Jamar Beetroot with horseradish

Jamar
55
Smaki dziecinstwa Jamar Beetroot with horseradish
55Jamar Beetroot with horseradish
Ćwikła z chrzanem Jamar to klasyka dodatków obiadowych, królująca na polskich stołach od bardzo dawna. Połączenie słodkiego buraka z ostrym chrzanem oczarowuje swoją finezją i wzbogaca smak dania.
Jamar Beetroot with horseradishJamar Beetroot with horseradish
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

expiry date:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

14,37 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906716200060

5906716200060

price: 4,31 zł

4.31 PLN 2027-06-30 NewCondition
burak ćwikłowy (65 %), chrzan (25 %), ocet spirytusowy, cukier, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Energia219 kJ / 52 kcal
Tłuszcz0 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany9,5 g
- w tym cukry8,5 g
Błonnik2,8 g
Białko1,8 g
Sól0,50 g

Ćwikła z chrzanem Jamar to klasyka dodatków obiadowych, królująca na polskich stołach od bardzo dawna. Połączenie słodkiego buraka z ostrym chrzanem oczarowuje swoją finezją i wzbogaca smak dania.
Features:Produkt polski
brand:Jamar
About the brand:Marka Jamar oferuje bogate portfolio produktowe, które wyróżniają unikalne receptury produktów oraz naturalne i wyselekcjonowane surowce, będące w DNA firmy od zawsze. Każdy z produktów to dawka codziennej energii. Możesz ją wykorzystać na wszystko, co kochasz robić najbardziej - aktywny wypoczynek, realizowanie pasji, czy po prostu codzienne domowe obowiązki.
Legally regulated product name:Buraki ćwikłowe z chrzanem, tarte. Produkt pasteryzowany.
Storage:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii nadrukowane na wieczku. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 0 °C do +25 °C. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż kilka dni.
Preparation and use:Idealne na zimno! Wyjmij ze słoika i ciesz się smakiem.
Type of packaging:Słoik
Country of origin:Polska
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.

  • Barbara z Wloch , 2025-10-23 23:21:44Smaki dziecinstwa



Orzeł Polska Orzeł Polska Bay Orzeł Polska Orzeł Polska Bay
Bolete Pickled Mushrooms 300 g
54,17zł/kg

price: 16,25 zł

PLN
1
13
expiry date 2028-01-31
Jolca pitted green olives stuffed Jolca pitted green olives stuffed
with lemon 300 g
32,93zł/kg

price: 9,88 zł

PLN
1
4
expiry date
2029-01-21
Jamar Jamar grated marinated Jamar Jamar grated marinated
beetroots 300 g
14,43zł/kg

price: 4,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-12-31
Rolnik beetroot chips Rolnik beetroot chips
300 g
15,67zł/kg

price: 4,70 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-06-28
Jolca pitted green olives stuffed Jolca pitted green olives stuffed
with blue cheese 300 g
32,93zł/kg

price: 9,88 zł

PLN
1
5
expiry date 2029-01-09
Jolca pitted green olives stuffed Jolca pitted green olives stuffed
with anchovies 300 g
32,93zł/kg

price: 9,88 zł

PLN
1
6
expiry date
2029-02-19
Jolca pitted green olives stuffed Jolca pitted green olives stuffed
with jalapeno peppers 300 g
32,93zł/kg

price: 9,88 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-12-03
Runoland Runoland boletus Runoland Runoland boletus
marinated BIO 300 g
106,63zł/kg

price: 31,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-30
Jamar Jamar a vegetable mix of Jamar Jamar a vegetable mix of
carrots and peas 470 g
14,04zł/kg

price: 6,60 zł

PLN
1
17
expiry date 2028-12-31
Jamar Jamar mixed vegetables Jamar Jamar mixed vegetables
Carrots, Peas, Corn 470 g
14,04zł/kg

price: 6,60 zł

PLN
1
17
expiry date 2029-01-31
Jamar Jamar Vegetable mix carrot Jamar Jamar Vegetable mix carrot
peas 380 g
14,92zł/kg

price: 5,67 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-04-30
Jamar Jamar Mexican Jamar Jamar Mexican
multi-vegetable mix 470 g
14,00zł/kg

price: 6,58 zł

PLN
1
23
expiry date 2028-10-31
Jamar Jamar multi-fruit marmalade Jamar Jamar multi-fruit marmalade
expiry date 2027-05-31
Jamar Jamar, canned white beans Jamar Jamar, canned white beans
400 g
12,80zł/kg

price: 5,12 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-01-31
Jamar Jamar canned peas Jamar Jamar canned peas
400 g
9,40zł/kg

price: 3,76 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-07-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5