Melvit Black cumin seeds

nasiona czarnuszki
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2002 kJ / 483 kcal |
| Tłuszcz | 35 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 2 g |
| Węglowodany | 22 g |
| w tym cukry | 0,5 g |
| Błonnik | 14 g |
| Białko | 13 g |
| Sól | 0,01 g |
| Jęczmień : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Owies : | Może zawierać |
| Żyto : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Pszenica : | Może zawierać |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 5 ocen.
price: 7,64 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Bio_Planet_Amarantus_expanded_BIO_BIO/39465.htmlprice: 4,03 zł
PLN https://en.dodomku.pl/roasted_and_salted_sunflower_i_solony/42061_2414245_403.htmlprice: 6,72 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Bio_Planet_BIO_coconut_slices/46704.html2026-07-04
price: 6,70 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Bakalland_Crunchy_salad_Roasted_mix_sunflower._pumpkin._pine_prazony_mix_slonecznik._dynia._pinia/78015.htmlprice: 9,43 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Gifts_of_Nature_Milk_thistle_BIO_grain_ziarno_BIO/82408.html2027-12-02
price: 6,32 zł
PLN https://en.dodomku.pl/red_beans_in_the_bag_FLORPAK_400g/19953.htmlprice: 3,84 zł
PLN https://en.dodomku.pl/oatmeal_Instant_blyskawiczne/18607.htmlprice: 5,13 zł
PLN https://en.dodomku.pl/potato_flour/25919.htmlprice: 6,42 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Melvit_beans_Giants/26116.htmlprice: 3,26 zł
PLN https://en.dodomku.pl/split_peas_._half/29753.htmlprice: 5,17 zł
PLN https://en.dodomku.pl/roasted_buckwheat_groats/32330.htmlprice: 3,90 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Extra_fine_semolina/32389.htmlprice: 6,27 zł
PLN https://en.dodomku.pl/buckwheat_groats_4x100g_white/32483.htmlprice: 5,33 zł
PLN https://en.dodomku.pl/buckwheat_groats_roasted_4x100g/32497.html






Shopping Cart