Melvit Black lentils

Soczewica czarna.
| Wartości odżywcze (%) | suchego Produktu w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1383 kJ / 327 kcal |
| Tłuszcz | 1,9 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Węglowodany | 48 g |
| - w tym cukry | 1,2 g |
| Błonnik | 9,0 g |
| Białko | 24 g |
| Sól | 0,03 g |
| Jęczmień : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Owies : | Może zawierać |
| Żyto : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Pszenica : | Może zawierać |
price: 13,78 zł
PLN https://en.dodomku.pl/34188/34188.htmlSkład: soczewica czarna Beluga* 100% (*składniki ekologiczne objęte certyfikatem kontroli). Opis:Ekologiczna soczewica czarna Beluga to jedna z ciekawszych odmian soczewicy. N(...)
price: 16,86 zł
PLN https://en.dodomku.pl/LENTILS_BLACK_BELUGA_BIO_400_g_BIO_PLANET_BIO/39717.html2027-09-30
price: 9,28 zł
PLN https://en.dodomku.pl/green_lentils/45233.htmlprice: 7,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/red_lentil/45234.htmlprice: 10,79 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Ekologiko_Ecological_Yellow_Lentil_Zolta/99535.html2027-02-19
price: 6,42 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Melvit_beans_Giants/26116.htmlprice: 3,84 zł
PLN https://en.dodomku.pl/oatmeal_Instant_blyskawiczne/18607.htmlprice: 5,13 zł
PLN https://en.dodomku.pl/potato_flour/25919.htmlprice: 3,26 zł
PLN https://en.dodomku.pl/split_peas_._half/29753.htmlprice: 5,17 zł
PLN https://en.dodomku.pl/roasted_buckwheat_groats/32330.htmlprice: 3,90 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Extra_fine_semolina/32389.htmlprice: 6,27 zł
PLN https://en.dodomku.pl/buckwheat_groats_4x100g_white/32483.htmlprice: 5,33 zł
PLN https://en.dodomku.pl/buckwheat_groats_roasted_4x100g/32497.htmlprice: 11 zł
PLN https://en.dodomku.pl/rice_flour/37733.html






Shopping Cart