Wloclawek Tomato paste 30%

Włocławek
52Wloclawek Tomato paste 30%
Wloclawek Tomato paste 30%Wloclawek Tomato paste 30%
masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

expiry date:

2028-05-30

pojemność

cena za kilogram

27,11 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901248001659

5901248001659

price: 5,15 zł

buy 12 szt. for 5.07 zł/szt
5.15 PLN 2028-05-30 NewCondition
przetarte pomidory (sporządzono z 560 g pomidorów na 100 g produktu), Zawartość ekstraktu 28%±2%
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
energia399 kJ/ 94 kcal
tłuszcz0,2 g
w tym kwasy nasycone0,2 g
węglowodany15,1 g
w tym cukry14,5 g
błonnik4,1 g
białko4,7 g
sól*0,06 g
potas1018 mg / 51%**
*zawartość soli wynika wyłącznie z naturalnie występującego sodu.
** % Referencyjnej wartości spożycia

Polski Producent, źródło błonnika i potasu
brand:Włocławek
Legally regulated product name:Koncentrat pomidorowy 28%. Pasteryzowany.
Storage:Po otwarciu przechowuj w lodówce nie dłużej niż 48 godzin.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Rolnik Rolnik Koncentrat Rolnik Rolnik Koncentrat
    pomidorowy 190 ml
    16,84zł/l

    price: 3,20 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2028-05-21
    Le Pepe Le Pepe Pesto from basil Le Pepe Le Pepe Pesto from basil
    expiry date
    2028-11-11
    Dawtona Dawtona Tomato paste Dawtona Dawtona Tomato paste
    190 g
    22,89zł/kg

    price: 4,35 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2027-12-02
    Kotlin Kotlin Koncentrat Kotlin Kotlin Koncentrat
    pomidorowy 30% 190 g
    12,21zł/kg

    price: 2,32 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date
    2027-04-30
    Rolnik Tomato concentrate Rolnik Tomato concentrate
    200 g
    21,60zł/kg

    price: 4,32 zł

    PLN
    1
    33
    expiry date 2028-08-27
    Dawtona Dawtona Tomato Dawtona Dawtona Tomato
    80 g
    34,50zł/kg

    price: 2,76 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date 2028-05-08
    Włocławek jar of spicy ketchup Włocławek jar of spicy ketchup
    expiry date 2027-08-30
    Włocławek ketchup jar mild Włocławek ketchup jar mild
    expiry date 2027-08-30
    Włocławek Włocławek spicy Włocławek Włocławek spicy
    expiry date 2027-02-20
    REDUCED PRICE -10%
    Włocławek Włocławek mild Włocławek Włocławek mild
    ketchup 480 g
    12,58zł/kg

    price: 6,04 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-12-30
    Włocławek Wloclawek mild ketchup Włocławek Wloclawek mild ketchup
    380 g
    18,39zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    20
    expiry date 2027-09-30
    Włocławek Wloclawek Ketchup Włocławek Wloclawek Ketchup
    spicy 380 g 380 g
    18,39zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    20
    expiry date 2027-07-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5