74 zł

PLN
1
8
Melvit Melvit Kujawski
5 5
5 1 Melvit Melvit Kujawski
expiry date 2027-08-18
5906827018370 5906827018370 Melvit
Melvit Melvit Kuskus pearl Melvit Melvit Kuskus pearl
400 g
18,90zł/kg

price: 7,56 zł

PLN
1
5
expiry date
2028-02-24
5906827017960 5906827017960 Melvit
Melvit Melvit Kuskus perłowy Melvit Melvit Kuskus perłowy
z warzywami 320 g
24,53zł/kg

price: 7,85 zł

PLN
1
5
expiry date
2028-01-30
5906827016222 5906827016222 Melvit
Melvit Melvit Trends Lunch blend Melvit Melvit Trends Lunch blend
of spelled, vermicelli, dried tomatoes 4x100g 400 g
19,98zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
6
Melvit Melvit Trends Lunch blend
5 5
5 5 Melvit Melvit Trends Lunch blend
expiry date 2028-01-07
5906827015973 5906827015973 Melvit
Melvit Melvit Trends Lunch mix of Melvit Melvit Trends Lunch mix of
pearl barley, bulgur, lentils 4x100 g 400 g
19,68zł/kg

price: 7,87 zł

PLN
1
4
Melvit Melvit Trends Lunch mix of
5 5
5 2 Melvit Melvit Trends Lunch mix of
expiry date 2027-12-12
5906827017694 5906827017694 Melvit
Melvit Melvit Trendy Lunch Mix of Melvit Melvit Trendy Lunch Mix of
rice, vermicelli, peas, carrots, basil 4x80 g 320 g
24,97zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
3
Melvit Melvit Trendy Lunch Mix of
5 5
5 3 Melvit Melvit Trendy Lunch Mix of
expiry date 2027-12-10
5906827017717 5906827017717 Melvit
Melvit Melvit Trendy Lunch Mix of Melvit Melvit Trendy Lunch Mix of
spelled, beets, peppers, bear's garlic 4x80 g 320 g
24,97zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
6
Melvit Melvit Trendy Lunch Mix of
5 5
5 3 Melvit Melvit Trendy Lunch Mix of
expiry date 2028-02-29
5906827015546 5906827015546 Melvit
Melvit Melvit groats Spelt Melvit Melvit groats Spelt
400 g
14,98zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
11
Melvit Melvit groats Spelt
5 5
5 2 Melvit Melvit groats Spelt
expiry date 2027-10-22
5906747173401 5906747173401 Kupiec
Kupiec Merchant barley groats Kupiec Merchant barley groats
4x100g 400 g
11,60zł/kg

price: 4,64 zł

PLN
1
7
Kupiec Merchant barley groats
5 5
5 1 Kupiec Merchant barley groats
expiry date 2027-05-30
5902172000398 5902172000398 Kupiec
Kupiec Merchant of semolina Kupiec Merchant of semolina
400 g
12,78zł/kg

price: 5,11 zł

PLN
1
4
Kupiec Merchant of semolina
5 5
5 6 Kupiec Merchant of semolina
expiry date 2027-03-30
5907814663733 5907814663733 Bio Planet
Bio Planet Organic barley porridge Bio Planet Organic barley porridge
500 g
13,42zł/kg

price: 6,71 zł

PLN
1
3
expiry date
2026-11-07
5902605412019 5902605412019 Bio Planet
Bio Planet Planet Organic Bio Planet Planet Organic
Buckwheat roasted BIO 1 kg

price: 15,34 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-07-29
5907569001118 5907569001118 Radix
Radix Radix Bis Corn gluten-free Radix Radix Bis Corn gluten-free
groats 450 g
9,47zł/kg

price: 4,26 zł

PLN
1
4
Radix Radix Bis Corn gluten-free
5 5
5 1 Radix Radix Bis Corn gluten-free
expiry date 2027-01-17
5907569001774 5907569001774 Radix
Radix Radix-Bis Kasza kuskus Radix Radix-Bis Kasza kuskus
350 g
16,60zł/kg

price: 5,81 zł

PLN
1
3
Radix Radix-Bis Kasza kuskus
5 5
5 2 Radix Radix-Bis Kasza kuskus
expiry date 2027-11-07
5907569006243 5907569006243 Radix
Radix Radix-Bis Kuskus pearl Radix Radix-Bis Kuskus pearl
300 g
20,67zł/kg

price: 6,20 zł

PLN
1
3
Radix Radix-Bis Kuskus pearl
5 5
5 1 Radix Radix-Bis Kuskus pearl
expiry date 2027-11-12
5907569003396 5907569003396 Radix
Radix Radix-Bis oat groats Radix Radix-Bis oat groats
400 g
9,40zł/kg

price: 3,76 zł

PLN
1
3
Radix Radix-Bis oat groats
5 5
5 1 Radix Radix-Bis oat groats
expiry date 2027-06-30
5907569003044 5907569003044 Radix
Radix Radix-Bis semolina Spelt Radix Radix-Bis semolina Spelt
500 g
12,00zł/kg

price: 6 zł

PLN
1
1
Radix Radix-Bis semolina Spelt
4 5
4.5 2 Radix Radix-Bis semolina Spelt
expiry date 2027-04-25
5902180060100 5902180060100 Sonko
Sonko Risana roasted buckwheat Sonko Risana roasted buckwheat
groats 400 g
16,13zł/kg

