yellow peas shelled

Cenos
55
Bardzo ładny żółty i czysty groch.polecam yellow peas shelled
51yellow peas shelled
Groch żółty łuskany Jest znakomitym źródłem białka i błonnika. Odżywczy i sycący stanowi doskonały składnik wielu tradycyjnych, polskich dań. Jest świetną bazą do przygotowania różnorodnych past kanapkowych, wegetariańskich pasztetów, zup i innych kulinarnych pyszności.
yellow peas shelledyellow peas shelled
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2028-02-28

pojemność

cena za kilogram

9,98 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900977008007

5900977008007

price: 3,99 zł

buy 12 szt. for 3.93 zł/szt
3.99 PLN 2028-02-28 NewCondition
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu
Wartość energetyczna1396 kJ
Wartość energetyczna330 kcal
tłuszcz1,8 g
w tym kwasy nasycone0,3 g
węglowodany52 g
w tym cukry2,6 g
błonnik11 g
białko21 g
sól<0,01 g
* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Groch żółty łuskany Jest znakomitym źródłem białka i błonnika. Odżywczy i sycący stanowi doskonały składnik wielu tradycyjnych, polskich dań. Jest świetną bazą do przygotowania różnorodnych past kanapkowych, wegetariańskich pasztetów, zup i innych kulinarnych pyszności.
Features:źródło błonnika
brand:Cenos
Legally regulated product name:Groch żółty łuskany połówki.
Storage:Przechowywać w suchym miejscu.
Recipes:Pasta kanapkowa z grochu Czas przygotowania 40 minut. Składniki: 1 szklanka grochu żółtego łuskanego, 2 ząbki czosnku, 1 mała cebula, 1 łyżka pestek słonecznika, 1 łyżka nasion sezamu, łyżeczka soku z cytryny, ½ łyżeczki mielonej, ostrej papryki lub kawałek papryczki chili, ½ łyżeczki kurkumy, 2 łyżki oliwy z oliwek + 1 łyżka do zeszklenia cebuli, sól, pieprz, kminek. Przygotowanie: Groch żółty łuskany gotujemy do miękkości, aż do odparowania wody. Cebulę kroimy w piórka i szklimy na oliwie. Nasiona sezamu i pestki słonecznika prażymy na złoty kolor. Do blendera przekładamy groch, cebulę, uprażone pestki i przeciśnięty przez praskę czosnek. Dodajemy oliwę, sok z cytryny, pokrojoną papryczkę i przyprawy. Dokładnie miksujemy na gładką masę. W razie potrzeby ponownie doprawiamy według własnego uznania. Podajemy z pieczywem i ulubionymi dodatkami. Smacznego!
Type of packaging:Torba
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • Joanna R. , 2018-09-27 16:44:46Bardzo ładny żółty i czysty groch.polecam



Melvit split peas , half Melvit split peas , half
400 g
8,38zł/kg

price: 3,35 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-03-03
Bio Planet Bio Planet BIO yellow Bio Planet Bio Planet BIO yellow
peas 400 g
23,28zł/kg

price: 9,31 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-28
Melvit Melvit beans Giants Melvit Melvit beans Giants
400 g
16,05zł/kg

price: 6,42 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-04-07
Kupiec beans beautiful Jas Tyczny Kupiec beans beautiful Jas Tyczny
400 g
30,35zł/kg

price: 12,14 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-01-31
Kupiec Hansel beautiful dwarf Kupiec Hansel beautiful dwarf
beans 400 g
18,53zł/kg

price: 7,41 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-30
Bio Planet Bio Planet
400 g
34,45zł/kg

price: 13,78 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-03-09
Bio Planet Bio Planet BIO red Bio Planet Bio Planet BIO red
lentils 400 g
26,38zł/kg

price: 10,55 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-02-28
Cenos barley mazurska Cenos barley mazurska
400 g
8,00zł/kg

price: 3,20 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-12-30
Cenos Cenos, barley groats Wiejska Cenos Cenos, barley groats Wiejska
4x100g 400 g
8,00zł/kg

price: 3,20 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-02-28
Cenos Cenos roasted buckwheat Cenos Cenos roasted buckwheat
4x100g 400 g
13,40zł/kg

price: 5,36 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-09-30
Cenos groats hulled barley Cenos groats hulled barley
kujawski 4x100g 400 g
8,00zł/kg

price: 3,20 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-12-30
Cenos long grain white rice 4x100g Cenos long grain white rice 4x100g
400. g
9,98zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-09-30
Cenos natural brown rice - long Cenos natural brown rice - long
4x100g 400. g
11,65zł/kg

price: 4,66 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-08-30
Cenos Beans giants Cenos Beans giants
400 g
20,93zł/kg

price: 8,37 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-08-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5