Melvit Oatmeal Mountain BIO

płatki owsiane górskie
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1541 kJ /366 kcal |
| Tłuszcz | 7,1 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,2 g |
| Węglowodany | 59 g |
| w tym cukry | 0,5 g |
| Błonnik | 6,8 g |
| Białko | 13 g |
| Sól | <0,01 g |
| Owies : | Zawiera |
| Sezam : | Może zawierać |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
price: 5,52 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Secret_family_oatmeal_Instant_owsiane_blyskawiczne/45239.html2027-08-24
price: 5,52 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Secret_family_oatmeal_whole_grains_owsiane_pelnoziarniste/45240.htmlprice: 3,73 zł
PLN https://en.dodomku.pl/oatmeal_mountain/45523.htmlprice: 5,67 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Melvit_Oatmeal_Instant_BIO_BIO/88970.html2027-05-13
mąka (76 %): pszenna pełnoziarnista (45 %), kukurydziana, ryżowa, cukier, syrop z pszenicy i słodu jęczmiennego, kakao (6,2 %), olej słonecznikowy, sól, aromaty, emulgator: le(...)
price: 12,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_Mlekolaki_choco_cereal_balls_with_a_chocolate_flavor_zbozowe_o_smaku_czekoladowym/103444.html2027-01-31
price: 3,84 zł
PLN https://en.dodomku.pl/oatmeal_Instant_blyskawiczne/18607.htmlprice: 4,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/oatmeal_mountain/20562.htmlprice: 4,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Merchant_Instant_oatmeal/20563.htmlprice: 6,93 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Melvit_Mountain_oatmeal/107243_2422394_693.htmlprice: 5,13 zł
PLN https://en.dodomku.pl/potato_flour/25919.htmlprice: 6,42 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Melvit_beans_Giants/26116.htmlprice: 3,26 zł
PLN https://en.dodomku.pl/split_peas_._half/29753.htmlprice: 5,17 zł
PLN https://en.dodomku.pl/roasted_buckwheat_groats/32330.htmlprice: 3,90 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Extra_fine_semolina/32389.htmlprice: 6,27 zł
PLN https://en.dodomku.pl/buckwheat_groats_4x100g_white/32483.htmlprice: 5,33 zł
PLN https://en.dodomku.pl/buckwheat_groats_roasted_4x100g/32497.html






Shopping Cart