Melvit Kujawski

Kasza pęczak jęczmienny kujawski.
| Wartości odżywcze (%) | suchego produktu w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1431 kJ / 338 kcal |
| Tłuszcz | 1,3 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Węglowodany | 71 g |
| - w tym cukry | 0,5 g |
| Błonnik | 5 g |
| Białko | 8 g |
| Sól | 0,03 g |
| Jęczmień : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
price: 5,36 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Sonko_Country_barley_groats_4x100g_4x100g/26100.htmlprice: 4,32 zł
PLN https://en.dodomku.pl/barley_4_ofpearl_handbag_4_torebki/28420.htmlprice: 3,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/barley_pearl_Average_perlowa_Srednia/32331.htmlprice: 3,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Melvit_Pearl_Barley/47222.htmlprice: 4,66 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Merchant_barley_groats_4x100g_4x100g/51631.htmlprice: 5,36 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Sonko_Barley_barley_groats/52391.html2027-02-28
price: 5,43 zł
PLN https://en.dodomku.pl/buckwheat_groats_kujawski/45232.htmlprice: 4,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Melvit_barley_groats_rural/61459.htmlprice: 3,84 zł
PLN https://en.dodomku.pl/oatmeal_Instant_blyskawiczne/18607.htmlprice: 5,13 zł
PLN https://en.dodomku.pl/potato_flour/25919.htmlprice: 6,42 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Melvit_beans_Giants/26116.htmlprice: 3,26 zł
PLN https://en.dodomku.pl/split_peas_._half/29753.htmlprice: 5,17 zł
PLN https://en.dodomku.pl/roasted_buckwheat_groats/32330.htmlprice: 3,90 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Extra_fine_semolina/32389.html






Shopping Cart