Rolnik
43
pojemność netto

pojemność netto

190 ml

data przydatności

expiry date:

2028-05-21

pojemność

cena za litr

16,84 zł / l

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919054291

5900919054291

price: 3,20 zł

3.20 PLN 2028-05-21 NewCondition
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 3 ocen.




    Włocławek Wloclawek Tomato paste Włocławek Wloclawek Tomato paste
    30% 190 g
    27,11zł/kg

    price: 5,15 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2028-05-30
    Le Pepe Le Pepe Pesto from basil Le Pepe Le Pepe Pesto from basil
    expiry date
    2028-11-11
    Dawtona Dawtona Tomato paste Dawtona Dawtona Tomato paste
    190 g
    22,89zł/kg

    price: 4,35 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2027-12-02
    Kotlin Kotlin Koncentrat Kotlin Kotlin Koncentrat
    pomidorowy 30% 190 g
    12,21zł/kg

    price: 2,32 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date
    2027-04-30
    Rolnik Tomato concentrate Rolnik Tomato concentrate
    200 g
    21,60zł/kg

    price: 4,32 zł

    PLN
    1
    33
    expiry date 2028-08-27
    Dawtona Dawtona Tomato Dawtona Dawtona Tomato
    80 g
    34,50zł/kg

    price: 2,76 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date 2028-05-08
    Rolnik Premium mini corn on the Rolnik Premium mini corn on the
    cob 314 ml
    37,71zł/l

    price: 11,84 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-02-11
    Rolnik Blueberry farmer entire Rolnik Blueberry farmer entire
    expiry date
    2028-02-28
    Rolnik sauerkraut Rolnik sauerkraut
    850 g
    8,53zł/kg

    price: 7,25 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-04-11
    Rolnik grated beets Rolnik grated beets
    350 g
    14,26zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-02-20
    Rolnik peppers , canned Rolnik peppers , canned
    650 g
    14,52zł/kg

    price: 9,44 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-02-13
    REDUCED PRICE -25%
    Rolnik grated horseradish Rolnik grated horseradish
    expiry date 2026-11-10
    Rolnik pickled sorrel Rolnik pickled sorrel
    315 ml
    17,27zł/l

    price: 5,44 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-06-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5