price: 6,45 zł

PLN
1
4
Sonko Risana roasted buckwheat
5 5
5 1 Sonko Risana roasted buckwheat
expiry date 2027-03-30
5908235940724 5908235940724 Sarita
Sarita Sarita buckwheat 4 * 100g Sarita Sarita buckwheat 4 * 100g
400 g
9,63zł/kg

price: 3,85 zł

PLN
1
5
Sarita Sarita buckwheat 4 * 100g
5 5
5 3 Sarita Sarita buckwheat 4 * 100g
expiry date 2027-11-10
5908235940724 5908235940724 Sarita
Sarita Sarita buckwheat 4 * 100g Sarita Sarita buckwheat 4 * 100g
400 g
9,73zł/kg

price: 3,89 zł

PLN
1
12
Sarita Sarita buckwheat 4 * 100g
5 5
5 3 Sarita Sarita buckwheat 4 * 100g
expiry date 2027-12-19
5902180570104 5902180570104 Sonko
Sonko Sonko Barley barley groats Sonko Sonko Barley barley groats
400 g
13,40zł/kg

price: 5,36 zł

PLN
1
12
expiry date
2027-03-30
5902180070109 5902180070109 Sonko
Sonko Sonko Country barley groats Sonko Sonko Country barley groats
4x100g 400 g
14,58zł/kg

price: 5,83 zł

PLN
1
3
Sonko Sonko Country barley groats
4 5
4.5 5 Sonko Sonko Country barley groats
expiry date 2027-03-01
5906827006506 5906827006506 Szczytno
Szczytno Szczytno Premium Pearl Szczytno Szczytno Premium Pearl
barley groats, fine 400 g
9,35zł/kg

price: 3,74 zł

PLN
1
8
Szczytno Szczytno Premium Pearl
4 5
4.5 3 Szczytno Szczytno Premium Pearl
expiry date 2027-09-26
5906827006506 5906827006506 Szczytno
Szczytno Szczytno Premium Pearl Szczytno Szczytno Premium Pearl
barley groats, fine 400 g
9,63zł/kg

price: 3,85 zł

PLN
1
11
Szczytno Szczytno Premium Pearl
4 5
4.5 3 Szczytno Szczytno Premium Pearl
expiry date 2028-01-30
5907814669346 5907814669346 Bio Planet
Bio Planet WHITE QUINOA ( quinoa ) Bio Planet WHITE QUINOA ( quinoa )
BIO - BIO PLANET 1 kg

price: 32,58 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-07-31
5900977001558 5900977001558 Cenos
Cenos barley mazurska Cenos barley mazurska
400 g
8,00zł/kg

price: 3,20 zł

PLN
1
12
Cenos barley mazurska
4 5
4.5 7 Cenos barley mazurska
expiry date 2027-12-30
5906827006407 5906827006407 Szczytno
Szczytno barley pearl Average Szczytno barley pearl Average
400 g
9,38zł/kg

price: 3,75 zł

PLN
1
8
Szczytno barley pearl Average
5 5
5 1 Szczytno barley pearl Average
expiry date 2027-10-29
5906827012644 5906827012644 Melvit
Melvit buckwheat groats 4x100g Melvit buckwheat groats 4x100g
white 400 g
14,98zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
5
Melvit buckwheat groats 4x100g
5 5
5 5 Melvit buckwheat groats 4x100g
expiry date 2027-07-11
5906827003109 5906827003109 Melvit
Melvit buckwheat groats kujawski Melvit buckwheat groats kujawski
900 g
6,92zł/kg

price: 6,23 zł

PLN
1
5
Melvit buckwheat groats kujawski
4 5
4.5 6 Melvit buckwheat groats kujawski
expiry date 2028-01-28
5906827001303 5906827001303 Melvit
Melvit buckwheat groats roasted Melvit buckwheat groats roasted
4x100g 400 g
13,33zł/kg

price: 5,33 zł

PLN
1
5
Melvit buckwheat groats roasted
5 5
5 7 Melvit buckwheat groats roasted
expiry date 2028-02-17
5902172000572 5902172000572 Kupiec
Kupiec couscous Kupiec couscous
300 g
25,03zł/kg

price: 7,51 zł

PLN
1
2
Kupiec couscous
5 5
5 2 Kupiec couscous
expiry date 2027-08-30
5906827014419 5906827014419 Melvit
Melvit couscous Melvit couscous
350 g
16,23zł/kg

price: 5,68 zł

PLN
1
7
Melvit couscous
5 5
5 3 Melvit couscous
expiry date 2028-01-28
5900977002197 5900977002197 Cenos
Cenos groats hulled barley Cenos groats hulled barley
kujawski 4x100g 400 g
8,00zł/kg

price: 3,20 zł

PLN
1
12
Cenos groats hulled barley
4 5
4.5 9 Cenos groats hulled barley
expiry date 2027-12-30
5906827013634 5906827013634 Melvit
Melvit millet Melvit millet
400 g
11,68zł/kg

price: 4,67 zł

PLN
1
6
Melvit millet
5 5
5 3 Melvit millet
expiry date 2027-09-30
5906747172619 5906747172619 Kupiec
Kupiec millet (4 bags) Kupiec millet (4 bags)
400 g
16,25zł/kg

price: 6,50 zł

PLN
1
2
Kupiec millet (4 bags)
5 5
5 1 Kupiec millet (4 bags)
expiry date 2027-04-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5